Vital D / Rīgas iela 75 - 1, Daugavpils - Krāpšana

Nekad neiesaku griezties pēc šī kunga pēc juridiskiem pakalpojumiem vai ar nekustamo īpašumu saistītiem jautājumiem, nekad neko nepirkt caur viņu un nekad nedot naudu bez personīga jurista klātienes! Šīs kroplis paņēma pirms apmaksu par māju, kuru pārdeva, bet apmainīja. Skaidrs, ka mūsu pašu kļūda, jo jauni un nepieredzējuši, bet tik un tā. Rezultātā māja nav nopirkta un nauda nav atgriezta! Klausuli neņem, pazūda! Lūdzu, Daugavpils iedzīvotāji, nekad ar viņu neveiciet nekādu darīšanu!

S Solovjovs 03.07.2019

Vital D - Rīgas 75. Ofiss ir skapī, viltus firma ar viltus solījumiem. Krāpnieks un zaglis

Оккупант 03.07.2019

Сейчас все маклеры в домоуправлении работают. Или друг друзей их друзей.

L Leonīds 03.07.2019

Vitālijs Linevičs - tā sauc šo zagli!

Оккупант 03.07.2019

Он ведь тоже на фестивале смелость танцевал тра ла ла

Оккупант 03.07.2019

Куплю межляшковый отросток этого чувака в дар для межляшковый дырки Rolands Veinberga или Jānis Strižko

E Eriks Prie 09.01.2020

Krāpnieks. Paprasīja avansu, pēc ka pazuda, neceļ klausuli. Ieradoties uz viņa ofisu sola ka visu sakartos katru reizi.