www.sudzibas.lv www.bigshop.lv Divu nedēļu laikā nevar salabot telefonu

www.bigshop.lv - Divu nedēļu laikā nevar salabot telefonu

Es nezinu cik jālabo telefonu, bet 2 nedēļu laika var salabot telefonu!? Es tereju kreditu zvanot un uzzinat kad nu bus mans telefons gatavs ... Bet sie pat nevar meistaru sazvaniit. Man jau bija problemas ar telefonu pirms Jauna gada, nodevu uz remontu ... salaboja 12 dienu laika .. kas tg par problemam ? Ziniet nu, kas ir interneta veikals www.bigshop.lv

R

S sab 17.03.2009

Divas nedelas! Ha-Ha! Manejo www.220.lv servisa jau menesi remonte. :-)))

A atrisini 17.03.2009

Labaak peerc preces www.atrisini.lv, kur shobriid visaam preceem atlaide -83% un cenas no 1 Ls!
Vislabaakaas kvalitaates preces, kuraam garantiju nebuus vajadziibas izmantot!
www.atrisini.lv

R roman 18.03.2009

ta ari dari6u .. :)

N ninja 20.03.2009

nu, nu - man jau skiet, ka mobilos Latvija remonte vairakas nedeljas. vismaz visiem man pazistamajiem, kam noplisis telefons, ta ari ir bijis.

N NSP 23.02.2016

Es pērku savu telefonu arī bigshop.lv, bet kad piezvanīju lai uzzināt kur atrodas servisa centrs viņi aizsūtījA mūkusalas ielā un tur 2-4 dienu laikā visu uztaisīja! Tas ir atkarīgs no detaļām kas jāmaina, un vai ir viņi uz vietas vai ne!