www.sudzibas.lv Winorama Neizmaksā vinnestu

Winorama - Neizmaksā vinnestu

Es vinnēju 150 eiro, un gribēju izņemt pārskaitot savā kontā, nauda no spēles konta it kā aizgāja uz manu kontu, bet pēc divām dienām viņi man sāk prasīt lai es viņiem (it kā lai mani identificētu,) aizsūtu pases kopiju, bankas karti arī jā nofotografē no abām pusēm, tad vajag īres maksu kopiju un bankas izdruku pēdējos darījumus, kaut kāds murgs tur notiek.

Оккупант 16.09.2019

В розыгрише мать судебного ичполнителя Rolands Veinberfs. Гладкобритая голова этой старухи и примите участие в выигрыше.

Kolta 16.09.2019

Ceru, ka būs prāts neuzkerties un neko neaizsūtīt.

A aicis24 17.09.2019

Vispār šādas prasības ir normāla parādība ārzemju firmām.Taka naudu saņemsi,kad aizsūtīsi visu,ko viņi prasa.Arī ārzemju kazino ir šādas prasības.Kur tev prasa īres kopiju, tāpēc,ka esi norādījis tādu adresi viņiem,kur pašlaik dzīvo.Ja būtu norādījis adresi,tādu,kas pieder tev,dzīvoklis vai māja,tad viņi tev prasītu,kopiju par komunālajiem rēķiniem.Pats tādas esmu sūtījis un ar izmaksām nav nekādu problēmu.Taka nesatraucies dabūsi savu naudu.

H Helmuts Tamms 06.12.2019

Ka to var izdarit?

O Otis 17.09.2019

Ir kāds likums, kas regulē, ko var un nevar pieprasīt no klienta visādām datu apstrādēm šeit Latvijā?