www.sudzibas.lv VOAVA EVAK kartes atjaunošana

VOAVA - EVAK kartes atjaunošana

Esmu vienkārši špokā no VOAVA.
Gadijumā, ja EVAK karte tiek nozaudēta, VOAVA būtu jānodrošina kartes atjaunošana (arī iestādes mājas lapā tas tiek solīts "EVAK nozaudēšanas gadījumā, ir atkārtoti jāaizpilda EVAK pieteikums un jānosūta uz Veselības obligātās apdrošināšanas valsts aģentūru, rakstiski pamatojot, iemeslu, kāpēc ir nepieciešams izgatavot jaunu EVAK, pirms iepriekšējai kartei nav beidzies derīguma termiņš.").
Taču kas notiek īstenībā - uzrakstīju iesniegumu (par kartes nozaudēšanu un anulēšanu), aizpildīju pieteikumu un gaidīju 2 nedēļas, taču, kad atnācu pēc kartes, man paziņoja, ka karti nesataisīja (un netaisīs), jo nozaudētās kartes darīguma termiņš nav beidzies!!! Faktiski nevienu neinteresē, ka tev tā karte ir tiešām nepieciešama.

I

R Rumba 19.10.2008

Nu, no VOAVAs visu var sagaidīt. Tā iestāde uzskata, ka ir pilnīgi normāli 3 mēnešus nemaksā algas nevienam mediķim, kuram ir līgums ar VOAVA, jo, redz, ir negaidīti atnācis jauns gads un nu lēnā garā jāievada jaunie kodi sistēmā. Tfu viņus visus!

H hmunmk 31.08.2014

aizejiet apskatieties kada tur agenturas vaditaja . VAJPRAATS, SAUSMAS, citu vardu nav. nekad vel nebiju runajusi ar tik nekompetentu, un plus RUPJU valsts iestades vaditaju. pilnigs pohujs. vinja vnk, pasmeejaas, par to ka ienaacu vinjas kabinetaa, lai ieteiktu paarskatiit savu padoto inteligences, kultuuras, UZVEDIIBAS jautaajumu. so iestadi ar steigu JALIKVIDEE. un atlaist visas tas kunjas, kas tur straadaa, un NEKAD vairs nedot iespeeju straadaat jebkada valsts iestaadee.

1 1122334567 09.09.2014

DEBILOIIDENJU IESTAADE. CITU VAARDU NAV.

B besiga22 09.09.2014

Es arī esmu spoka! :D