www.sudzibas.lv Work In Darbs Grieķijā

workin.lv darbs grieķijā - Darbs Grieķijā

Labvakar!

Vai kāds ir saskāries ar darbā iekārtošanas aģentūru Work in, kura atrodas Brīvības ielā 91?

Kādas ir atsauksmes?

Gribu doties uz Grieķiju, bet palasu visu ko un paliek bail.

K

D dzelzis 16.05.2013

Grieķijā trūkst darbinieku?????? Muļķu?

K Ksenijam 16.05.2013

Es nezinu vai trūkst muļķu. Bet es personīgi esmu cilvēks ar augstāko izglītību un pieredzi bārmeņa amatā. Es vēlējos zināt viedokli nevis lasīt kārtējo sprēgāšanu.

R ri4y 16.05.2013

Grieķijā krīze lielāka nekā LV, minimāla alga 400 EURO, ārzemniekiem maksā ne vairāk par 500 EURO, cenas tadas pašas kā pie mums, priekš kam braukt uz Grieķiju? Citu valstu nav? Tur bezdarba līmenis ap 19%, savēliem trūkst darba

R ri4y 16.05.2013

http://quote.rbc.ru/news/fond/2013/04/11/33924868.html 27.2% bija janvārī, tagad ap 32%, 1/3 Grieķu bez darba, jo nav darba un neviens nemaksā, no turies cilvēki mūk!

D dzelzis 16.05.2013

Laikam vidējā alga Grieķijā ir 2000.-EUR

V Velkadsirgatavsbraukt? 22.01.2017

Sveiki! Vēlos doties uz Griekiju, šobrīd workin akcija, kā līdz 31.01.2017. Iekarto bez maksas. Kāds vēl plāno doties?