www.sudzibas.lv www.diamondts.lv Brutāls īpašnieks un melis

www.diamondts.lv - Brutāls īpašnieks un melis

Dairis ...firmas īpašnieks ir rupjš pret klientiem. Draud, ja kādam sūdzēsies.
Firma veic kravu, pasažieru pārvadāšanu LV-UK-LV.Esiet uzmanīgi, pārliecinieties par drošību un saistību.

Z Zane 11.08.2010

Pilnīgas muļķības!
Es pati esmu vairākas reizes braukusi ar šo firmu uz Latviju, kā arī neskaitāmas reizes sūtījusi paciņas. Viss vienmēr laikā, korekti, zolīdi un bez pretenzijām! Vēlu veiksmi gan īpašniekam, gan viņa kolēģiem. Turaties! :) Z.

M maarispriediitis 11.08.2010

suuutiiju plazmas teevee ar shiem puishiem. vispaar nekaadu probl;eemu. viss norunatajos laikos un nav jaalauza galva par to vai tee vee buus vesels vai nee. super! iesaku.
raksta autoram - publisksss fujjjjjjjj

N Natālija 14.08.2010

Atveda man no Anglijas visu iedzīvi uz Latviju. Plīstošus stikla izstrādājumus, mākslas darbus, sadzīves lietas un elektropreces.
Neko sliktu nevaru teikt. Manuprāt labākā firma, kas strādā šajā nozarē. Iepriekš pieredze bija ar dauziem - mani piečakarēja. Šie puiši strādā godam. Laipni, atsaucīgi un pieņemamas cenas. Lai veicas.

E edgars 09.11.2011

arī nācās ar šiem vest sūtijumu, izvēlējāmies jo bija labas atsauksmes, bet.. atvest somu atveda, bet pretimnākšanas nekādas un attieksme arī nebija tā draudzīgākā..

Z ZinaīdaBērziņa 22.11.2011

Piezvanīju, sarunāju. Atbrauca, paņēma, aizveda un viss bija vislabākajā kārtībā. Tik precīza piegāde sūtījumiem iepriekš nebiju sastapusies. Esmu izmantojusi dažādus pakalpojuma sniedzējus, bet vienmēr bija kādas problēmas. Tad viens pazūd, tad atkal nepiegādā laikā, cits sola bet neatbrauc, citam atkal vietas nav. Ar šo firmu - viss norunātajos laikos un precīzi kā pēc pulksteņa. Nu jau sadarbojos ar šo firmu jau vairāk kā pus gadu un nu jau visi mani paziņas izmanto šīs firmas pakalpojumus. Uzskatu, ka savu darbu viņi dara ļoti labi! Es un mana mamma Latvijā esam ļoti apmierinātas. Paldies!

A annijaab 11.01.2013

Es pilnībā piekrītu!!!
Tikko pašiem sanāca tā, ka paciņa galamērķi nesasniedza!!!
Pie tam Dairis Dimants sāka draudēt ar tiesu un advokātiem. Bet kad jautāju lai iedod advokāta telefona numuru, jo vēlos aprunāties klātienē, tad nometa klausuli.
Attieksme vienkārši fascionējoša! Atbildību neuzņemas nekādu, apvaino melos, iedomīgs, brutāls un lecīgs cilvēks!!!

K KS12345 17.07.2017

Netērējiet laiku ar šo neprofesionālo kantori, alternatīvu ir daudz un par labāku cenu, piemēram, pakubuss.lv , livisgo.lv , parvadatajs.lv , eutransport.lv un citi.

Biju sarunājusi kādu, kas manā vietā gaidīs sūtījumu, kamēr pati biju darbā. Mājas lapā norādīto trīs stundu laikā neviens neieradās un ziņu nedeva. Pēc vēl pāris stundām mēģināju sazvanīt šoferi un noskaidrot, kas par lietu, bet sazvanīt neizdevās. Tad zvanīju uzņēmuma īpašniekam Dairim, un izrādījās, ka pie manis mājas lapā norādītajā dienā neviens braukt nemaz neplānoja. Tajā brīdī draugi bija sēdējuši jau 7 stundas, gaidīdami manu paciņu. Dairim tas nelikās svarīgi. Viņš bija rupjš un cinisks, un prasīja, kāpēc es viņam uzgāžot savas problēmas. Viņš pat neatvainojās un paziņoja, ka man pašai vajadzēja uzminēt, ka norādītie laiki ir nepareizi. Interesanti gan, ka pats Dairis savu kļūdu līdz tam nebija ieraudzījis.

Diamondts ir viena no dārgākajām pārvadājumu kompānijām, bet Daira attieksme ir neredzēti neprofesionāla. Šos pakalpojumus vairs neizmantošu un neiesaku arī citiem. Paši šoferi ir lādzīgi, un nav viņu vaina, ka uzņēmuma īpašnieks neprot ar klientiem sarunāties, taču, ja ar sūtījumu gadās problēma, variet necerēt uz Daira atsaucību. Priekš kam maksāt rupjam cilvēkam par pakalpojuma neizpildīšanu, ja ir pieejamas uzticamas kompānijas, kas izturas pret klientiem ar cieņu, pie tam maksā uz pusi lētāk.