wellness centrs (veselības) - apšmauc

Netērējat savu laiku un neejiet uz turieni pārrunās.
darbs sastāv no izplatīšanas.!!! kkāds pahodu herbalife, kāpēc ar likumu ko tādu neaizliedz?

K klients 01.06.2009

Iesaku neiet, tur sarunā pilnīgas muļķības.

L lusik 18.06.2009

a vai tad kādu uz turieni ar varu velk?? nepatīk- neej!

L Lika 07.07.2009

Sazvanījos ar tiem, lai uzzinātu, kādu tieši darbu tie piedāvā, teica, ka visu info atsūtīs uz e-pastu, tikko saņēmu mailu pilnīgs sviests, atkal nekā sakarīga. Visu pastāstīs tik šanās. Uz kuru es jau nabraukšu, viss ir skaidrs.

A aga 07.07.2009

es ar uzkeeros, ja nemaldos saakumaa bij pat 60ls jaasamaksaa

E es 05.08.2009

Tiešām kaut kāda šmaukšanās, sola visu iespējamo - naudu un veselību ar herbalife (kuru jāpārdod), tikai tas viss izklausās samērā aizdomīgi un dīvaini un, protams, jāiemaksā 59 Ls, lai iegūtu kaut kādu papīrīti, kas dod iespēju darboties. Vai tikai nevajadzētu papētīt tuvāk kas tur īsti notiek! ehh.

V VikiSil 20.08.2009

Kas attiecas uz "Herbalife", tad to neviens neizplata. Cilvēki, kuri saprot, kas tas "Herbalife" tāds ir un kāpēc vajadzīgs, tie paši iet uz distribūcijas bāzi un paši pērk. Varbūt Alby vienkārši kāds izplatījis informāciju par "Herbalife", bet cilvēks neko nav sapratis.

P.S. Pievienotā bilde no http://www.diet777.com/ var apskatīt lielākā izmērā.

M meitene 20.08.2009

es arii iekritu...un teiksu sludinaajumaa nebij piemineets, ka tas ir herbalife...samaksaaju ar tos 60Ls...viss jau izklausiijaas skaisti...peec tam tik uzzini, ka jaaiet veel uz kautkaadaam apmaaciibaam ik pa laikam, kuras arii labi maksaaja...un jaa...kad tevi apmaaca, lai vareetu Tu piedaavaat Herbalife produkciju, nekur nesaka, ka cilveeki, kuriem ir cukurslimiiba, resnums zaalu ietekmee, nedriikst to lietot

M meitene 20.08.2009

svars krītās, bet kuņģīts tiek sabojāts ne pa jokam.sākot ēst normālu pārtiku, nevarēju ieēst nekādus svaigos salātus, ēdienus, kam pievienoti zaļumi-dilles, lociņi.labāk ēst veselīgu pārtiku, nekā izmest naudu pērkot Herbalife.

V VikiSil 25.08.2009

Nav taisnība, ka cilvēki, kuriem ir cukurslimība nedrīkst lietot Herbalife. IR JĀZINA, kurus produktus un kā DRĪKST LIETOT cilvēku, kuriem ir dažādas nopietnas akūtas un hroniskas saslimšanas. Man pašai ir viens ļoti, ļoti tuvs cilvēks, es par viņu dzīvību atdotu nedomājot, viņam ir cukurslimība, un bija pamatīgas komplikācijas no tās. Es saku "bija", tādēļ, ka tikai pateicoties tam, ka viņš sāka lietot Herbalife, viņš šodien ir ar mani un nevis 6 pēdas zem zemes.

Vairāk informācijas par Herbalife un diabētu: http://www.diet777.com/Herbalife_and_Diabetes_a/131.htm

Starp citu, lai ZINĀTU, ir VAJADZĪGAS APMĀCĪBAS. Nav jāiet uz semināriem. tas ir ļoti ieteicams, bet nav obligāti. Ir arī on-line apmācības, Herbalife Broadcast Network. Ja Meiteni tas patiešām interesētu, viņa par on-line apmācības iespējām sen jau zinātu, jo pati izmantotu.

R Raivis 25.08.2009

Labdien!Godaataa tauta!Es pats zinu, kas ir herbalaife-pat nosaukums liek pateikt, ka tas ir labs produkts, ne velti vinu cilveeki lieto visaa pasaulee un ir apmierinaati ar rezultaatu.

V vikings09 30.03.2019

Tam produktam nav norādīts no kā tas sastāv. Sastāvā rakstīts olbaltumvielas, ogļhidrāti , utt., utt.

P puika 25.08.2009

sūds!!!

V VikiSil 26.08.2009

Jā, bērniem ap četru gadu vecumu parādās šī tendence visu lamāt- it īpaši puikām.

T tina 19.10.2009

vai te ir kads cilveks kas ir stradajis WELLNESS kompanija, un ir redzejis un turejis savas rokas savu pirmo algu???paskaidrojiet ludzu sikak par sito kompaniju, jo man ari piedavaja iet uz turieni stradat, biju parrunas, neko jedzigu man tur neteica tikai par lielo naudu un cik labs ir sitais herbalife...

E evija 24.10.2009

Muļķības-izmesta nauda vējā...konsultanti par katru cenu māna cilvēkiem pārtikas piedevas, nevis māca pareizi lietot uzturu...un tās nodarbības ir vnk laika nosišana-neko tur interesantu nestāsta, tikai nolasa no slide show tekstiņus.To var jebkurš izdarīt arī mājās.
Kārtējais cilvēku apkāšanas veids

F flufyyy 28.10.2009

pilnībā piekrītu..
es arī pati uzķēros.. sludinājumā nekas neliecināja par izplatīšanu..
ka aizgāju, man nekas nebija jāmaksā, bet savukārt, aizejot tur uzreiz sapratu, ka tas "darbs" ir kkādu "zālīšu" iesmērēšana cilvēkiem..
pavadot tur labi ja 10 min, aizgāju prom ar nožēlu, ka esmu iztērējusi savu laiku..
biju ļoti neapmierināta..
cilvēku totāla mānīšana..

K kira 04.11.2009

kadā sakarā šitādas firmas var dabūt datus par cilvēkiem, kkāda darbiniece pazvanīja, kko par lētu parbaudi utt., protamas par produkta pardošanu neko neteica, tagad man skaidrs un pat nedomaju iet, samuldēja ka mani kāds ieteica :D nu padomāju un sapratu muļķības, man nav pat lieka svara problēmas, un citiem uzreiz pasaku nekad es atkārtoju NEKAD nelitojiet nekādus brīnum līdzekļus ko piedāva visādas firmas, dieta trenniņi un dažadi vingrinajumi ir vienīgās drošas veselīgas un pareizas zāles aptaukošanas problēmai un vispār daudzām slimībām, slinkot vnk nevajag

I Ivo1 07.11.2009

Pašlaik šamējie sūta sms un piedāvā darbu...

A Andrejs 18.11.2009

Shodien mana sieva bija aizgajusi uz turieni, nosedeja gandriz divas stundas un neko jedzigo nedzirdeja tikaj to ka tas ir ljoti labi algots darbs, strada pats uz sevim, bet pashas beigas pateica ka vajag no sakuma samaksat 67ls, kaut ka neticas, ka ari te ir cilveki kuri raksta ka viss or okey ka ta nav shmaukshanas, bet kad kaut kads cilveks uzdod jautajumu par to vai kads jau ir sanemis to naudo tie cilveki kluse, tatad ta sanak ka ta ir taisniba!!!un vel par pirmo menesi tu jau sanemsi no 200 lidz 250 latiem, tad kapec shita firma nevar pati apmaksat par to licenzi JA VINJA MAKSAS TIK LABU NAUDU!!!????????????

B buu 26.11.2009

Par naudas pelnīšanu nemāku teikt, bet produkcija gan ir laba, lietoju jau diezgan ilgu laiku un neesmu ne reizi vīlusies, ir tikai uzlabojumi. Un mana konsultante ir fantastiska, nereizi neesmu jutusies tā, it kā man mēģinātu kaut ko iesmērēt, lai nopelnītu. Absolūti neatkarīgs un tomēr subjektīvs viedoklis.

K Kokjete 16.01.2010

Pīlnīgi piekrītu arī es biju uz tām pārrunām un tiešām neko dižu nepastāstija. Tā ir tikai cilvēku apčakarēšana. un nekas vairāk.