www.sudzibas.lv VTU Valmiera Šoferis atsakās likt 2 lielus čemodānus bagāžas nodalījumā..

Vtu Valmiera - Šoferis atsakās likt 2 lielus čemodānus bagāžas nodalījumā..

Esmu autobusa no Mazsalacas uz Valmieru. Tā ka dodamies atpakaļ uz ārzemēm ceļojam ar 2 lielajiem čemodāniem, kas katrs sver ap 25kg.. esmu grūtniecības 5taja mēnesi (kas ir redzams). Pie iekāpšanas autobusā, kad visi pārejie pasažieri jau ielaisti palūdzu vai var attaisīt bagāžas nodalījumu kur ielikt mūsu čemodānus.. uz ko atbilde bija “a ko jus tur vēl stāviet? Nesiet viņus iekšā!” Vēlreiz laipni pajautāju vai tomēr nevaram tos likt bagāžas nodalījumā un par tiem samaksāt utt., jo tomēr smagi un lieli- grūti izcilāt un nav jau īsti kur novietot.. arī ritenīši apakša un autobusam braucot būs grūti noturēt pie vietas.. vēlreiz norādu uz to ka tomēr esmu ieverojami stāvokli utt.. uz ko šoferītis atbild: “Vai tad nu tiešām nevar ienest salona, sen neesmu vēris vaļā bagāžnieku-neviens nekad negrib likt neko apakša! Vai tad man būs jānes viņi iekšā?” Un par čemodānu kustēšanos autobusa braukšanas laika “Vai tad viņi var tā kustēties?” Beigas pēc visas šis lūgšanās un strīdēšanās nācās man nu tomēr stiept savu čemodānu iekšā autobusa un likt abus guļus zeme jo bagāžnieku vaļā vērt šoferītis nu neparko negribēja.. ko darīs situācija ja kāda māmiņa vai tētis ar bērnu ratiņiem iekāps es nezinu! Attieksme no šoferīša bija vnk šokējoša! Nekad nebiju saskārusies ar neko tādu lai tik nebūtu jākāpj āra no savas silti iesedetas vietas un ar nekādu vēlēšanos palīdzēt grūtniecei! Ja kāds man var dot padomu kur vēl šo sūdzību iesniegt, labprāt uzklausīšu, jo nekur nevarēju atrast tiešo e-pastu vai veidu ka iesniegt sūdzību pasam VTU! Konduktora numurs uz biļetes 46505

06.03.2019

W what77 06.03.2019

Ja tu esi grūtniece tad visiem vajag staigāt blakus un darīt visu ko jūs sagribēsiet?

B BK 06.03.2019

Kārtējā JAZEMAT. Nu un, kā tu esi stāvoklī. Nevienam nav pienākums, izdabāt tev. Galu galā, grūtniecība nav slimība.

U Una Riekstina 06.03.2019

Tipiskie Letiņi atbildēja! Nav jau jautājums naudas, vira vai grūtniecības dēļ.. pati ideāli ar visu tieku gala un palīdzību no neviena neprasu.. bet vai tiešām kādam būtu jāņem lieli čemodāni autobusa salona, ka neviens netiek garām?. ja kāds ar bērnu ratiņiem vai invalīda ratiņiem mēģinātu iekļūt tad tam vairs nebūtu vietas.. un cik zinu bagāžas nodalījums ir domāts tieši šim nolūkam un nevis kam citam..

B Bārda100 07.03.2019

Tas mātes trakākas par omēm

veesaa007 07.03.2019

Šajā gadījumā tomēr šoferis nav rīkojies pareizi. Ja cilvēkam ir bagāža(pat nav svarīgi- grūtniece vai nē) un tiek prasīts atvērt bagāžas nodalījumu, tad tā arī jārīkojas. Pie tam- cilvēks ir gatavs samaksāt par bagāžu. Iedomājaties- ieeja autobusā un eja starp krēsliem ir pietiekami šaura, lai staipītos ar koferiem.

L Laika smiltis 07.03.2019

Jūs, kas pārmetat rakstītājia esat vienkārši stulbi! Pirmkārt, Ir pasažieru pārvadājumu noteikumi. Otrkārt, vai gribat, lai mamma kaitē bērniņam, staipot pa autobusa trepēm koferus? Smadzenes jums aizgājušas pastaigāties!