www.sudzibas.lv vista spīd tumsā

vista - spīd tumsā

Vecdaugavā, vēja dēļ uz dažām stundām pārtrūka el.enerģijas padeve. Piecietīsim.
Sākām meklēt sveces un citus apgaismes līdzekļus. Izrādās izlietnē ieliktie vistas krūtiņu kauli spīd. Interesanti man kā dabas pētniekam, no kurienes vistiņas.
Dombr.30 gaļas veikaliņš, - nu vietējie zina.

H

č ČangalsPleška 08.02.2011

pincet!:)))))))

S Sesks 08.02.2011

Nu ta kā no mēness novēlies, vistas pašas spīd naktī, jo viņām taču ir vistas aklums un viņas tumsā nihuja neredz, a tā vismaz kaut cik...

Z Zinaida 08.02.2011

Nedavno celuju partiju prignali svojom hodom iz 4ernobilja, vot potomu i svetitsja.U menja toze popalsja lososj, kotorii no4ju svetilsja.

. ...... 08.02.2011

Ēdiet veseli!

M martins 08.02.2011

drizak jau ka no vacijas nakusas. cilveki, kuri bedre dzivo, neko talak par cernobilu laikam nav dzirdejushi :DDD
palasi par dzivnieku uztura skandaliem un saidndeto partiku vacija. kkur jau ta gala bija jaliek. ara jau nesviedis..

R rainy 09.02.2011

fosfors, pētniek, fosfors. Pareiz barota vista bijusi

A anzela 09.02.2011

я являюсь покупательницей этой фирмы лет 5...и что касается курей, то они либо литовские, либо эстонские..и всегда свежие и качественные...своей публикацией вы доказываете только то, что вы не порядочный человек...вам наверное кто то доплатил, чтобы наложили тень на добрую репутацию хозяев этого магазина...странно то, что никто и никогда не оспаривает ни качество, ни откуда привезён товар в больших маркетах...только потому что кишка тонка...а маленькие магазины, которые борятся за выживание и работают с местным товаром.готовы истребить...чести вам дорогой харис-это не делает...удачи вам на вашем не совсем чистом поприще...

A AnželaDēvisa 09.02.2011

Derzisj Harij! A fosfor to radioaktivnii!

R razele 09.02.2011

csdd nošansējis labi, pat vistām atstarotāji!

E Esesesseseseseses 09.02.2011

Razele, labi teikts! :D :D :D

K Katt 09.02.2011

Noteikti ka barotas ar zivīm, un kā jau mēs visi zinam reņģu asakas sastāv no liela daudzuma Fosfora.

Z Zinaida 09.02.2011

Vista pista!

C como 09.02.2011

Viennozīmīgi - pie vainas deputāti un valdība!