www.sudzibas.lv www.calis.lv Portāla paviršā attieksme

www.calis.lv - Portāla paviršā attieksme

Ne gluži sūdzība, bet sašutums par populāra portāla paviršu darbu. Administratori ir nekorekti, nekompetenti un pavirši. Tas kas ir atrunāts noteikumos, netiek pildīts pēc vistīrākās sirdsapziņas. Noteikumi nav sastādīti saprotami visiem un dažas detaļas nav līdz galam izdomātas.Tiek dotas atlaides cilvēkiem, kas izplata apvainojumus, nomelno citus, ievieto neētiskus komentārus. Bieži vien tiek sodīti un apcelti pavisam "nekaitīgi" cilvēki. Liela daļa publikas, kas tur pulcējas ir ar negatīvu ievirzi savos komentāros.Iespējams, ka tāda veida mikro klimats apmierina portāla veidotāju un patstāvīgu apmeklētēju, administratori Agnesi. Viņas izteikumi bieži vien ir nepārdomāti, pavirši, neiecietīgi.Ignorē konkrētus uzdotus jautājumus. Ja nevēlas publiski atzīt savu nekompetenci, tad viņai taču ir pieejami e pasti, var griezties personīgi un izrunāt problēmu. Portālā darbojas moderatori, kas pēc neoficiālas informācijas ir cilvēki, kas nesaņem atalgojumu, bet darbojas brīvprātīgi. Loģiski netiek nodrošināts viss, kas tiek solīts. Mēs drīkstam sūtīt ziņas moderatoriem, bet rīcība nav garantēta visos gadījumos. Interesanti ir tas, ka tirgus placī ir iespējams publiski tirgoties, kas, uzskatu ir mīnuss. Līdz ar to ir cilvēki, kuri, personisku iemeslu dēļ atļaujas izteikt tēmai neatbilstošus komentus.Par sludinājumu autors ir samaksājis 95 sant., ar nekorektiem izteikumiem viņam tiek izbojāta tirgošanās.Noteikumos atrunāts, ka neatbilstoši komenti tiek dzēsti.Moderators tos nesteidzas dzēst, jo nedzird, nav pie datora.Tad kur ir kautkāda atbildība?Portāls saņem 95 santīmus, atļauj vēl pēc tam citiem dalībniekiem nomelnot un pazemot cilvēku, kas ir izteicies un gribējis aizsargāt sevi. Slēdz tēmu, kur iet runa par administrācijas neizpildību, bet neslēdz tēmu, kur notiek atklāta ņirgāšanās.
Esmu vēl dzirdējusi, ka daudzi ārsti ir neapmierināti, ka portāla tiek apspriestas bērnu veselības lietas, grūtniecība, dzemdības.Tas dezinformē un kropļo jauno vecāku pieredzi. Jo, bieži gadās, sarkastiskas un ar dzīvi neapmierinātas māmiņas, kas gatavas izsūkt pēdējās asinis no citādāk domājošiem un nepieredzējušiem portāla lietotājiem. Tur ir sava mafija.Ja neskriesi pakaļ tā saucamajām Guru, tad tu neesi cilvēks.Tu nedrīksti domāt citādi. Protams, tās vai tie, kuriem ir pozitīva pieredzi, tas ir labi. Es tikai dalos ar savu.Laikam jau katram gadās ieklīst kādā citā barā starp visiem apmeklētājiem. Man gadījās ne tie labākie cilvēki. Tur nevar apspriest kautko labu, tikai kautko sliktu.Ja tu gribi parunāt par labo, tad tu esi slims, nedraudzējies ar galvu, tev vajag psihiatru utml.

N

Mamma 17.03.2009

Nevienu nevar rupji atgrust neuklausot. Un nevienu nevar nosaukt par krapnieku bez tiesas un pieradijumiem.

I intereseejos 17.03.2009

skauzh

I intereseejos 17.03.2009

te kaads dziivs ir?

Z ZaneNovika 18.03.2009

Es neesmu krāpniece.

K Kristīne 19.03.2009

Mjā, pēdējā laikā arī es ievēroju, ka CĀLĪ valda izteikti negatīva gaisotne - ka tikai kādu apķengāt, nolikt, uzriet, utt. Un visvairāk mani fascinē tas, ka daži atļaujas atklāti ar rupjiem vārdiem aizvainot citus un cienījamā administrācija nekustina ne ar ausi. Šo portālu var izmantot, ja steidzami jānoskaidro kāds jautājums, kaut kas jāatrod, jo viedās cāļu klukstes (arī pa dažam gailim gadās) uzreiz dos padomus :) Un arī nav zināms, vai pa vidu kāds nepateiks, cik tu esi "stulba, bremzēta, dura, atsaldēta"utt., ja nezini to, ko jautā...Šķiet, ka tur tiešām dzīvojas vien ar dzīvi neapmierinātas sievietes (pabrīnījos, ka veči ar), kurām vislielākā bauda ir kādu "nolikt".
Tā nu tur tāda tipa "cālenes un gaiļi" vārās savā sulā, bet sakarīgie patiešām ar laiku atkož un atstāj šo portālu...Starp citu - par tirgošanos - labs ir portāls "www.5santīmi.lv" - iesaku :) Pagaidām viss ir korekti un arī administrācija ir savos augstumos.

Mamma 20.03.2009

Paldies Kristin par 5santimnieku. Bet calii tie gaili man liekas ir tas pasas vistas. Niknaas calja mammas.

N NoMalas 20.03.2009

Es to nosauktu par Agneses bandu!Gan jau ar laiku tur notiks dabīgā atlase un pašas tur savārīsies, kļūs garlaicīgi un portāls nomirs dabīgā nāvē.

N NoMalas 20.03.2009

Iesaku visiem, kas pamana caalii pret pashu noteikumiem rakstiitus komentaarus, vai Juusu teemas, vai par Jums teemas iedokumenteet. Tas var buut noderiigi.

N NoMalas 20.03.2009

Vēl uzskatu, ka tas nav korekti bloķēt kādu lietotāju tad kad viņš pasaka par cali to kas patiesībā tur arī ir.Administrācija nobloķē pieeju calim konkreetai IP adresei, bet sho datoru piemeeram izmanto vairaaki lietotaaji.Tas noziimee, ka tas kursh itkaa ir vinjupraat greekojis netiek vinju superajaa portaalaa un arii tie paareejie, kas varbuut kaads ir vistu bara biedrs arii netiek. tas tachu nav godiigi. Ko par to teica Agnese, vinjai tas liekas veel labaak, ja datoram ir vairaaki lietotaaji, tad tie paareejie caalja fani vareeshot riktiigi noknaabaat biedru, kas atljaavies pateikt kautko par Agnesi un vinjas pakljautiibaa esohajiem.Vinjiem nemaksaajot algas, ak vai.Kur tad aiziet taa nauda par sludinaajumu ievietoshanu. Es neteiktu, ka taa ir labaaka vietaa kur tirgoties.ļoti izlepusi publika.Protams ne visi. man ir bijusi laba sadarbiiba ar daudzaam pirceejaam.Paldies vinjaam.Bet runa nav par to. Piemeeram kaa atbild jaunpienaaceejiem. Tiek uzdots jautaajums par baniem. kas ir bani?Pirmais, kas atbild, administratora paliigs "Tas ir tad kad tevi izsviediis aaraa!" Super, peec shaada teksta vispaar tur negribas vairs atgriezties. Kā Agnese izvēlas tos cilvēkus, kas strādā viņas labā. Viņai pašai vēl daudz jāmācās komunicēt ar cilvēkiem, cienīt cilvēkus un būt saprotošai.Viņa jau pati ir vissliktākais piemērs tiem saviem apakšdarbiniekiem.ir arī iedokumentēti viņas izteicieni, kas liecina tikai par zemo intelekta līmeni.
bet varbūt šeit latvijā ir tāda visatļautība, ka visi dara ko grib.nekur nav kārtības.Un neviens arī necīnās par kārtību.

Mamma 20.03.2009

Nez vai portals nomirs dabiga nave, tam caalju mammam tak aug jauna paaudze- vel agnesigaki.

A Agnese 27.03.2009

mani gan tracina tas, ka tur ir reāli novecojusi, nekorekta un TIK ĻOTI gramatiski nepareizi uzrakstīta informācija. grrrrr... pretīgi. Aizlaidos no turienes ko kājas nes uz atceries.lv, kur ir normāls dizains lapai, pārdomāti sakārtotas lietas, laikam atbilstoša informācija un reāli moderatori... calis.lv - nekad vairs...

E Endija 27.03.2009

Mani besī atseviškas rakstītājas, kurām viss brendēts, jauns un skaists un pašas tik veiksmīgas tik veiksmīgas..ka visa psiholoģijas sadaļa pilna ar jautājumiem.:))))))))))

N NoMalas 09.04.2009

caali ir sabijājusi pati cāļa radītāja.

I Inga 09.04.2009

hmm, interesanti, par ko visās Rīgas bibliotēkās uz Cāli ir uzlikts bans?

M murgs 09.04.2009

Cālis rullēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēē

S Safari 12.04.2009

Cālim lapas dizains ir galīgi garām. Vecmodīgs viss.

R Raivis 12.12.2009

100% piekrītu autorei un lielākai daļu komentāru. "Cālis" ir Agneses kundzes nepiepildīto ambīciju, rakstura un personības "īpatnību" reti neveiksmīga realizācija. Šaubos, vai tādu cilvēku vispār var laist komunicēt ar tik lielu auditoriju. Labāk būtu noalgojusi kādu psihologu, vēlams - vīrieti, ar stabilu psihi un labestīgu pasaules uztveri, nekā provocējusi klaji negatīvu publikas reakciju. Jāsaprot, ka nevar noteikumos rakstīt vienu, bet atklāti darīt pavisam ko citu. Un tajā pašā laikā žēloties pa visu pasauli, kā viņa tikusi apmelota un aplamāta. Jāatceras teiciens, ka dots devējam atdodas. Šī dāma absolūti necieš jebkādu kritiku, ir tik paštaisna (kā zirga loks), toties patīk, ja viņai lūdz piedošanu un pieglaimojas. Tāpēc "cālī" ir izveidojies tāds lišķu un atbalstītāju pulciņš, kas izklaidējas, apsmejot un aprejot ne savējos un šiem "izredzētajiem" tiek atļautas visas iespējamās rupjības un vulgāra uzvedība, kāda nekad netiek pieļauta citos forumos. Par tā saucamo moderatoru nespējību vispār nav vērts runāt. Tāpat tikai līdzjūtību var izraisīt Agneses kundzes izvēlētais Vellatas tēls, kas it kā esot "bruņas", kas viņu aizsargājot pret nelabvēļiem. Par laimi, forumā reizēm iemaldās arī kāda neatkarīga būtne ar asu mēli, kas eleganti atsēdina gan Vellatu ar viņas "bruņām", gan viņas aizbilstamos.
Toties gribu ar siltu vārdu pieminēt Agneses vīru Dmitriju, kas liekas loģiski domājošs, laipns un inteliģents cilvēks (arī attieksmē pret "cāļa" apmeklētājām) . Izskatās, ka bez viņa tāds "cālis" nemaz nebūtu. Visu cieņu!

E epopejaparJāni 28.12.2009

Atceros epopeju par Jāni. Tur jau Jānim Cālī pa vidu jaucās Hariks, kas tur rakstīja visādas stulbības. Kā zināms, visām bibliotēkām ir viens IP, un tad arī visas Rīgas bibliotēkas dēļ Harika tika nobanotas, bet cietējs bija Jānis, jo Jānim tāds nelabvēlis draugs.
Un visa problēma. Iesaku Jānim rūpīgāk izvēlēties draugus. Tad tā viss nebūtu tik traki beidzies.
Agnese jau redzēja tikai vienu IP- viņas rezumē bija tāds: tirliņu bars sēž zem vienas IP, un arī Jāni uzaisīja par vainīgu.
Arī Janka pats vainīgs, ka Hariku stiepa līdzi uz bibliotēku.

N n 11.02.2010

Pilnīgi piekrītu, kad gaidīju savu mazo, daudz ""dzīvojos""pa cāli.
Kā jau topošo māmiņu interesēja daudz jautājumu.
Domāju, ka šis portāls ir tadēļ lai Tu varētu uzdot savus jautājumus un uzklausit atbildes, bet dažas tur ir tā uzkundzejušas, katra mēgina uzspiest savu viedokli, un tad strīdas, kurai taisniiba;D
Par tiem ārstiem, mazuļa pediatre ar teica, ka māmiņas salasās tajā portālā tādus brīnumus!!!

katrā zinā iesaku labāk mammam.lv tur vismaz redzi seju, kas tev sniedz komentaru

S sise 20.08.2011

Perfekti !