Visvaldis Daņķis - Krāpnieks

Visvaldis Daņķis T.20266235, nak no Talsiem. Savus upurus meklē ss.lv. Diemžēl šoreiz trāpījās uz šo krāpnieku meitene, no kurus viņš izvilināja 750EUR par dzīvokļa remontu, kurs netika pabeigts un nauda netiek atgriezta. Ļoti rupjš un neaudzināts

V vishuks 22.07.2016

Tas ir fake acc,un lieta tada: Tika izremontets dzivoklis,aizgaju vel speciali vienu dienu stripu regipsa griestos pielabot. Ka jau krasai jalauj nozut 2x kartas tikai paspeju pa dienu. Teicu varbut vel kadu reizi vajadzes piekrasot...Ta ari draudzigi schiramies.Nakosha diena shi varda: Kristīna Martinova saka lai braucu pielabot.Es pateicu,panem rulliti un piekraso,jo tur viss parejais jau ir izlabots.Shi aizsvilas un ka jau padebila sieviete,kas psihene jaliek,salika postus facebook un sheit.Ceru tadi cilveki,ka vina dabutu vezi.Jo boja jau ta samaitato pasauli.

T Tong Po 23.08.2016

Vecīt, domā ko vēli citiem! Karma!
Ja Tu klientam piedāvā darbu, par kura izpildi viņš Tev samaksāja, izdarīt jeb pabeigt pašam, tad jau Tev vajadzētu atgriezt daļu no saņemtās naudas.
Un vispār. Man liekas, ka tu dari muļķīgi, ka mēģini šeit taisnoties un nomelnot klientu. Tu tika parādi savu attieksmi pret saviem klientiem, saviem darbiem. Iespējams, ka tev vajadzēs mainīt nodarbošanos, jo neslinkie iespējamie klienti noteikti nevēlēsies maksāt par pakalpojumiem cilvēkam, kurš darbus iesāk, un tad pasaka visu pabeigt pašam klientam.

Z zbsd 05.08.2016

ds

K Kikaarsunjiem 23.08.2016

Nekas nav fake!Es socialos portālos pašrocīgi neesmu neko izvietojusi!Bet Jūsu rupjā attieksme un tas, kādā kontekstā Visvaldi atspēkojat nekvalitatīvo savu sasteigto darbu šajā portālā neko labu par Jums nevēsta joprojām!Kā zināms pret jums ir arī vērsta Teikas policijas iecirknī iesniegums ne pārāk glaimojošs Jūsu "izaugsmei"

K Kikaarsunjiem 23.08.2016

Pievienojot vēl Jūsu darbiem nekvalitatīvo darbu!Es maksāju Jums lai jūs izdarat darbu nevis liekat man pašai paņemt rullīti un krāsot!Kā redzat reģipša grieztiem būtu jābūt perfektiem,bet jūsu gadījums atspoguļots bildēs kur griezti plaisā un ne rullītim te darbs!

K kristinaklavina 09.09.2016

Pirmkart Kristina Klavina, summa tada netika samaksata, bet mazaku, otrkart tu ka stulbs cilveks runa rinki melodama, paskatijos tavus iepriekshejos postus shaja portala. Ar dzivi neapmierinata.
Otrkart, laminatu tadu sudu jus jau nopirkat, nevajag te lekties
treskart rakajaties par uztaisitiem griestiem meklejot savus elektribas kabelus un brinaties kadel plaisa? Tiesham cilveki ka jus pasaule ir, kas doma viss ir neplistoshs un var pec tam par savam kludam vainu uzvelt uz citu?
Kauns kauns, mate jus nau audzinajusi un tas krievu papucis psrs laiku tehniku tikai sajedz

K Kikaarsunjiem 16.09.2016

Kads sakars manam teevam?!vienreiz mužā redzējāt!pat nesarunājāties neko!kads sakars?!summa mazaaka kaa 750?!kas tas par murgu?!es jau iesniedzu valsts policija sudzibu!Tālāko es nerisināśu!

K Kikaarsunjiem 16.09.2016

Kādus kabeļus es kā sieviete meklēju grieztos?!kapēc tas vajadzigs?!jūs pats lauzāt viengabalainā reğipsī caurumu lai noverstu savu kļūdu!un lūk rezultāts plaisā griezti! Lamināts bija no dārgā gala!par ko iet runa.?!