www.sudzibas.lv www.ertibas.lv IKEA preces uz Latviju

www.ertibas.lv - IKEA preces uz Latviju

Žurnāla "Santa" novembra numurā izlasīju, cik ātri, ērti un vislētāk preces no IKEA uz Latviju atgādā interneta veikala ertibas.lv saimnieki. 23.novembrī veicu pasūtījumu, nākamajā dienā saņēmu atbildi, ka preces noliktavā, rēķins sagatavots. Ja līdz 25. novembrim samaksāšu, preci dabūšu tuvākās nedēļas laikā. Nedēļas nāca un gāja, radās arvien jauni attaisnojumi. Preces biju pasūtījusi ziemassvētku dāvanām. 23. decembra pēcpusdienā saņēmu zvanu, ka daļa no mana pasūtījuma ir pieejama. Tā kā tas vairs man nebija nepieciešams, jo nedēļas piegāde bija ievilkusies mēnesī, no visām precēm atteicos. Lūdzu samaksāt manis ļoti savlaicīgi iemaksāto naudu at[akaļ. Ir pagājis vēl viens mēnesis, jopprojām neesmu saņēmusi savu naudu. Mūsu komunikācija norit tikai ar epastiem, kur uz katru 4.epastu tiek atbildēts, ka naudu saņemšu. Kad? Nākamajos ziemassvētkos? Ļoti neuzticama un nekorekta firma!

B

A Andrejs 16.01.2011

Kuram mūsdienās var maksāt uz priekšu? Domā ar galvu! Var vēl kādus procentus no summas maksāt avansā, bet ne vairāk kā kādus 20 %. Patērētājam nav jāatbild par uzņēmēja iespējamajiem biznesa riskiem. Raksti par to sūdzību PTAC, Ekonomikas policijai, lai viņi skaidrojas ar šīm iestādēm!

O o 17.01.2011

piegādēm no Polijas IKEA kārtība nav mainījusies

, , 17.01.2011

...

V Vita 23.02.2011

Jā mums bija tāpat, samaksāju, bet pasūtījums neatnāca un visādās atrunas. Tas uzņēmums pieder SIA Dmd group - krāpnieki

I inna apina 21.03.2011

SIA DMD Group ir tāds uzmetēju kantoris arī es cīnos par samaksu, strādāju viņu atvērtajā veikaliņā un algu man neizmaksāja par 2 mēnešiem.