www.sudzibas.lv WWL Houses / Forums Investīcijas Neejiet strādāt pie viņiem darba

WWL Houses / Forums Investīcijas - Neejiet strādāt pie viņiem darba

Mīļas meitenes!!! neuzķerieties uz šo uzņēmumu darba piedāvājumu!!!! Viņi čakarē smadzenes darba , katru dienu jūs sava puse dzirdēsiet lamu vārdus un apsaukšanu!!! Pienākumi ir pavisam citādi nekā līguma!!! Ja jūs kooperatīva laikā ateiksieties izklaidēt viņus, varēsiet zaudēt darbu jau pēc nedēļas.
Zvanīs jums gan vakaros , gan naktīs un bļaus ja jūs esiet ko aizmirsusi, vai arī vnk viņam paliks garlaicīgi. Atteikties braukt komandējumos vai pasākumos jums arī draud ar atlaišanu!!!
JA TU ESI GUDRA, SKAISTA, AR IZGLITĪBU, MEKLĒ SEV PIEMĒROTO DARBU, NETĒRĒ LAIKU UZ ŠO ČŪSKU LĪGZDU!!!!

K kristiiine @@ 26.08.2012

ne tikai meičas bet ari vīrieši lido ara no uzņēmuma!!!

S snakes 29.08.2012

Čūskas nedzīvo ligzdās, čūskas dzīvo midzenī, угомонись Виктория, no sākuma iemācies pareizi rakstīt un apzinīgi strādāt, nevis pastāvīgi smēķēt darba vietā un koķetēt ar klientiem, vismaz reizēm pievēršoties savu tiešo darba pienākumu izpildei, un tad aizrādījumu vietā tiks izteikta uzslava.

K Kubi 30.08.2012

:) jā Viktorijai ar galvu viss nav kārtībā, cik zinu viņu atlaida par to, ka nāca uz darbu 11. atradās darbā cik vēlējās un mēģināja pārgulēt ar visiem, apzvanīja visas sievas, vīrus un mēģināja visiem uztaisīt tikai sev galvā saprotamas shēmas, smags klīnisks gadījums, brīnījos kā viņu tur tik ilgi pacieta :)

T TUK 30.08.2012

:) Neviss kooperatīvā, bet korporatīvajā pasākumā!
Un kurš tik gudru meiteni pieņēma darbā?! Gods un slava tam kurš šādu darbinieci atlaida!
Un liek uz galvas tikai tam kurš ļauj to darīt, pati vainīga ja jau ļāvi zvanīt sev naktī un klausīties kā tevi lamā:) Mācies no iebkuras situācijas, gūsti pieredzi, iegūsti draugus un sabiedrotos katrā darba vietā un tad nevajadzēs rakstīt sūdzības bet vienkārši aiziesi strādāt citā, daudz labākā darbā un ar lielāku algu.
Bet ja tev galvā mazāk kā vistai smadzeņu tad nekas cits neatliek kā paļauties uz instinktiem:)

K kristiiine @@ 30.08.2012

Jums pašiem nav kauns rakstīt ko? Nju ja, vieglākais ir uzbraukt uz sievieti un pazemot viņu, tēlojot no sevim afigenno Mačo, bet īstenība tevi iekša tik daudz sūdu! Cik cilvēkus tu jau pazemoji un turpini to darī!
Tev skauž ka mani visi klienti cienīja un brīnijas ka es pie tādiem ka jus vēl strādāju, jums uz uzņēmumu pilnīgs pofigs bija un ir! Viņi visi redz ka es izturējos ar cieņu, un ka jus kuriem nauda kabatas spiež, necienāt nevienu, pat sveicināties kultūras dēļ neprotat!!! Es priecīga ka man tik daudz draugu palicis šajā darbā un cik ļoti viņiem žēl ka es aizgāju. Ak nabadziņš tevi pasūtīja un tu nevari neko citu izdarīt ka atlaist sievieti.
Tu pats saskaiti cik tev bija darbinieces manā vieta, dažas pat mēnesi neizturēja!!! Ir par ko padomāt! Vispirms saki cienīt sevi Ivariņ! Tad arī cilvēki tevi cienīs!!!
Veiksmi

M mig 29.12.2012

pilnīgi debīls vadītājs Ivars un pārējie vadītāji, ļoti maz normālu un labu cilvēku, un kas svarīgi nav pieredzējušu speciālistu. pilnīgs bardaks darba organizācijā, ražo pilnīgi nekvalitatīvu produktu no šķībiem kokmateriāliem kuru grūti vispār samontēt. uzņēmumam ļoti ļoti maza pieredze šāda produkta ražošanā kā koka konstrukcijas. Naudu nopelnīt var, bet jāstrādā 12 - 14 stundas dienā ! jo pārsvarā jālabo saražotās kļūdas konstrukcijās ! cik ilgi darbosies tāds bardaks gan nav zināms. Neviens normāls un sevi cienošs speciālists tur protams ilgi nestrādās !

I imibimi 03.04.2013

Ja visi raksta tad man arī ir ko teikt.Es strādāju 2011 gadā caur šo firmu Norvēģijā.Bijām 4 cilvēki kuri veica mājas būvniecību norvēģu pasūtītājam Ingvem.Ļoti labs un skarīgs cilvēks.Bet kad jau bijām uzlikuši jumtu es nesaņēmu nevienu naudu par padarīto.Arī iztaisījām iekšu.Kad jau bijām kā saka 80% pabeiguši.Mani apčakarēja un nesamaksāja solīto naudu.Es kad uzzināju kad es tur pat nefigurēju nevienos papīros kad es tāds tur vispār strādājot.Un kad aizbraucām jau uz pilsētu Raholtu kur bija objekts no latvijas teica kad būšot normali apstākļi kur dzīvot bet izrādījas pavisam savādāk.Un tie kas montē karkasu uz ātro sačibina uzmontē nepareizi kā mūsu gadījumā bija dvīņu majai kur viena no otras puses atšķīras par 4 centimetri.Paši saņem labu naudu aizlaižās uz lv un citiem jačakarējas pēc viņiem.Kad nokusa sniegs tad pa visu objektu mētājās gruži pēc viņiem.Man ļoti daudz bildes kādus brāķus taisa firma un kā montē.Ja kāds grib redzēt lai raksta uz e-pastu [slēpt]@inbox.lv aizūtīšu lai redz.Ja lasa kāds no WWL HAUSES tad gribu pateikt lai samaksā man ko biju nopelnījis Raholta.Viņi zina kas tur bija Kristaps Lūsiņš... tad sapratīs.Es iebraucu dēļ tās firmas tādos mīnusos.Un kad aizgāju uz pārmaksātiem nodokļiem tad zem maniem datiem strādāja cits cilvēks jau 6 mēn.un pēc tam pēc 2 mēn.atkal atsākās.kamēr neuzrakstīju valsts policijai.Kāds uz manu rēķinu pelnīja 500ls mēnesī.Tā redz ir.Gūti uzrakstīt ko piedzīvoju.Kad atbraucu dabūju daudzas lietas pārdot lai atmaksātu parādus kādos šī firma mani iedzina.Vēl nēesmu dabūjis visus savus instrumentus.Bet ja interesē vairāk tad aizūtīšu numuru.

F FakTi 11.05.2015

Par kvalitāti nevaru teikt.
Par to, ka ir bordelis, fakts. Komandējumi, ballītes, nakts maiņas :)
Herru IR un Ko. jāizklaidē, taisnība :) rezultātā pa forumu visi baumo, kurš ar kuru.
Klēpju meitenes :)