water symphony - krapsana

Pabriidinu par firmu "Water Symphony" un taas vadiitaaju Inguunu Vanzovicu, tiem latvieshiem kas meegjina caur sho firmu tikt straadaat Turcijaa viesniicu kompleksos par animatoriem, masazhistiem, trenneriem. Zinaams ka visa ir liela jo liela maldinashana, taa kaa buus taa, ka samaksaaiet vai nu pirmo iemaksu 50ls, vai pilno 100ls... laiku novilks firma un peec tam naudu buus problemaatiski atguut, ja nebusiet gatavi ar vinjiem tiesaaties.

R

E eduards 11.06.2010

Nu tev, vecīt (tas kurš "app...s") galīgi nebija ko savu anketu sūtīt lai strādātu Turcijā, un labi vien ir ka Tevi neiekārtoja, jo te nav darbs ar cūkām, bet ar cilvēkiem.
Pats strādaju otro sezonu caur šo firmu par animatoru Belekā un zini, esmu ar visu apmierināts.
Protams, ir jāstrādā, nevis jāčakarējas...un nomaini priedēkli savam nikam :))

E eduards 11.06.2010

Protams, ir jāstrādā, nevis jāčakarējas...un nomaini priedēkli savam nikam :))

S santa 11.06.2010

Gribēju pateikt visiem, kas lasa un raksta "šitos slima suņa murgus", ka nezinu, kas un kādi iemesli ir katram rakstītājam, bet es strādāju jau trešo mēnesi Turcijā, Belekā, vienā no skaistakajām viesnīcām "Cornelia Diamonds" par "guest relation" un neko sliktu par "Water Symphony" un Ingūnu Vanzoviču teikt nevaru. Mani apstiprināja 3 nedēļu laikā, ka arī nodrošināja visu, ko solīja. Vēl jo vairāk, šai firmai ir reāls sadarbības partneris Belekā Romina no EOTOUR, kas visus sagaida lidostā un kontrolē visu katru nedēļu. Diemžēl gan jāsaka, ka reizēm man ir kauns par saviem tautiešiem, kuriem liekas, ka viņi ir atbraukuši atpūsties nevis strādāt. Prasības šeit tiešām ir augstas un ir jāstrādā, bet saule un jūra to visu kompensē. Novēlu veiksmi arī citiem puišiem un meitenēm iekārtoties darbā šajā kūrortā. p.s. ja kādam ir jautājumi, varat man rakstīt.

A amigo 28.07.2010

ta Inguna man vel naudu atdevusi.sen jau vina teica, ka atdos.

M ML 21.08.2010

Cornelia Diamonds no latvijas strada tikai meitene varda natalija, nekada santa. Un apstakli tur nav vieni no labakajiem.
Rominu redzesiet reizi menesi, kad vina atnaks pec naudas. Vinai vienalga, kas ar jums notiek.
PLus esiet uzmanigi, jo ka vina pazinoja, vina sadarbojas ar 5 firmam latvija... tatad viena ir Water Symphony, tad ir Darbs-IR.. Kuras vel 3? Vina pati nakamgad brauksot atlasit cilvekus tai katorgai!
Esiet uzmanigi!

A Andris 03.11.2010

Sieviete gatavojas dibināt jaunu firmu" Water symphony promotion", bet jau uz cita cilvēka vārda. Darbs tiks piedāvāts Šveicē

E es77 11.11.2014

Arī man ir bijusi saskarsme ar šo personu, strādāju pie viņas veikalā par pārdevēju sākums kā jau vienmēr visu bija labs, bet turpinājums sekoja diezgan pretīgs... kopš brīža kad esmu aizgājusi prom no šīs darbvietas SIA " DEJA VU" JŪLIJA beigas tā arī līdz šai baltai dienai nav izmaksājusi algu krietni palielā naudas summā, un arī pēdējā laikā ļoti bieži mainīja firmas nosaukumus... Vienu vārdu sakot visu ir savākusi sev un izliekas kad viņas uz pasaules vairs nava... Neceļ telefonu neatbild uz sms... Pilnīgs ignors.. Brīnums kad vēl nav bankrotējusi ar saviem apgriezieniem... trīs veikali bija nu jau tikai 2... Sajūta tāda kad drīz arī šie divi nebūs... Bet tas nu tā!!! Cilvēkiem nāk dzīvē viss atpakaļ un šķiet kad tas arī drīz sasniegs INGŪNU VANZOVIČU