AtrisinātaVulkans M - Krāpšana,

Dairis Voldiņš, krāpnieks, maza auguma apisējs no purvciema, neejat strādāt, tēlo no sevis profi'mu, bet pats neko nerubi. Objekts ūnijas ielā un vaidavas krustojumā. Nodarojas ar Fasādi visiem stāsta ka ir baigā pieredze utt. Viņa nr. 26636636. Laikam jau iepriekš ir taisījis problēmas, jo bijis ir prom kādu laiku no lv šobrīd atgriezies, bet izskatas, ka ķēries pie vecās lietas.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Shmits 26.09.2016

Nekas nav īsti noticis, uzrakstīju, jo bija dusmas un apnicis viss, bet esmu kļūdījies. Problēma ir atrisināta.

Inženieris 11.10.2016

Ja nekas nebūtu noticis, tad nebūtu arī dusmu un šīs sūdzības!
Nobijies no Voldiņa?

Z zajebalovskis 22.10.2016

Pašas firmas vadītājs - Valērijs ir pretimnākošs, sakarīgs vecis, kas zin kā rūpēties par to, lai darbi notiktu - vienmēr laikā materiāls, instrumenti - vien vārd sakot - priekšnieks ar lielo burtu! Voldiņa kungs (vai jaunskungs nezinu) ir tikai palīdis zem viņa - kaut gan darbinieki strādā "vulkans m" Dairis ir tikai kā starpnieks, kas uzņemas šefību un strādniekiem maksā no 3-5 euro stundā! Automātiski tie, kas strādā pie Voldiņa nesteidzas un tāpēc saņem kapeikas. Prasa no strādniekiem augstu kvalitāti, kaut gan pats pat nav līdz galam sapratis darba darīšanas tehnoloģiju. Laikam pat nemāk ieiet "youtube" lai apskatītu kā kuri darbi darāmi pēc tehnoloģijas! Ja kāds vēlas strādāt "vulkans m" droši, bet griezties pie priekšnieka, nevis Voldiņa kunga. Brīnos, kā viņš vel nav atlaists...