www.sudzibas.lv VRK Travel Tūrs Rimini kurortā

VRK Travel - Tūrs Rimini kurortā

Šausmīgas viesnīcas, dūša ir viens caurums zemē, krāns slikti strādā, nav karsta ūdens, viestnīca Navona ir ar zemu kvalitāti, tur pat nav ** zvaigznes! Vrk personāls nav atsaucīgs, nemēğina pat izklausīt klientus! Katram klientam tiek teikts savs ekskursijas plāns un tūra apraksts, cilvēki, kuri strādā uzņēmumā, konkrēti direktora vietnieki ir bezatbildīgi un rupji ar klientiem! Dobrij den, uvazaemije ! Turi v etoj kompanii ne produmani, ludjam govorjat odno, zatem drugoje. Obe6ajut odnu gostinicu, v itoge stavjat pered faktom, 4to nuzno zaseljatsja v druguju, kotoraja naxoditsja ne na 1-oj linii, v neudobnom rajone, gde vokrug net prijemlimix cen. V nomere ne rabotaet kondicioner, a esli vi xotite 4tobi on rabotal, to platite 5€ za den! Du6 - otvratnij, takije let 100 nazad bili, prosto dirka v polu. Ni kakix zanavesok, ni kakix du6evix kabin! Voob6em, ja ne sovetaju otpravljatsja v put na 10 dnej s etoj kompanijej!

I

I ireland 06.07.2015

Skolko ivon 13 zaplatila za etot tur, tupaja ovca? 190 euro za 10 dnej? Dostali pizdet zdes o plohih oteljah, programmah i t.d, zakaži sebe tur na samolete, s individualnoj programmoj? zaplati za komfort v oteljah i naslaždajsa poezdkoj.
Ne v žašitu VRK, no vsemu est svoja cena, esli platiš kopejki cto ti ždes? Otkuda takoe zelanie u bidla poimet mir v karmane za 3 centa?

V VRK_Travel 16.07.2015

Labdien, cienījamais lietotājs ivon13!

Diemžēl Rimini kūrortā visās viesnīcās dušas ir ierīkotas tādā veidā. Protams mēs varētu piedāvāt labākas viesnīcas, bet tad ceļojuma cena būtu vismaz 3 reizes lielāka. Arī kondicionieri visās viesnīcās ir par papildus maksu, un arī mūsu darbinieki centās sarunāt ar viesnīcu mazāku samaksu.

Ar cieņu,
VRK Travel komanda.

V Viktorija Vavilone 01.08.2017

Labdien. Iegādajos ekskursiju uz Vāciju- Šveici 6 dienas julijā. Pirmo reizi braucu ar autobusu. Gribu pateikt lielu paldies autobusa šoferiem Džeraldam un Aleksandram , kā arī grupas vaditājai Aļonai , kas rūpējās par grupu visu dienu garumā.

Paldies par labu darbu Viktorija ,Ingurds.