www.sudzibas.lv vitas laiks negodiga riciba pret klientu

vitas laiks - negodiga riciba pret klientu

Līva Mežinska, jauna un akurāta, zinoša ārste apkrāpj klientus sākumā par procedūru pasakot vienu cenu, tad pie kases divreiz lielāku. Pats interesantākais, kad pajautāju, cik mana procedūra maksā cena izrādījās pirmā Mežinskas nosauktā, nevis otrā dubultotā.
Es labprāt mežinsku apmeklētu un uzskatītu par savu ārsti, bet man nepatīk šāda rīcība.
Ja jauni speciālisti aiz naivuma un nemākulības strādāt ar klientiem domā, ka ar šādu rīcību vairos klientu daudzumu, tad mani viņi noteikti ir pazaudējuši un nevajag aizmirst, ka aiz viena cilvēka stāv ļoti daudz citu paziņu, kolēģu, radu utt.
Jā mežiska savu darbu dara labi, bet es negribētu uzskatīt par normu šādu rīcību.pie tam visur mājas lapā mana procedūras cena arī atbilda mežinskas pateiktajai pirmajai nevis otrajai.
Es velreiz saku, šī jaunā meitene nav slikta kā ārste zinoša un kvalitatīva, bet patīk mānīties, tad kāpēc man jājiet uz kaut kādu vitas laiku pie tam kur ta jau cenas kā jau privātpraksē ir augstākas+ja vel mani māna.
Tāpēc esmu atradusi sev citu klīniku un citu ārsti, kurai procedūras cenas nemainās divreiz pa 35 min un kaut kaut kāda vitas klīnika man būtu tuvāka MAN NEPATĪK NEGODĪGA UN NESKAIDRA ATTIEKSME vitas klīnikā

D

V veiksminiece 09.10.2012

Man nesen saads gadijums ija ieperkoties pec sludinajuma( medu pirku), un panemu naudu tik daudz lidzi cik bijam runajusas pa telefonu, pateicu ka mes runajam tik un tik un ka man vairak nav :) nekas cits vinai neatlika ka man pardot pa to naudu ko teica pa tel :)
domaju ka seit var darit to pasu ;)

O Oļegs 23.04.2013

Пользуюсь услугами этой клиники уже 3 года. Всё на высшем уровне. Никаких проблем с оплатой не возникало.

N norchiks 26.05.2015

Absurds!!! =O Esam labojuši zobus pie Mežinskas vairākkārtīgi. Arī bērniem! Nekad nekāda negodība nav sekojusi.
Visjaukākā un iejūtīgākā dakterīte, kāda redzēta. Nekad nav nekādas mistiskas summas prasījusi. Visdrīzāk, dinozauriņam gadījies kaut kāds pārpratums vai vienk. ir tendence par visu sūdzēties - vismaz spriežot pēc sūdzību apjoma!