www.sudzibas.lv VTU Valmiera Slikta šofera attieksme

Vtu Valmiera - Slikta šofera attieksme

Labvakar. Vakar 8. februārī braucu reisā Valmiera-Rencēni-Rūjiena. plkst. 15:30. Iekāpjot autobusā, šoferis aizrādīja par daudzajām somām (man bija pie rokas iepirkumu soma un ap kaklu datorsoma,rokas soma).Skatījās uz mani kā neizpratni, kur es to likšu. Pateicu, ka lielo somu var palikt zem kājām. Šoferis ar nepatiku pateica:Gribēšu redzēt.Es aizgāju uz savu vietu un mierīgi apsēdos, neaizņemot pat blakusvietu un man pēc tam blakus varēja cilvēks normāli apsēsties. Nekad iepriekš šādu aizrādījumu neesmu saņēmusi, un tā nav ceļojumu bagāža, kuru būtu jānovieto bagāžas nodalījumā, maksājot par to papildus. Vai šoferim ar tādām manierēm un nepatiku pret savu darbu ir jāstrādā uzņēmumā, kurā pārvadā pasažierus? Manā gadījumā braucu uz mājām un komplektā tika sabojāts garastāvoklis. Šoferis gados vecs cilvēks, bet ar nepatīkamu attieksmi.

09.02.2019

Dr DooM 09.02.2019

Visos autobusos ir rakstīts - par bagāžu vienmēr ir papildus jāmaksā, tā kā nečīksti !

M Montaa 09.02.2019

Tā nebija tāda bagāža, ko novieto apakšā. Vajag visu izlasīt!

A AnvoyT 10.02.2019

Kopš kura laika iepirkumu maisiņš un datorsoma ir papildus bagāža? Velosipēds, sporta soma, čells, jā, bet ne maisiņš ar iepirkumiem un portatīvais dators.

M Montaa 10.02.2019

Tur jau tā lieta, par lielo bagāžu esmu maksājusi, kas ir pašsaprotami. Tas ka es maisiņu varu palikt zem kājām, man par to būtu jāmaksā? Un somu vienkārši var ielikt klēpī. Pirmo reizi ar ko šādu saskaros no šofera puses.