www.foto1.lv

Stāsts - par "foto1" filiāli Marijas ielā 1. Nodevu attīstīšanai un tālāk ierakstīšanai diskā divas filmiņas. Nepatīkams moments sākās, kad gribēja panjemt divreiz par cd, kas tā pat jau uzcenots (65sant par cd-r). Pasūtot teica ka kopā ar disku 2,95 , bet izņemot jau prasīja 3,60. Vēlreiz pārrēķinot tomēr sdanāca tie 2,95 kā sākuma solīts. Labi tas viss siikums. Bet tagad seko vēl viens sīkums,- mājās izņemot no tradicionālās papīra pakas disku, - konstatēju ka diskam vāciņš saplēsts (krīt nost nevis veras). Nu tas arī būtu sīkums, ja nesekotu vēl tāda lieta, ka diskā sarakstītas visādas nevajadzīgas "huiņas", un tā ka fočenes vēl zem apakšfailiem rūpīgi jāmeklē. Bet visu šos nepatīkamos momentus noslēdz tas, ka visas FOČENES IESKANĒTAS AR KĀJĀM GAISĀ. Nu ko lai te vēl vairāk piebilst, izvērtējiet paši !

A Aleksejs 03.02.2010

filmas skaneshana 1ls, ierajkstishana 1ls ( 3-4 filminjas diska ) un disks 0, 60ls ( nepatik cena atnesi savu disku ) un kopa sanak 2xskaneshana + 1 ierakstishana + disks = 3, 6 Ls kada problema? un attistishana ari ne bezmaksas liekas ka jus kaut ko melo .