Wess Motors Mārupe - Slikta attieksme

CV.lv portālā ieraudzīju sludinājumu par vakanci Wess Motors uzņēmumā. Pirms tam strādāju citā automobiļu tirdzniecības zīmola pārstāvniecībā. Tieši Vācijā un Kaļiņingradā, kur šī zīmola mašīnas arī tiek ražotas. Nosūtīju savu CV. Uzreiz pēc kādam 30 minūtem man piezvanīja no Wess Motors un piedāvāja atbraukt uz pārrunām. Noteiktajā laikā sēdēju kabinetā, kur ar manim runāja personāla daļas vadītāja (ļoti patīkama sieviete) un vēl kāda paresna "skaistule", kura nereāli smirdēja un galva viņai pēc ārēja izskata spriežot bija jau kādu nedēļu nav mazgāta. No personāla daļas sieviete ļoti zolīdi runāja, uzdeva jautājumus, atbildēja uz maniem jautājumiem. Viss bija normāli. Pēc tam bija netīras sievietes kārta. Man vajadzēja atbildēt uz jautājumiem: 1. Kāpēc es neesmu precējusies, jo man jau ir 30 gadi? 2. Vai es savā mūžā esmu redzējis naudas summu virs 1 000 eur un esmu turējis rokās? 3. Vai es varu sev atļauties pirkt drēbes Guess veikalā? 4. Kas manuprāt cilvēkam traucē darbs vai privātā dzīve? 5. Kāpēc es nestāstu viņai anekdotes? Domāju, kā man būtu jāatbild uz jautājumiem par jomu, kurā es pretendēju strādāt. Bet izrādās, ka'šī "skaistule" esot man vadītāja. Biju šokēts. Pēc tam man piedāvāja testu izpildīt. Redzot jautājumus par to "Ko Jūs darītu, ja Jums blakus stāvētu cilvēks, kurš gribētu uztaisīt sev pašnāvību?"... Nu es aizgāju prom. Pēc nedēļas atradu citu darbavietu, bez testiem, bez liekiem jautājumiem un ar daudz lielāku atalgojumu.

B

Kolta 27.11.2019

Apaļīgā skaistule varbūt meklē sev potenciālo vīru un apvieno lietderīgo ar patīkamo.