Vitrum - Valoda

Labdien. Velos dalities ar savu sašutumu par to kadi darbinieki strada firmā vitrum. Esmu klients. Diemžēl sieviete kas mani apkalpo noliktavā ignatenkovas kundze galigi neprot latviešu valodu. Tas ir viens no punktiem kadel es raxtu šo sūdzību. Mes taču dzivojam latvija! Bet vienmer esmu bijis iecietigs... Vēl ir tāda lieta ka vinai muždien kad aizbraucu ir pīppauze. Vina nekad nepaliks lieku minūti. Vienkarši pasaka ka esot pīppauze un dodas projām. Arī vakarā ja sanāk atbraukt pēc pus pieciem vina saka ka strādā tikai lidz pieciem un tūlīt dosies mājās. Jābrauc nakamajā dienā! Vai tas ir normāli? Kā var tā izlaist darbiniekus! Tā ir visatļautība!

Hator 01.04.2014

Ладно того кто написал саму жалобу ещё можно понять! Может она с ним была не очень вежлива в результате человека взбесило, что с ним не только не очень-то любезны, но и понимают его плохо!

Далее кучка завистливых дебилоидов из этой же конторы льющая грязь на человека! Закидать бы Вас самих камнями!
saperina и Osyx - сразу просто разбегитесь и убейтесь об стену! Вас походу больше всего бесит что на её месте не вы! Так вот если начальство вас туда не поставило - значит она лучше вас, и лучше вас даже без лат.языка!
Ненравится коллектив пишем заявление и отправляемся искать другую работу!

Hator 01.04.2014

Ненравится коллектив пишем заявление и отправляемся искать другую работу!

marķieris 08.04.2014

Ja Jūs pie Baskakova pastrādātu tad saprastu ka lielāku sūda gabalu savā dzīvē neesat satapis, šeit viņš parāda attieksmi pret saviem darbiniekiem, bet pastāv vēl norēķināšanaās ar apakšuzņēmējiem kuriem viņš vispār negrib maksāt.Kad jāmaksā tad mīļākais teiciens ir pošļi na...i urodi.

marķieris 08.04.2014