Vladislavs Dobrenkijs / Владислав Добренький - krāpnieks alfons

" Jūrnieks"
Mēkle sievietes portālos TINDER, FACEBOOK
INATAGRAM.
Parsvara vecakas gados par vinu, ar berniem vai bez. Ar vīru vai bez. Vinam vienalga.
Davina pukes, aplido, smukie vardi, davanas.
Tad nav kur dzivot, tad melo par vecakiem, bet patiesība pats ir alkoholikis, lieto narkotikas.
Spele automatus. Melo uz katra soļa. Var meginat apkrapt ar shemam Jus, ja jums ir uznemums, vai esat īpašniece, valde. Visadi meģinas apmanīt.
Mekle kur dzivot, pie sievietem, aplido, stasta pasakas, parvacas pie vinas, tad sakas teatris, manipulacijas, agresija, meli, var pacelt roku, var izmest Jus no majam. Stasta ka velas attiecibas, gimeni.
Tas paņems uz Jums auto kredīta, un atstas to visu maksāt Jums.
Sarakstas uzreiz ar daudzam, vienmēr mekle papildus variantu, ja nesanaks ar Jums. Ar daudzam tiekas vienlaicīgi.
Prasa naudu paradā, melo ka neesot pagaidam. Stasta cik viņam viss slikti, kads viņam liktenis, trauma hokeja, visu zaudēja untt.
Bet pats alkohola deļ visu zaudēja. Arī darbus.

Meitenes - Sievietes esat uzmanīgas!
Neuzpērkaties uz skaistiem vardiem, puķem un davanam!
Viss teatris, nervi, policija , agressija, neadekvāta uzvedība tikai gaidis Jus priekšā ar viņu! Esat uzmanīgas, nesakiet savas adreses.
Pedeja meitene arī saņeta tadu pašu shēmu, draudus, agresijas, krāpšanu, problemas ar veselību, nezinu cik daudz mes jau esam, bet esat uzmanīgas!

K

K Krivuniece 27.03.2021

ja. šis lops arī man rakstīja, un tikamies, ļoti patīk vecākas sievietes, arī ar bērnu der. Aicina viesnīca vai labprāt brauc ciemos pie Jums. Dzera gandrīz katru dienu.