''Work in'', agentura kas iekarto darba arzemes. - ???

Ludzu padalieties par so agenturu, kadam ir kads info, ir kads braucis caur so agenturu stradat uz Uk?????????????? Ir doma braukt uz parrunam, bet nu vini par iekartosanu prasa 170ls, licence ir, bet tas daudz ko neizsaka, interese dzivi piemeri.
Paldies.

P

W warrington 13.11.2013

Kto to sprashival pro Marks & Spencer's, mogu raskazatj.Na latishskom ploho govorju, po etomu po russki.Uehal 4 mesjaca nazad, na busike, chesno govorja stremnovatij, starij I tesnij.Zapolnenij polnostju, doehali za dvoe sutok.Po priezdu v gorod, Warrington, vsju nocj torchal Na ulice do 10 utra, dalee landlord menja vstretil, podpisali bumagi, zaplatil 300£, I zaehal v dom.Voobshem dom ne plohoj, no daleko ot centra, vprincipe tut nichego plohogo skazatj Ne mogu.intervju Na sledujushij denj, I nachal rabotatj cherez 4 dnja.Vprincipe normalnaja kontora, no esli konechno vi edete bez elementarnogo anglijskogo, budet ochenj tjazhelo.Konechno, ja schitaju chto ih uslugi Ne stojat teh deneg kotorie im prishlosj zaplatitj (300ls). T.e. posuti oni nichego Ne sdelali, prosto svjazalisj s samim plohim agenstvom v UK - Staffline, dali im vashe CV i vas vzjali Na rabotu.i zhilje takzhe, samij hrenovij landlord v gorode, poljak Simon, pereplata za komnatu ogromnaja (70£ za komnatku 3x2m s matrasom), slavo bogu sjehal i zhivu v luchshih uslivijah.Vivod: firma ne plohaja, pokrajnej mere esli edete vpervie to mozhno cherez etu firmu.

A azur55 22.02.2014

V Warringtone 3 sklada M&S, i vezde po-raznomu, kak vi ponimaete, mnogoe zavisit ot menedzerov.na tom, gde mi rabotali, 12-4asovie smeni(Kingsland grange 14), no eto sovsem ne zna4it, 4to u vas budet mnogo 4asov -))).Vezde, gde rabotniki nabirajutsja postojanno, to estj bolshaja teku4ka kadrov, NE mozet bitj horo6o, ljudi tam ne cenjatsja, vedj po4ti kazduju nedelju priezzajut novie!!!300 ls za etu rabotu slishkom mnogo!Ona togo NE stoit!primerno 80% rabotnikov-slovaki i poljaki, team lideri i menedzeri toze, tak 4to sami ponimajete, u kogo privelegii-))).S minimalnim anglijskim vi prosto ne vizivite, ne pitajte illuzij!Zvonjat na overtime v ljuboe vremja, i ti dolzen bitj gotov vsje brositj i bezatj, a to potom legko izbavatsja ot tebja.Ili vikidivajut prjamo so smeni, esli raboti ne mnogo.Eshje sloznee, esli vi-simpati4naja devushka i vdrug ponravilisj menedzeru, a on vam-net-))), nu togda mozno gotovitsja k uvolneniju, daze esli uvolnjatj vas absoljutno ne za 4to, vam prosto ne budut davatj ni odnogo rabo4ego dnja v grafike!A za arendu to nado platitj!Voobshe v Anglii nashih ispolzujut po-strashnomu, luche uz navernoe ehatj v Gollandiju i Norvegiju.

O oliva21 04.11.2014

es devos caur work in, es braucu uz krētu, strādāju bārā. Aģentūra man teica ka jāņem līdzi oficiantes tipisks apģērbs, balta blūze un melnas bikses. Ikdienas drēbes var paņemt tikai priekš ikdienas.Darbs būšot pa dienu un par ceļa izdevumiem nav jāmaksā.
Aizbraucu uz turieni, pirmais šoks, priekšnieks bļauj man virsū kāpēc viņam jamaksa par cela izdevumiem 100 eiro.vins to atnemsot no manas pirmas algas, un protams es izstastiju work in agenturai, vinji teica nee ta nedrikst, tev nav jamaksa, un protams vinji zvanija prieksniekam bet vinji vairs necela, un ta ari viss palika.kad samaksaju savu pusi work in agenturai par vinju darbu, velak vinji jau man rakstija ka darba devejs ir tiesigs nonemt par cela izdevumiem. tad es sapratu ka vnk tur nav jegas. Otrais soks man prieksnieks saka ka man jastrada naktis, es stradaju no 17 lidz pat 5 vai 6 rita. bez brivdienam.man ir jagerbjas nevis melnbaltas drebes bet gan labak dzilaku dekolte..pasi saprataat...man blava virsu ka nemacos greku valodu, kautgan liguma bij rakstits ka jazin tik anglu un krievu valoda...bullshit...tresais es nevareju dienas laika iziet ar ne ar vienu puisi, jo tad vinji man atlaistu jo prieksnieks man teica ka bara meitenem ir jaspele spelite, jaflirte ar griekiem, lai vairak klientu...visas tas uzsauksanas, nedzert tu nevari jo tas nav vinjiem pieklajigi...ja ari meginasi telot ka dzer udeni, vinji skatisies visu ko tu dari, un tu nekadi nevaresi piemanit vinjus...
un visaa finisha prieksnieks saka flirtet ar mani, protams mes visi dzeram, smejamies kopa, dejojam, sieva visu to kameras redzeja.un kas man, kad beidzu darbu eju tirit tualeti, ienak mans prieksnieks un aiz vinja seko sieva, sieva man lupu uzsit jo doma ka man kautas ir ar vinjas viru...un taa es aizgaju no tas vietas...
Visas meitenes kas ir stradajusas taja Classico bara visam ir bijusas problemas gan ar prieksnieku gan ar naudas nesamaksaasanu, grieku filrtesanu, un nenormalo spiesanu lietot alkoholu..
Varbut tas ka kuram paveicas darba vietam, bet tiesam neiesaku braukt caur work in agenturu...

proverka777 28.05.2017

gadijuma prieksnieks nebija Mihalis? :D

J Jolanta35 04.11.2014

Nu ļoti laba kompānija, es arī esmu pilnībā apmierināta ar viņu sniegtajiem pakalpojumiem. Strādāju vēl līdz šim brīdim un domāju, ka palikšu šeit. Malači!

J Jolanta35 04.11.2014

Nu kā jums mans komentārs? Tā var jebkurš šeit uzrakstīt. Visi jau tāpat zina, kas tas par appisēju kantori, bet jaunie losīši tāpat no kaut kurienes sarodas

S strelnieks86 08.02.2015

Kads var palidzet ar darbu uk vai iirija.. vai kadu drosu agenturu ieteikt?. agrak jau biju uk un stradaju noliktavas un fabrikas, vienigi anglu.v sen nav lietota. Raxtat [slēpt]@gmail.com

Paldies jau ieprieks.

Ar cienu Edgars.

L lesikk 24.02.2015

10.02.2015, mans bralis aizbrauca uz niderlandiem caur work in un joprijam sez par velti tur.katru reize kad zvana uz oficu, vini dev tikaj apsoli.vini brauca trijata mans bralus un vel 2 meitines, viena no meutinim nostradaja 4 dienas un tagad sez majas, bet parei sez tapat tur.
Kad vini tur atbrauca viniem pat ne pateica kura virzuena ir veikals lai nopirk paest.
Ja vel 2 didnas mans bralis ne iesi uz darbu, es ar juristu brauksu uz ofisu un kamer man maut ko konkretu ne bus pateikts ne aiziesu prom.ja vini ne ka ne reagesi mes ar vecakie sagatavusim dokumenti uz tiesu, un vini samakma musu gimenej par visu ko vins tur ter un maralo.
P.S.atvsinojys par kludam es jau sen ne runaju musu valoda, jo dzivo cita valsti.latvija ciemos.

L lesikk 24.02.2015

J janka4485 02.03.2015

Izklausās ļoti čābīgi, biju domājis caur šo kantori iekārtoties UK, bet sapratu, ka jāturās no šiem pa gabalu. Paldies!

L lesikk 03.03.2015

sodie jau 3 marta bet bralis joprojam sez bez darba.vini apsolija kamer vins sez bez darba vinam katru dienu bus alga 25 euro, bet ne ko tadu nau, vini tikaj apmaksa istabu un vis.

M Maris39 06.03.2015

Kopa ar jusu brali atbraucu uz Niderlandi. Jus rakstat nezinat par ko...Jusu bralis nestrada. Vins jums aizmirsa pateikt, ka vins noraidija 2 reizes darba deveja piedavajumu nakt uz darbu anglu un darzenu fabriku.
Tad kurs ir vainigs?
Darba devejam ir jaludz vinu nakt uz darbinu vai tad...?
Par ko vinam maksat, par to ka vins atsakas stradat?
Pats vainigs...18 gadi nav galvas... sorry.
Man viss ir nodrosinats. Viss ir drosi! Iesaku! Ka solits, ta ari ir! Paldies firmai.

proverka777 18.01.2017

aga :D beidz meldet. tu firmas parstavis esi. apskatijos tavu profili, visur par workIn rakstijis tikai pozitivo :D tu gan griekija, gan kipra, gan niderlande strada vienlaukus? :D lol smiekligi...

L lesikk 09.03.2015

Atvainojus, bet jus bijat kopa ar vinu uz parrunasanas??????
Un vel Maris39 man bralis braucaja uz Niderlandi kopa ar diviem sievitem!!!
Ka jus varat zinat ka un ko??????

Izskatas ka ar mani tagad medina sarunaties viens no menedzeriem sis firmas!!!

M murmulis7 13.03.2015

Braucu uz Holandi caur so firmu. Pirmas 2 nedeles darbs ir un tad sakas... Darbs tiek nodrodinats 1-2 dienas nedela ar to pietiek tikai, lai saaksatu par dzivosanu. Interneta noliktava izradas kecupa noliktava. Vinji vispar nestrada ar realiem darba devejiem, bet ar citu agenturu, kas mekle darba devejus Holade. Neieteiktu izmantot sis firmas pakalpojumus

W WORK IN Pārstāvja atbilde 01.04.2015

Cienījamie SIA „WORK IN” klienti, SIA „WORK IN” atgādina, ka internetā sniegtā informācija nav oficiālā, kura nevar atspoguļot reālu darbinieku atsauksmes.
Ja klientam ir kādas sūdzības, jautājumi vai atsauksmes, lūdzam, tos rakstīt uz SIA „WORK IN” oficiālu e-pastu uz [email protected], katru situāciju risināsim atsevišķi, noradot savu līguma numuru.
Iesakām, pirms braukšanas strādāt ārzemēs, izvērtēt savas iespējas un vēlmes!

Lasīt visus parakstītus darba dokumentus un ievērot to nosacījumus!

Ar cieņu, SIA „WORK IN” administrācija.

W WORK IN Pārstāvja atbilde 01.04.2015

Iesakām, pirms braukšanas strādāt ārzemēs, izvērtēt savas iespējas un vēlmes!

Lasīt visus parakstītus darba dokumentus un ievērot tos nosacījumus!

Ar cieņu, SIA „WORK IN” administrācija.

D dinadzs 25.06.2015

ANTIREKLĀMA! Vai Jūs gribat pastrādāt par velti un neko nenopelnīt? Braiciet caur firmu, , WORK IN, , !
Vai Jūs gribat, lai Jūs pazemo, draud, ņirgājās? Brauciet caur firmu, , WORK IN, , !
Vai Jūs naivi cerat, ka firma grūtībās palīdzēs? Brauciet caur firmu, , WORK IN, , !
Vai gribat, lai Jūs apmelo un vaino? Brauciet caur firmu, , WORK IN, ,  !

R Riekstkodis 22.01.2016

Paldies Draugi, kuri ir pastāstījuši īsfilmu par šo kantori! Vēlējos ar draugu braukt uz Grieķiju, bet nu re kā, nemaz tik salda dzīve nav. Bet nu loģiski padomājot, kur jūs uz šis pasaules varat atrast kantori, kas piedāvās tik ideālus piedāvājumus! DZĪNOŠANA BEZ MAKSAS, ĒDINĀŠANA BEZ MAKSAS. Cienījamais SIA "Work IN" par jums jau ir sakrātas pietiekoši daudz sūdzību, tākā varat jau droši meklēt sev citu hobiju-darbu. Paldies.

ChefLV 07.11.2017

SIA WorkIn anulēta license. Sīkāks info NVA mājas lapā http://www.nva.lv/index.php?cid=2&mid=75

V Velkadsirgatavsbraukt? 22.01.2017

Sveiki! Vēlos doties uz Griekiju, piedāvā bezmaksas iekartišanu(akcija līdz 31.01.2017.) varbūt vēl kāds plāno doties?

proverka777 22.01.2017

es planoju īsti. iedo savu kontsktu vai uzraksti man privati.

Y YKK 23.10.2017

Sveiki visiem cerētājiem !
Bija darīšana ar šo kantori un līdz ar viņiem lielāko NL darbā iekārtošanas aģentūru ''HOBIJ''.
Tā ir labi organizēta naudas pumpēšanas shēma uz LV un NL izdevīgiem nosacījumiem.
Viss notiek tā :
1.Work In tevi ''noformē'' darbam piem.Holandē, it kā tev vēlamā darba sistēmā.Par to paņemot no tevis naudu (kas tiem nav jādara,jo šo lietu apmaksā ārzemju aģentūra).
2.Pie rokas ir arī transports , kas tevi nogādās vajadzīgajā vietā, lai tev nebūtu par ko uztraukties...Par to paprasīs vēl ap 120-150 eiro.Brauksi taj' vecajā busiņā,ostot šoferu dūmus,kamēr stīvs paliksi!
3.Aģentūrā tevi sagaidīs ''draudzīgi smaidoši sārtvaidži''.Iespējams piedāvās arī ko uzkost savā supermodernajā birojā...
4.Tiksi nogādāts pagaidu dzīvesvietā un pirmais iespaids būs olala !
5.Sagaidīsi savu pirmo darba dienu un sapratīsi,ka tas nav īsti tas par ko tika runāts Rīgā,bet nekas briesmīgs - nauda ir laba - var pieciest.Nostrādājot pirmo mēnesi ,redzi ,ka esi ļoti labi nopelnījis :) Algu ieskaita katru nedēļu.
6.Tā kā līgumā ir punkts,ka aģentūrai ir tiesības tevi pārcelt uz jebkuru citu vietu - tas tiks darīts jau drīz,pie tam vairākas reizes un katrs nākamais darbs būs arvien sliktāks.
7.Finālā tevi var iebāzt kādā kempingveidīgā dzīvesvietā...Un tad ,kad tu būsi jau tajā dārza būdā ar kādiem trim poļiem,par tevi sāks aizmirst - darbu dos arvien mazāk.Tu sāksi uztraukties ,jo iepriekš nopelnītā nauda sāks kust,bet klāt nekas nenāks.Ja tu neesi galīgs mu.aks,padomāsi , vai tad tiešām tu tik slikti strādā ?Nē-tu strādā kā zvērs un pēc darba gāzies nost no kātiem,ko nevar teikt par vietējiem :)
8.Tu sāksi zvanīt savam menedžerim un jautāt kas par lietu ? Tevi mierinās,ka tas ir laicīgi , iedos kādas 2 dienas nedēļā pastrādāt,lai būtu ko atvilkt par dzīves vietu.Bet beigās nebūs arī to divu dienu.
9.Tu sazināsies ar WORK IN , lai tie pilda savus līguma solījumus un nodrošina ar darbu,taču tie pateiks,ka no ārzemju biroja par tevi ir sliktas atsauksmes un tev darba nebūs... Viss !
10.Labi , tā kā braucām tur četri cilvēki dažādā vecumā,nolēmu sazināties ar visiem , lai apjautātos , kā klājas pārējiem? Un izrādījās ,ka visiem ir viens un tas pats stāsts !
No tā tika izdarīti secinājumi ,kā tā shēma strādā un kāpēc aģentūra ''Hobij'' tajā gadā dabūja balvu kā lielākais darbā iekārtošanas birojs Nīderlandē.Cilvēki tiešām tiek laisti cauri kā smiltis.
Nerunāšu par citām aģentūrām , bet iesaku ieklausīties,ja negribat iekulties nevajadzīgos piedzīvojumos.