www.sudzibas.lv Wolt Krāpjas ar naudas samaksu

AtrisinātaWolt ēdienu piegāde - Krāpjas ar naudas samaksu

Sveiki! Vēlējos pabrīdināt cilvēkus lai nekāda gadījumā neiet strādāt uz wolt ēdienu piegādi strādāt par kurjeru jo tur samaksa ir smieklīgi zema. Šis uzņēmums ļoti aktīvi meklē darbiniekus caur facebook un instagram, kur viegli var pieteikties strādāt un pēc tam jānāk uz apmācībām, kurās izstāsta visu cik var nopelnīt. Par pasūtījumiem maksa 2 ,2.20 un 2.50€, atkarīgs no laika cikos strāda un par kilometru 50 centus. Nekas īpašs, bet ok, ka papilddarbu var pastrādāt, taču realitāte ir tāda, ka nemaksā par kilometriem īsti neko ja ir patalaks gabals. Apmācības teica, ka sāk maksāt no brīža, kad pasūtījums ienāk, taču īstenība maksa no brīža kad esi savācis ēdienus no kafejnīcas. Neesmu strādājis tur ilgi, taču vismaz divus piemērus varu nosauk, kur man nesamaksāja tā ka vajag. Viena reize bija par pasūtījumu, kad es pats atrados imanta, bet bija jābrauc pakaļ pasūtījumam un centru un jāved vins uz iļģuciemu. Kopa tur sanāca apmēram 12 km. Ja tajā brīdi likme par pasūtījumu ir 2 €, tad bija jāsanāk 2€+ 6 eiro par piegādi, tātad 8, bet man ieskatija 3.15€. Rakstīju atbalsta dienestam un tur man teica, ka viņi maksa tikai jo brīža, kad izvedu no kafejnīcas a ēdienus, taču arī tad sanāktu, ka jasamaksā būtu 5 eiro nevis 3.15. Viņi lika arī sazinaties ar viņu direktori, kura protams neatbild. Vēl otrs gadījums bija, kad ienāca pasūtījums uz tc mols, lai arī atrados centra un pēc tam no mola jāved atpakaļ uz centru. Arī par to smaksaja tikai 3 eiro, lai arī kilometri bija daudz vairāk. Uzskatu, ka uzņēmums melo apmācības tāpēc lai pievilinātu cilvēkus, taču pēc tam tik pat ātri viņus pazaudē un meklē jaunus.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Brad 16.12.2019

Labdien! Vēlējos pateikt,ka šī sūdzība ir atrisināta . Wolt pārstāvis ar mani sazinājās un izskaidroja visu sīkāk,ka viņiem programma kilometrus rēķina pēc putnu lidojuma un ka par pasūtījumiem maksa no brīža ,kad esmu viņus dabūjis no kafejnīcām ,ko laikam biju palaidīs garām . Īpašos gadījumos,kad jābrauc tālu pakaļ pēc piegādes ,viņi naudu par to samaksa ,ka tas bija arī mana gadījumā . Naudu es saņemu par šo Imantas braucienu . Strādāju wolt apmēram kādu nedēļu un līdz ar to nezināju to sistēmu un par atru ierakstīju sūdzību ,nesagaidot atbildi no darba vadītājas .

B

B Brad 11.12.2019

Vispār jau klients par piegādi no imanatas līdz centram maksa apmēram 8-9€.,bet tas nu tā.
Ja jau tik grūti un dārgi viņiem samaksāt to,ko stāsta apmācības ,tad nevajag neko tādu teikt . Vajag teikt ka maksājam 1.25 par benzīnu pat ja nobraucat 12 kilometrus .

BondsBonds 12.12.2019

Vienu apčakarēja, ņem nākamo. Labs bizness.

A Artūrs Dante 12.12.2019

manuprāt tas ir tikai loģiski, ka maksā pēc izņemšanas, jo pašam kurjeram jaizvēlās tuvākā vieta saņemot pasūtijumu, ja izvēlējies rupji runājot centru esot Bolderājā, tās ir tikai tavas problēmas, bet tajā pat laikā hmm 0,50 centi par km, tik daudz pat taksis neprasa. Nekas neesmu strādājis šajā jomā un to neplānoju, bet, solīt to ko nevar izdarīt - iespējams ir jāraksta sūdzība darba inspekcijai - lai pārbauda kas un kā. kā ari ir svarīgi, kas ir rakstīts darba līgumā.

D Dace 12.12.2019

Programma sūta pasūtījums pati, nevis kurjers izvēlas. Esmu runājusi ar dažiem kurjeriem.
Domāju, ka šeit ir kāda kļūda tikai vadība negrib risināt. Jo centrs- Iļguciems un par piegādi 3,15€, kas iekļauj degvielu un kurjiera darbu izņemt un piegādāt. zinot, ka no pasūtītāja prasa apmēram 6€.

D Dace 12.12.2019

Un cik zinu šie pasūtījumi ir jāapstiprina.
Es nezinu smalki, zinu tikai to cik darbā saskaros un esmu runājusi ar kurjeriem.

Pilnīgi piekrītu!

B BlackLion 31.01.2022

Wolt darbinieki no administrācijas puses tiek maldināti un neizskaidro reālo shēmu, kā un cik var pelnīt, kā arī Wolt atbalsta centrs ir paviršs un saprot visu sistēmu, solot lielas iespējas, bet būtībā tie ir meli. Aicinu visus Wolt darbiniekus un klientus kopīgi vērsties ar pieteikumiem tiesā, dabūsim lieliskus zināmus advokātus un pieprasīsim izmaksāt morālās kompensācijas un iesniegums Darba inspekcijā un VIDā, jo Darba likums mums to atļauj un mēs panāksim savas tiesības, ko Wolt ar līgumu un maldināšanu apkrāpj strādājošos. Nevajag klusēt, vajag rīkoties, varam piesaistīt žurnālistus, preses konferences, bez tabu un visas sociālo tīklu platformas par krāpniecību uzņēmumā Wolt.

B BlackLion 31.01.2022

Wolt

G Gulbenietis 31.01.2022

Jebkurš autiņš Rīgā labi kurina degvielu, pietam vēl ir amortizācija. Tātad ar autiņu braucot, ir pilnīga labdarība. Ar kājām ejot, jābūt atlētam kopš dzimšanas, lai kaut ko nopelnītu. Protams, spriežot pēc sūdzības. Īstenībā, hvz kā ir.