www.sudzibas.lv Web-shop.lv Krāpšana, slikts serviss

Web-shop.lv - Krāpšana, slikts serviss

Ārprāts!!! Vnk briesmīga attieksme. Tas, ka viņi sniedz nepatiesu info savā mājas lapā par preci, tādējādi maldinot pircēju, ir mana vaina ka neesmu pārbaudījusi info par preci vēl citos i-neta resursos! Atvedot preci mājās un izsaiņojot, tikai varēju konstatēt ka neatbilst tiem parametriem, kas norādīti viņu lapā!!!

V

W wraper 19.07.2016

Vispirms viņiem nav tā prece uz rokas. Viņi to pasūta no piegadātāja noliktavas. Nav ko cerēt uz precīzu aprakstu, jo atkal, viņiem nav tā prece uz rokas un aprakstu dabū no piegadātaja vai paši sameklē i-netā. Tādēļ jau arī paredzētas 14 dienas preces atgriešanai. Stulbens viena vardā, nav ko žulti liet. Vienkārši atgriez preci, ja nenem atpakaļ tad nu gan ir par ko sūdzēties.

T Tong Po 19.07.2016

Varbūt sāc ar to, ka vakarā pie tējas krūzes izlasi Patērētāju Tiesību Aizsardzības Likumu. Tad kad esi izlasījis, vēlreiz pārlasi to sadaļu, kas nosaka pārdevēja pienākumus un atbildības. Un tad sāc kādam ko ieteikt! Patreiz dumības saki!

K krasnoselska 25.07.2016

Par šo jau var sudzeties uz ptac un nauda tiks atgriezta vai ari prece tiks iedota ista!