www.sudzibas.lv VSAC Latgale filiāle Kalupe pavirša un vienaldzīga attieksme pret klientiem un to piederīgajiem.

VSAC Latgale filiāle Kalupe - pavirša un vienaldzīga attieksme pret klientiem un to piederīgajiem.

Labdien, vēlos iesniegt sūdzību par SOCIĀLĀ APRŪPES CENTRĀ Kalupe nolaidīgo attieksmi pret tur dzīvojošo klientu likteni.
No 11.04.2011. gada mans tēvs ir aprūpes centra iemītnieks, viņš slimo ar psihisku saslimšanu ,un ir atzīta rīcībnespēja un mājās nespējām viņam nodrošināt vajadzīgo aprūpi.
19.10.2017. tēvam atļāva trīs dienas apciemot radiniekus Jēkabpilī, balstoties uz viņa iesniegumu un telefoniski paziņojot radiniekiem ka viņa veselības stāvoklis ir labs.
Tēvs paciemojās divas stundas, izgāja pastaigāties un pazuda. Nākošās dienas rītā zvanīju aprūpes centra darbiniekiem, kur saņēmu lūgumu neziņot policijai, jo viņiem būšot jāaizpilda daudz dokumentu un paskaidrojumu. Turklāt tā esot mana atbildība, jo aprūpes namā esot ciemošanās atļauja parakstīta un saskaņota pareizi.
Kopš 20. oktobra tēvs ir izsludināts meklēšanā, ziņots policijai un iesaistīti masu mēdiji.
Lūdzu pievērsiet šim gadījumam uzmanību, jo pazudis CILVĒKS, kāds personāls stādā šinī aprūpes centrā?Vai ir pietiekami kvalificēts,lai izprastu klientu ar īpašām vajadzībām veselības stāvokli un nodrošināt aprūpi.
Vēršos ar sūdzību arī tāpēc, lai nepazustu vēl kāds.

veesaa007 03.11.2017

Cik saprotams, cilvēks pazuda ciemošanās laikā, nevis no aprūpes centra. Kur aprūpes centra vaina? Pie tam- ja cilvēkam ir psihiska saslimšana, diez vai viņu vienu, bez pavadoņa, var izlaist pastaigāties.

I Irēna Lipska 06.11.2017

šim cilvēkam vienam, bez pavadoņa atļāva doties ceļā no Kalupes uz Jēkabpili. Tādēļ arī neliedzu iziet vienam pastaigāt pagalmā.