www.sudzibas.lv Westate.lv SIA Krāpšana, netīri darījumi, uzspļauj valstij un valodai

Westate.lv SIA - Krāpšana, netīri darījumi, uzspļauj valstij un valodai

Mīļie cilvēki! Neuzticiet savus īpašumus pārdot šij firmai vai arī pirkt no viņiem. Viņi pat latviski nemāk runāt! (laikma speciāli ielikuši vienu darbinieci Elīnu kas prot atbildēt latviski ja kādas problēmas) cenšas apkrāpt īpašniekus iekasējot 4 ciparu summas skaidrā naudā lai nebūtu jāmaksā nodokļi.. Formē mistiskas iemaksas uz firmu. Gandrīz iekritu jo ļoti gribēju vienu dzīvokli.. Bet kad aizgājām līdz naudas lietām tā sākās visādi brīnumi.. Saimnieks arī attapās un paldies par to viņam, tas man deva laiku pārdomāt! Meklējiet pēc kadastra īpašniekus.. Tas nav dārgi un runājiet paši.. Atrodiet soc tīklos viņus vai radiniekus.. Var atrast.. Dabūsiet to īpašumu par pāris tūkstošiem lētāk.. Es tiešām nezināju ka mūsdienās tik atklāti notiek krāpšanas un mahinācijas ar naudām acu priekšā.. To firmu droši var izkratīt! Tur būs ko atrast.. Ja viņi tik atklāti pat runā ar klientiem kā kur ko darīt lai apietu nodokļus un no saimnieka dabūt vairāk nekā vienojas.. Izdomā visādus apgrūtinājumus u. T. T. Prasa skaidru naudu ko lielāko daļu grib paturēt sev... Līgumā lai mazāka summa un valsts nodoklis.. Tad nu... Kauns ka tāds firmas eksistē un cilvēkiem dēļ viņiem ir grūtāk dabūt dzīvokļus... Labāk uzreiz maksāt saimniekam prasīto summu un dabūt atlaidīti to ko krāpnieki grib piesavināties no īpašnieka...

J

O Olafs Saulriets 01.02.2021

Cienījamā sūdzības rakstītāja! Mēs ļoti labi zinām, kas jūs esat un par kuru darījumu runājat.. Diemžēl pats vieglākais mūsdienās ir uzrakstīt nepamatotu anonīmu sūdzību, kurai absolūti nav pamata. Atsauksmes no mūsu klientiem ir bijušas tikai labākās - esam gan palīdzējuši darījumu veikšanā, gan arī dokumentu sagatavošanās (neņemot atlīdzību) gan arīdzan ar konsultācijām kredītu piesaistē bankās! Esam pārliecināti, ka veselīgi domājošs cilvēks šajā rakstītajā skaidri atpazīs tendenciozu vēlmi anonīmi celt nepamatotu neslavu. Turpinām strādāt un piedāvāt savus pakalpojumus, pierādot sevu ar darbiem un mūsu klientu atsauksmēm! Westate