Work10.lv - Krāpšana

Labdien!
Vēlos ziņot par krāpniecibu!
Pasūtot diplomdarbu mājas lapā work10.lv ar mums sazinājās mihails tel. Nr.24939395,
kurš apstiprināja gatavību pasūtīto diplomdarbu uzrakstīt 2. Nedēļu laikā, jāvaic mums ir priekšapmaksa!
Atsūtīja mums bankas kontu uz kuru jāpārskaita nauda!
Ko arī izdarījām!
Pēc naudas pārskaitīšanas šis mihails uz telefona zvaniem neatbild, arī uz e-pastiem nē!

Labdien,
gribam jūs informēt, ka mēs esam gatavi izpildīt jūsu pasūtījumu.
Tērmiņš: līdz 04.11.2017
izmaksas: 680 eiro
lūdzam jūs informēt mūs par maksājumu (vēstule, zvans) , saskaņā ar "maksājumu instrukciju". Saņemot jūsu maksājuma paziņojumu, mēs sākam darbu.
Apmaksas veidi:
- Bankas Pārskaitījums
Sia "Elan Vital"
Reg: 40103994125
Swedbank
Konts: Lv35Haba0551041789994

Mēģināju pasūtīt diplomdarbu no cita e-pasta!
Jā, uzreiz sazinājās mihails, atkal esot gatavi darbu izpildīt, tik jāveic priekšapmaksa!
Nu jau atsūtīja citus rekvezītus uz kuriem jāpārskaita nauda!

Ar cieņu
Labdien, Baiba
gribam jūs informēt, ka mēs esam gatavi izpildīt jūsu pasūtījumu.
Tērmiņš: līdz 12.10.2017
Dnb Bank
Konts: Lv19Riko0001080023371
Ar Cieņu, Mihails

donna b 07.12.2017

Man butu kauns kaut kur publicet ka nevaru uzrakstit savu diplomu. Pat zem nika. Un tad brinas, kadi mums apkart ir briniskigi jauni darbinieki, kas pieprasa normalas algas, bet tad pat diploms viniem ir fake.

H Haralds Kurmis 07.12.2017

Nav labi tā darīt,bet gribas novēlēt šausmīgidusmīgai,tādu pašu "stomatalogu"ar nopirktu diplomu,kurš viņai izraus ne to un ne tur!

C CastorTroy 08.12.2017

Pirmkārt,tu pati es krāpniece, jo pašai jāraksta diplomdarbs! Otrkārt, publicē tad arī savus datus, vismaz Mihaila vietā es noteikti to izdarītu.
Šobrīd tas izskatās tā, ka viens žuļiks uzmeta otru žuļiku,tas jau tikai Jūsu problēmas!