www.sudzibas.lv Wolt Slikts serviss

Wolt - Slikts serviss

[!] briesmīga attieksme!
Atved plikus griķus ar kāpostiem un beigās klients ir vainīgs, jo leksika neesot ok! Tas, ka jūsu kurJeri ir imigranti, kuri nezina vispār nevienu valodu (ne lat, ne eng, ne rus.. Izņemot dzimto protams – rumāņu piemēram) un kuriem ir jānāk pusceļu pretī – lai saņemtu ēdienu ir mana tolerAnce (jo nav jēgas runāt ar viņiem, cilvēki nespēj nodrošināt servisu, bet es savukārt eju pretī) ! Jūsu tolerAnce savukārt = 0.
Sveicini jūsu "brīnišķīgajam” serviss botam egijai volodkai (sliktāku attieksmi neesmu pieredzējis) . Nobloķē sievas kontu, par to, ka leksika nav ok! Ja trīs gadu laikā ir bijUši normāli cilvēki wolt support’ā, tad egija tādā veidā dabūs prom no jūms diezgan daudz patstāvīgos klientus!
Lieku *0.1u zvaigzni no *5ām par sadarību trīs gadu laikā. Esmu pasūtijis ēdienu vismaz reizes 100+ un attieksme ir biJusi ļoti dažāda (esmu uz daudz ko pievēris acis) un vienmēr esam atradUši kā problēmu atrisināt, bet nu jūsu bots vārdā egija volodka ir tehnoloģisks vājprāts. Ja viņa izrādīsies arī cilvēks nevis “kods”, tad man vairs nav ko teikt! Katrā ziņā eiropas saVienība standartos jūs neiekļaujaties.
P. S. Lūdzu atgriezt naudu par ēdienu, kurš netika piegādāts un + kādu atvainošanos varētu arī sagaidīt, bet nu tas ir vairāk jūsu interesēs!
Peace, love & harmony!

Pacco_al 11.03.2020

Uz kādu adresi bija pasūtījums? Uz Tvaika ielu?

D Dzs 11.03.2020

daunis

V Vname Pname 21.03.2020
vienalziba

es to izdarīju es vinnēju coca coala akcijā un dabūju wolt kredītus kurus nevar iztērēt bez kredītkartes(eu pasaki nafig man kredītkarti šajā gadījuma!

V Vname Pname 21.03.2020

komenteet nevajag