www.sudzibas.lv VTU Valmiera Neprofesionāls personāls, kurš bojā uznēmuma reputāciju.

Vtu Valmiera - Neprofesionāls personāls, kurš bojā uznēmuma reputāciju.

26/082020 devos reisā Teika - Valka! Konduktors no 440 neapstājoties pieturā teika uzsāka gaitu. Es skrēju un izmisīgi vicināju rokas, lai vadītājs apstājas un pamana manu vēlmi doties celā. Vadītājs verot un aizverot priekšējās durvis - apstājas 10 metrus aiz pieturvietas teika. Es iekāpjot autobusā esmu neizpratnē kāpēc man jādzenas braucošam autobusam ar visiem spēkiem skrienot nopakaļ? Konduktors 440 rupji uzblaujot man pavēl ātrāk kāpt autobusā. Es jautāju, kopš kuriem laikiem ir apstiprināts, ka vadītājs izlādē stresu in dusmas rupjā manierē uz pasažieriem? Nesanēmusi nekādu sakarīgu atbildi es uzklausu turpmākus apvainojumus, sūdzības par darba apstākliem un draudus, ka līdz valkai neaizbrauksim. Es iesaku vadītājam šīs problēmas risināt kopā ar uznēmuma menedžeri, jo atzīstu ka neesmu kompetenta autobusu līniju satiksmē. Vadītājs attaisnojas, ka digitālā karte piederot vinam, nevis vtu Valmiera. Esmu neizpratnē, kāpēc nekompetenti, rupji cilvēki strādā jūsu uznēmumā. Kāpēc mana drošība tiek apdraudēta tik primitīvā veidā? Vēlos noskaidrot kādi ir standarti apstiprinot Amatā nestabilus vadītājus, ar agresijas izpausmēm. Justos priecīga sanemot jebkādu paskaidrojumu, jo nesaprotu par ko es kā pasažiere maksāju? Par nedrošību, rupjību komplektā ar sliktu servisu. Mana soma man bija jātur rokās. Bagāžas nodalījums acīmredzot neeksistē priekš dumjajiem pasažieriem teikas pieturā. Tā kā biju atlidojusi no Itālijas iepriekšējā vakarā, tad esmu šokēta par uznēmuma trūcīgajiem resursiem, lai nodrošinātu kvalitatīvus starppilsētu pārvadājumus. Ceru un ticu, ka uznēmumam ir svarīga reputācija, un miesnieka manierēm apveltītais vadītājs neturpinās spīdzināt pasažierus.

27.08.2020

J Jānisezis 20.07.2020
Slikts serviss

Pilsētas šoferis braucot no Valmiermuižas 20.07.2020 05:37:34 , maršrutā 237106 konduktors 203 nevar uz manu labrīt un paldies atvērt muti un atsveicināties!

S Sudzibas.lv Admin 24.09.2020

S stekers 27.08.2020

Nav ko kavēt un tad nebūs jāskrien autobusam no pakaļas plātoties, un puse no tava aprakstitā ir noteikti fufels.

L Laika smiltis 28.08.2020

Te nav runa par kavēšanos, bet par to, ka autobuss vispār panesās garām pieturai neapstājoties. Kaut gan praktiski visiem autobusiesm, kam maršruts vai tā daļa ir pa Vidzemes šoseju, Teikas pietura ir oficiāla pietura. Un šoferim gan būtu jāpārliecinās/jāapstājas, vai kāds negaida tieši viņa reisu.

"26/082020 devos reisā Teika - Valka!" - reisā dodas transporta līdzekļi. Jums, Dina Smeltere, būtu nepieciešams steidzami doties pie psihiatra, lai risinātu pašidentificēšanās problēmas un spriežot pēc tālākā teksta arī komunikācijas problēmas, pirms tās nav pāraugušas sociopātijā.

н НеКариньш 28.08.2020

"Tā kā biju atlidojusi no Itālijas iepriekšējā vakarā" - - - Un kāda velna pec Valka? Kur 14 dienas karantīns? Braucā pa pusLatviju inficēt cilvēkus?

L Laika smiltis 28.08.2020

Aplams komentārs.Itālija nav sarkano valstu sarakstā.

⛔️ 28.08.2020

Tev ir dzelzs loģika! Ja nav sarkano valstu sarakstā, tad viss ir kārtībā?

н НеКариньш 29.08.2020

Itālija (Milāna) ir vieta, no kura Eiropā sākas COVID-19 pandemīja, februārī futbola spēles Milan (Itālija) - Valensija (Spānija)...

н НеКариньш 24.09.2020

Itālija IR sarkano valstu sarakstā (arī Zviedrija!).

⛔️ 28.08.2020

Drīzi Valkā sāksies COVID-19 pandēmija, labi, ka atstāji savu vārdu, būs zināms, kurš vainīgs.

н НеКариньш 19.11.2020

Tev ir taisnība!

н НеКариньш 13.12.2020

Luk sekas https://www.spkc.gov.lv/lv/jaunums/uzmanibu-autobusa-valka-valmiera-riga-pasazieriem?fbclid=IwAR2Q7X-LsqFTc_3FsnBvOxBuPh-F-w9K7LrDN8h9FZfUnnjt88DnOoz1KaI
"Uzmanību autobusa Valka – Valmiera - Rīga pasažieriem
Publicēts: 12.12.2020.

Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologi, veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, noskaidrojuši, ka pasažieris, kuram apstiprināta COVID-19 infekcija, 7. decembrī braucis ar autobusu Valka – Valmiera - Rīga, (reisa Nr. 7600), plkst. 4:50 no Valkas autoostas.

Visiem pasažieriem, kuri brauca minētajā datumā šajā maršrutā, ieteicams novērot savu veselības stāvokli. Ja tiek novēroti elpceļu infekcijas slimības simptomi ieteicams palikt mājās, sazināties ar savu ģimenes ārstu, lai izvērtētu veselības stāvokli.

! Atgādinām, ka šādos gadījumos ātrāk uzzināt, ka esi bijis kontaktā ar COVID-19 slimnieku var palīdzēt lietotne “Apturi Covid”. Izmantojot lietotni, varēsi savlaicīgāk izolēties, lai neapdraudētu ģimeni, kolēģus, draugus un pārējos iedzīvotājus.
""
TU ESI VAINĪGA!

н НеКариньш 18.12.2020

tel +37126161670
Ты сама в Полицию безопасности сообщишь или мне это сделать?