www.sudzibas.lv VSAA maternitātes pabalsts

VSAA - maternitātes pabalsts

Drīz būs gads, kā neesmu saņēmusi Latvijas valsts solīto, pirms un pēcdzemdību - maternitātes pabalstu, atbilstoši zaudētajiem ienākumiem. Pilnīgi nekaunīgā veidā, pat veicot uzņēmuma dokumentu pārbaudi un nekonstatējot pārkāpumus, pabalstu man neizmaksā par laiku, kad gaidīju ceturto bērnu un man aprūpē bija vēl trīs. VSAA un Labklājības ministrijas pamatojums ir apmērams tāds, ka starp trešā un ceturtā bērna dzimšanu neesmu veikusi VSA iemaksas pietiekoši lielā apjomā, tādēļ mans limits ir izsmelts un ar 4 bērnu nu varu darīt ko gribu. Turklāt iemaksas kuras ir veiktas, netiek ņemtas vērā. Protams, zinu, ka valsts piedāvā iespēju pamest bērnu anonīmi par man un citām mātēm nokrāpto naudu izveidotā valsts patversmē, bet kategoriski atsakās izmaksāt pēc likuma pienākošos pabalstus, lai pašas mātes varētu audzināt savus bērnus. Vai tas nav amorāli? Kauns, kauns, es negribu dzīvot šajā valstī, te nepilda likumus un nav te vērts dzemdēt bērnus. Te ir barbariska attieksme pret bērniem un mātēm darbnespējas periodā. Pareizi darīja tie, kuri tālredzīgi aizbrauca nošejienes. Te runā vienu, bet dara citu.Man līdz šim gribējās ticēt, ka tā ir atsevišķu ierēdņu nevīžība, bet neskatoties uz maniem regulāriem centieniem un atkārtotiem pieprasījumiem, jau gads pagājis, bet par manu un manu 3 bērnu iespēju izdzīvot 75 dienas ar izmaksātajiem 100 LS un dzemdēt 4. nērnu, nevienam līdz šai dienai nav nekādas daļas.Tiesa lietu nolikusi uz 2012. gadu, jo šeit tā kā nemaz neesot tīri bērnu intereses.
Mēs varam runāt vispārīgi par Latvijas valsts un nācijas iznīcināšanu, bet te uzskatu ir konkrēti pierādījumi - fakti.
Pēdējais lēmums nupat 13.11.2010. ar jaunās Labklā'jibas ministres gādību - nekādas izmaiņas.

V

A Aste 24.11.2010

Tu dari pilnīgi pareizi, jo pastāvi par savām un savu bērnu tiesībām. Turies. Lai Tev veicas.

B Biruta 24.11.2010

Kaut kas nenormāls!!! Vai neesi mēģinājusi griezties kados masu saziņas līdzekļos, lai to celtu lielaka gaismā-DE FACTO vai NEKA PERSONIGA???????????
Nez ko Eiropas cilvektiesibas per to teiktu?Ja jau izvarotajs dabū naudu, tad Tu arī varetu dabūt!!! Ja ir gudri cilv.blakus, ir vērts tam pievērst starptautisku rezonansi!!!

D Dīdī 24.11.2010

''un nav te vērts dzemdēt bērnus'' Šo te nesaprotu:( vai jūs tik dēļ naudas dzemdējāt?
Par to ka jums nesamaksāja to kas pienākas ir viens bet teikt šādus vārdus manuprāt Laba māte nevar.

Z Zane 24.11.2010

Ja ir atteikums, tad droši vien varat pārsūdzēt to tiesā. Tad jau arī tiesa pateiks, kā ir jābūt patiesībā. Gan jau lēmumā bija atteikuma pamatojums.

A A 25.11.2010

Pameģiniet bez naudas bērnus izaudzināt :D Turklāt tajā brīdī, kad bērns ir pavisam mazs un mamma nevar strādāt, tad labi ja ir tēvs, kas parūpējas, bet ja nav tad valstij ir pienākums parūpēties par saviem pilsoņiem (lieliem un maziem) jo tad kāda x pēc mēs maksājam valstij nodokļus un uzturam to?!!!

R Renārs 25.11.2010

Latvijas republikas ierēdņi ir liekēžu un parazītu varza. Un vēl ir kādam jautājumi par to kā var samazināt izdevumus budžetā? Ir piedāvājums. Likvidēt bērnu un ģimeņu politikas depatamentu un daudzos līdzīgos, naudu izmaksāt daudzbērnu ģimenēm. Tā vismaz būs RĪCĪBA nevis jau ierastā darbības imitācija. Un iesaku izlasīt šo rakstu: http://woman.delfi.lv/gimene/berni/eu-kurs-runas-ar-daudzbernu-tevu.d?id=35370792

M Mellene 02.12.2010

Dīdī, tas nozīmēja, ka vienkāršāk šo bērniņu nelaist pasaulē, respektīvi, aborts, kas ir liels grēks, nekā gaidīt un dzemdēt un palikt bez iztikas līdzekļiem, bērns taču ar kautko ir jābaro.Nauda tad ir vajadzīga vairāk kā nekad, pamperi japērk, utml.

M Mellene 02.12.2010

Es noteikti tiesātos, viņi tā nevar izdarīt, tas ir pārkāpums, jo vairak nicinu valdības vīrus.