WEC marijas 16-3

Tautieši!!!Lūdzu uzklausiet mani. Nekad neizmantojiet šīs firmas pakalpojumus.Un, ja dzirdiet kaut ko par darbā iekārtošanas firmu 24/7 Anglijā - tad pa gabalu!!!1.kārt darbs bija apsolīts Liverpūlē,un pārtikas noliktavās.Kad atlidojām visa grupa no Latvijas, mūs aizveda nezināmā virzienā.Kā izrādās beigās ieradāmies Nottinghamas piepilsētā,un tad sākās visas pārejās problēmas par kurām vairs negribas runāt!

S Sergej 01.12.2006

Ja tozhe otrabotal na eto agenstvo 7 mesjacev. Estj svoi nedostatki, no v celom normalno. Glavnoe - dajut rabochie chasi i viplachivajut zarplatu vovremja. Uezzhal cherez agenstvo WEC v Rige, sobralsja za nedelju. Zolotih gor tam konechno ne najdesh, no zarabotatj normalnie denjgi mozhno, esli ne bitj lenivim durakom.

N n 09.01.2007

Da neverti, tovarishi. Eto sami WEC i pishut, da KIDALOVO oni, vot po etomu i 3 raz ofis pomenali.

A Andris Secis 23.03.2008

Nu biskin par darba vietām gan viņi putro. Man arī sanāca strādāt ar šo firmu un tur sagaidīja mani 24/7, un darba vietā kā solīja bija domāta noliktava, īstenībā tiku uz konveijera visādu cepeškŗašnu un pie citām virtuves iekārtām.

I Ilze 22.03.2009

Es arī izmantoju šo iespēju caur WEC aizbraukt strādāt uz Angliju. Latvijā par visu brīdināja, ka darbs būs noliktavā, nekāda lielā nauda tur nebūs un ir nepieciešama saprast angļu valodu. Aizbraucot tur mūs sagaidīja no 24/7 pārstāvis, uz darbu veda ar busiņu par kuru nebija jamaksa, un dzīvošana arī bija laba. Nevaru sūdzēties! Tā ir kā laimes spēle, citam veicas, citam ne!

V vlad231 15.11.2012

Eto vse ja... :)

From 2008 oct. - 2009 apr. Warehouse operative - "Parcelnet" in UK.
From 2009 apr. - 2010 jan. Warehouse operative - "TESCO"-Superstores in UK.
From 2010 jan. - 2012 jan. Warehouse operative - "Sainsbury's" - Superstores in UK.
From 2012 jan. - Now Warehouse operative - DHL Company in UK.

Hold lots of certificat's such: Goverment NVQ-Warehouse and Storage, and local PPT's lessons.
Ot 2011 aug. member of tradeunion "UNITE" in UK.

oklad 20.000 GBP. plus vihodnie!

spasibo ogromnoe preogromnoe WEC! (kto ne verit -prieszajte!)