www.sudzibas.lv Weekendshoes.lv Nekvalitatīvas preces un slikta ekspertīze

Weekendshoes.lv - Nekvalitatīvas preces un slikta ekspertīze

Nekvalitatīvas preces un slikta apkalpošana!

Nopirku adidas kostīmu
pēc dāžiem mēnešiem tām pazūda sākotnējā krāsā.

Mazgāju veļasmašīnā 30°c protams bez balinātāja un tika žāvēts dzīvoklī uz parastās žāvēšanas restes!

Uzrakstīju viņiem, nosūtīju kostīmu.

Weekendshoes.lv eksperti uzrakstīja:

mes esam saņēmuši ziņu no ekspertīzes, ka jūsu atgrieztā prece nav atzīta par brāķi.
zemāk norādīts akspertīzes komentārs:
šis defekts varēja rasties veļas mašīnā. Iemesls varētu būt pārāk augsta
mazgāšanas vai žāvēšanas temperatūra, nepareizs mazgāšanas līdzeklis
(kas satur balinātāju) . Apģērbi var izbalēt arī Saules Gaismā, žūstot.
Šis nav ražošanas defekts.

Pēc tam uzrakstīju lai atgriež naudu.

Viņi uzrakstīja:
ekspertīzes slēdziens jums ir nosūtīts, tas nozīmē, ka naudu par šo preci neatgriezīs uz slēdziena pamata. Tādējādi jums tiks atgriezta prece uz jūsu norādīto adresi kopā ar ekspertīzes slēdzienu.

P. S. Otro bildi diemžēl nedod lejupielādēt

K Klientamnavtaisnība 16.10.2020

Par kādu Adidas iet runa, ja šis veikals oriģinālus netirgo.

Ne ar ko neatšķiras no ABIBAS par 5 Eur

M Maija Jefimova 05.01.2021

Pasūtīju Lundeberg ādas brīvā laika zābakus Norberg artikuls LNM1351803/43 25.aprīlī 2020.g. Zābaki netika nēsāti,par cik jau bija iestājies pavasaris.Uzvilku tikai šosezon.Pēc 4 nedēļu nēsāšanas izjuka pa vīlēm.Aiznesu pie kurpnieka salabot,cik nu iespējams,jo zinu,ka pie kaut kādiem ekspertiem nav jēgas sūtīt. Nepatīkamākais bija tas,ka kurpnieks skatījās uz maniem zābakiem tā,it kā es tos būtu izvilcis no miskastes.Un šie jau ir otrie zābaki,kurus es pasūtīju pusgada laikā.tel.26585253,ja nu vēl kaut ko gribat noskaidrot.

L Lizete123 23.01.2021

Weekendshoes iepērkos regulāri, skatos valsti, kurā prece ražota, Rieker zābakus nēsāju otro gadu, Jana vasaras kurpes super, dēlam Nike botas, meitai augstās botas(neatceros firmu). Ir pasūtīti zābaki vīra mātei Caprice, tad redzēs kā kalpos.
Uz šodienu visi pirkumi apmierina!

I Ieva 80 25.02.2021

Pasūtījām Weekendshoes ziemas sieviešu zābakus Caprice, jau pirmajā dienā nēsājot salā pa sausu sniegu kājas palika mitras, zābaki laida cauri mitrumu. Aizsūtījām atpakaļ.

Weekendshoes.lv заказывал кроссовки nike, качеством очень доволен, пришли быстро, дня 3-4. Если что обувь буду покупать у них. Не понимаю почему столько негативных отзывов.

L Linda 18.12.2021

Labdien. Iegādājos Rieker ziemas zābakus, par 79. eiro
Uzvilku tikai vienu reizi, un kājas slapjas pēc vienas uzvilkšanas reizes, ziemas zābaki. Ekspertīzē nevaram naudu atgriezt jo jūs esat lietojusi šos zābakus, un šādi ziemas zābaki, laidīs slapjumu cauri. Nevēlās naudu atgriezt atpakaļ.

P Pola158 22.02.2022

Nopirku Weekendshoes.lv vairākus apģērbus. Rezultātā - ļoti nekvalitatīva prece! Bikes pēc otrās mazgāšanas roku režīmā savēlās! Man žēl iztērētā nauda. Žēl, ka neizlasīju šīs sūdzības komentārus. Neiesaku!

L Laima&Uldis 22.09.2022

Nopirku sev bērnu istabas čības "Beppi"41.izm. Esmu 62gadus jauna meitene💃. Esmu ļoti apmierināta. Piegādāja trešās dienas vakarā uz pakomātu. Čības ir vieglas, mīkstās, siltas un ļoti ērtas. Ceru, ka valkāsies labi. Paldies.
Veiksmi darbā! 🌹🌹🌹🌹🌹

N Niknsuns 25.11.2022

Pasūtīju pagāšgad novembrī Lee Cooper ziemas zābakus viss super tik zole sadila vienā vietā un izveidojās caurums pa kuru tiek iekšā mitrums! Es uzskatu ka ziemas zābaku zolei nevajadzētu nodilt tik ātri, ja es biju nēsājis vinus 4 mēnešus! Loti bēdīgi

E esesmute 16.12.2022

Weekendshoeslv- briesmīgs veikals, briesmīgs serviss! Pasūtīju zābakus uz atlaidēm, kavējās piegāda, tad kad zābaki beidzot atnāca -stundu veikalā tika meklēti mani zābaki! Beidzot uzvilku UGG zābakus, tad nu otrajā dienā tie aizgāja pa vīlēm un zābakos izveidojās caurums! Prece tika atgriezta un pieņemta kā defekts, solot naudu atgriezt 5 darba dienu laikā. 5.darba dienā naudas pēcpusdienā nebija - zvans uz veikalu bet tur izrādās darbiniece nepareizi nosūtījusi manu konta numuru! Pacēlu nereālāko skandālu, jo attieksme pret klientiem graujoša un pat nav nekādas atvainošanās! Labi, ka vismaz saceļot traci, dabūju atpakaļ savu naudu 5.dienas pašā vakarā! Bet tik un tā nekad vairs neiepirkšos šajā veikalā! Es saprotu, ka katram gadāes kļūdīties, bet te vesela virkne ar kļūdām un tā tam NAV jābūt Totālakais bardaks un fake precenes

L Larina 04.01.2023

Заказала халат мужу. Очень низкое качество. Лезут нитки. Цена не соответствует качеству!

V Viedoklis 15 29.01.2024

Piekrītu visiem komentāriem, kas ir par nekvalitatīvu preci. Nopirku ziemas zābakus. Sāka plīst vaļā jau pēc pāris nedēļām.