VK logu fabrika SIA - Krāpšana

Tika pasūtīts vienkāršs logs - vitrīna. Solījums no izpildītāja bija 3 nedēļas. Priekšapmaksa 100%. Pēc 3 nedēļām ne ziņas, ne miņas. Tad pēc 6 nedēļām paziņoja, ka stikla pakete esot nepareizā, tāpēc steidzamā kārtā pasūtīta cita. Uz šo brīdi pagājušas 8 nedēļas. Ne ziņas, ne miņas. Ne loga, ne naudas. Lieta nodota policijai. Kontaktpersona ar kuru komunicēju: Elmārs Vestermanis. Neuzķeraties ļaudis!

A

K KarmasSāpe 11.12.2022

Elmāra Vestermaņa telefona numurs 29973972

I Ilga Nikki 06.01.2023

Neviens neatbild uz tel.zvaniem no VK logu fabrikas, logu nevaru saņemt jau 2 mēnešus.

A AgnisLiesma 06.01.2023

Varam apvienot spēkus, lai cīnītos pret negodprātīgajiem! Policijai jau noziņots, nākamais solis tiesiskais. Būs vairāk materiāla.

E Edvinas L. 12.01.2023

Elmars Vestermanis stole about 10 000 Eur from our company. He took advance payment by claiming selling wood pellets. Never seen neither money nor wood pellets. Investigation has been started.

I Ilga Nikki 18.01.2023

VK logu fabrika 6.janvārī uzrakstīja, ka 9.janvārī, lai piezvanu, visu atrisināsim. Un atkal, ne ziņas, ne miņas. Šonedēļ, ja paspēšu vai nākamnedēļ braukšu uz policiju rakstīt iesniegumu.