www.sudzibas.lv Visas Loterijas Aizdomīga laimētāju noteikšanas kārtība

Visas Loterijas - Aizdomīga laimētāju noteikšanas kārtība

Gan SIA "Visas Loterijas", gan citu komersantu rīkotajās loterijās tiek norādīts, ka laimētāji tiek izlozēti, izmantojot loteriju programmatūru "Premium". Taču tai pat laikā ir novērots, ka ir kāda persona L.D., kas ar apbrīnojamu regularitāti izceļ mazākus vai lielākus, tostarp galvenos, laimestus teju katrā SIA "Visas Loterijas" (un ne tikai šī komersanta ) rīkotajā loterijā. Tā kā laimētāju noteikšanai būtu jānotiek pēc nejaušības principa, un katrā loterijā piedalās vairāki tūkstoši dalībnieku (kas nozīmē, ka konkrētā indivīda varbūtība laimēt ir visai maza), fakts, ka viena persona pamanās laimēt teju katrā loterijā, rada šaubas par šīs programmatūras uzstādījumu taisnīgumu, vai arī to, ka šī persona ir jebkādā veidā saistīta ar loteriju rīkotājiem. Protams, ir cilvēki, kuriem fortūna ir labvēlīga un kuriem nav, taču fakts, ka viena persona aizdomīgi bieži izceļ laimestus, pārliecību par loteriju norises godīgumu vai loteriju prgrammatūras "Premium" uzstādījumu taisnīgumu nevieš.

P Par visu un neko 11.10.2018

Konkretizējot, šī persona L.D. pēdējo mēnešu laikā ir laimējusi Spodrības, Mego, Danone Fantasia, Ferrero Rocher, Whiskas, sieviešu higiēnas preču loterijā. Šķiet, bija vēl kāda. Diemžēl tas ir tik uzkrītoši, ka šīs personas vārds un uzvārds pārāk iekritis acīs.

L l.d. 11.10.2018

Laila Dūdo. Ja nepamanījāt,tad pat čeka nr,kas ir laimējis,visur ir vienāds.

C critical thinker 11.10.2018

visu neskatos, tikai ko gūgle izmet, bet visur vienādu čeka numuru neredzu.

principā, teorētiksi viņa var laimēt kaut visās loterijās pēc kārtas. aizdomīgi būtu, ja visur būtu galvenā. šajās loterijās tomēr piedalās salīdzinoši mazāk cilvēku.
te jau ir bijis iepriekš. arī bija kaut kāda persona, kas tur kādās 5 bija laimējusi.

A Anita Drava 18.12.2018

Jums Piekrītu! Loterijās notiek kaut kāda korupcija. Tāda sajūta, ka mašīnas var vinnēt tikai par samaksu. Ja es iemaksāju pusi mašīnas cenas loterijas organizētājiem,tad saņemu ekskluzīvu mašīnu faktiski par pus cenu. Esmu ievērojusi pēc uzvārdiem, ka mašīnas vinnē lietuvieši, musulmaņi. Nav zināms, vai viņi vispār ir Latvijas pilsoņi vai iedzīvotāji. Citās valstīs valsts teritorijā rīkotajās loterijās var piedalīties tikai pilsoņi, vai valsts patstāvīgie iedzīvotāji. Interesanti, ko skatās augstākstāvošie valsts orgāni.

Anita.
Es piekrītu šai sūdzībai, jo esmu ievērojusi to pašu. Gribu teikt, ka ir godīgas loterijas. Tās ir Somese un Sorbum LV. Tur ir izredzes vinnēt, jo loterijas organizētāji izlozē vienmēr pēc godīguma principa. Pārējās loterijās ne es ne mana ģimene nekad neko nav vinnējusi. Man patīk, ka Somese loterijās ir ļoti būtiska un svarīgs punkts-ja cilvēks vinnē vienreiz, tad otrreiz vairāk nevar vinnēt un ir lielākas iespējas citam cilvēkam vinnēt.

A Anita Drava 18.12.2018

Jā, Jums taisnība. Tikai Somese un Sorbum lv var reāli vinnēt.

Vladimirs.
Kas notiek ar preču loterijām, nav saprotams. Ir skaidrs viens, ka Latvijā godīgas loterijas ir tikai Somese un Sorbum lv. Tur var droši piedalīties. Kas attiecās uz citām preču loterijām, tad tas ir vēl rūpīgi jāizanalizē. Esmu vērojis loterijas Lietuvā. Tur uzvarētāju sarakstos nevar redzēt nevienu latviešu un dienvidrepubliku uzvārdu. Latvijā lielās balvas lielākoties vinnē vai nu musulmaņi, vai lietuvieši. Arī Eko Baltais loterijā vinnēja musulmanis ceļojumu uz Bali. Vai tiešām mūsu valstī var piedālīties loterijās tranzītpasažieri. Citās valstīs laimestus izsniedz tikai valsts pilsoņiem un patstāvīgiem valsts iedzīvotājiem. Kur skatās izložu un azartspēļu inspekcija. Negribētu ticēt, ka tā arī ir uzpirkta. Nesen notika M&M konfekšu loterija, kuru organizēja "Idea Riga". Visa mana ģimene piedalījās, bet, acīmredzot, vinnēja tikai izredzētie. Daži uzvarētāji saņēma 3-4 vienādas balvas, bet citi nekā. Kā tas var būt? Tas nav godīgi. Tas pats attiecas arī uz Laimas produktu loterijām.Godīga loterija ir tā, ka viena persona var vinnēt konkrētā loterijā tikai vienu balvu+ galveno, ja paveicās. Jautājums-kāpēc izložu un azartspēļu inspekcija pieņem un apstiprina tik negodīgus loteriju rīkotāju noteikumus. Kāpēc nepārbauda, vai izloze notiek pēc progammas "Premium".

Silvija.
Latvijā gandrīz visi ir uzpirkti. Jā, Somese un Sorbum lv. ir godīgas loteriju rīkotājas. Citās loterijās vispār nevajadzētu piedalīties, un aizliegt rīkot loterijas tiem, kuri neizmanto programmu "Premium". Galvenās balvas vinnē tikai izredzētie. Atbrauc čurka no apzemes, iedod rīkotājiem pusi mašīnas vai ceļojuma vērtības naudā un abām pusēm ir labi. Bet tu vietējais nabags pērc tos produktus un neko nevinnē. Vajag boikotēt loterijas un cītīgi pastrādāt KNABam.

M M.V. 02.03.2019

M.V. Varbūt pie mums cittautiešu vairāk, es arī esmu ievērojusi svešādus uzvārdus. Izlozes nav tā vieta, kur prasīt pilsonību, tad jau kādā Eiropas tiesā tiksim. Bet kopumā loterijas ir vienīgi veiksmes jautājums. Periodiem ir, periodiem nav. Par pieļaujamo laimestu skaitu vienai personai gan varētu padomāt. Dažās loterijās tas jau ir ierobežots.

Gunita.
Jā, es arī esmu ievērojusi, ka tranzītpasažieri no dienvidrepublikām un kaimiņvalsts Lietuvas izceļ galvenās balvas. Tas bija Lielā piena loterijā, Mēness loterijā, Mego loterijā, Eko Baltais loterijā un citās loterijās. Tāda sajūta, ka visi vietējie ir izmiruši. Esmu ievērojusi L.D. dāmu, kurai fortūna ir "neticami" veiksmīga un E.V. dāma, kura gandrīz katrā loterijā vinnē-Laimas loterijā pat piecas reizes, kur saņēma 10 muzeja apmeklējuma ielūgums. Vai tas nav paradokss. Tāda sajūta, ka mēs dzīvojam muļķu zemē. Kas attiecas uz Somese un Sorbum rīkotajām loterijām, tad tās tiešām ir godīgas!

Astra.
Cik jauki, ka tika pacelts jautājums par dāmām L.D.un E.V.- kura tiešām vienā Laimas loterijā nocēla 5 laimestus. Tas tiešām ir aizdomīgi. Kā var gandrīz visās loterijās vinnēt lielos laimestus? Piekrītu Gunitai, kura ļoti pareizi atbildēja Vladimiram:" Ir tāda sajūta, ka visi vietējie ir izmiruši un palikuši tikai tranzītpasažieri-čurkas un lietuvieši, kuri vinnē galvenās balvas , kur ir vieglās automašīnas" Jā, tā bija Lielā piena loterija, Mego&Vesko, Mēness u.c.
Piesaucu boikotēt visas loterijas, izņemot tās, kuras organizē Somese un Sorbum, jo godīguma princips tur ir ievērots, pateicoties pareizi formulētiem loterijas noteikumiem.

O Osiicd 10.01.2019

Da tās visas ir veikalu pārdevējas, kas salasa klientu atstātos čekus un tos arī tūkstošos reģistrē, tāpēc arī daudz biežāk laimē.

M Maija Līdaka 23.01.2019

Nav godīgu loteriju Latvijā. Tās visas ir uzpirktas. Nav vērts piedalīties nevienā loterijā, lai netērēt savu naudu un lieki nekreņķēties.

M M.V. 28.02.2019

Gribu šo to piebilst par "Loterijas.lv" un pārējiem izložu rīkotājiem. Arī es un manas ģimenes locekļi pērn bieži tikām pie lieliskiem laimestiem. Varu apzvērēt pie Bībeles vai tiesas, bet mums nav nekādu personīgu attiecību ar biroju. Izlozes notiek godīgi. Katram ir savas laimīgās ciparu kombinācijas, kurām vēlams būt čekā, bet to jau mēs neregulējam.Labi, ja loterijā piedalās vairāki ģimenes locekļi, tad var paskatīties, kuram konkrētais numurs piemērotāks.Gadījās, ka čekā bija divu loteriju preces, un abas laimēja, pie tam viena - tās izlozes vienīgo= galveno balvu. Ir arī veiksmes periodi, ko vajag izmantot, nopērkot kādu loterijas preci vairāk. Bet varbūtību teorija (vairāk reģistrēsi, vairāk dabūsi) te nestrādā, tas no personīgās pieredzes. Ticu, ka man likteņa lemtos laimestus cits nepaņems, tāpēc dalos pieredzē.

N Nodoklis_lv 05.04.2019

Pievienojos iepriekš minētam.
Loterijas, kuras organizē SIA IDEA RIGA (Orbit, TWIX u.c.) vienas un tas pašas personas vinnē pat 5 reizes – dažādas un arī vienādas balvas. Vai tas ir godīgi?

Par personām, piemēram:
EVIJA VECMANE vinnēja 4 balvas ORBIT loterijā;
DARJA KRJUKOBA vinnēja 5 balvas ORBIT loterijā;
Izskatās tā pati DARJA KRJUKOVA atkal vinnēja 5 baltas LIPTON loterijā.
Tas personas u.c. regulāri vinnē arī citur.. aizdomīgi vai ne?

E Elīna Gavare 26.04.2020

Jā, Jums taisnība. Evija Vecmane, Darja Krjukova, Evija Korsiete, Pelšu, Jurdžu dinastijas noceļ visas labākās balvas!
Tāda sajūta, ka te iesaistīta ne tikai krāpniecība, bet arī politika!

L Lience Trektere 14.10.2019

Arī skatos, ka gandrīz visās loterijās uzvar vienas un tas pašas personas. Nav godīgi! Ir pat bijušas loterijas, kur viena persona nocēla vairākas balvas viena reizē! Reāli stulbi! Zūd ticība tām loterijām, vnk vinnē "savéjie"!

E Elīna Gavare 26.04.2020

SIA Somese ir kļuvusi negodīga organizācija. Tā bloķē tos uzvārdus, kuri ir jau kaut ko vinnējuši. Tā ka nepiedalieties somese organizētajās loterijās.

E Elīna Gavare 26.04.2020

Vēlos piebilst par Somese. Viņi bieži organizē loterijas, kurās var piedalīties piem.tikai RIMI un MAXIMA. Es dzīvoju mazpilsētā un tur it tikai LATS un MEGO. Tātad, manas tiesības ir pārkāptas, jo augšminētie veikali atrodas 30.km no manas dzīvesvietas. Domāju, ka pārtikas produktu loterijas vajadzētu organizēt tā, lai varētu piedalīties visi Latvijas iedzīvotāj-tātad, visu Latvijas teritorijā esošo veikalu čeki būtu derīgi.

E edgarsrutkis 19.04.2022

Protams, ka Somese negodīga. Augšā ir ''šķietami'' 4 cilvēki, kuri ''itkā'' cenšas viens ar otru sarunāties, bet zem 3 no tiem ir Vladimira konts, kuru tā arī mārketeris nav nomainījis. Speciāli saglabāju arī ekrānšāviņu. Visos cenšas izmantot speciāli ģenerētus vārdus teksta sākumā, lai spētu identificēt ar kuru vārdu kura teksta publicēšanu jāveic, bet tā arī nav sanācis saprast.

Vladimirs nopublicē no vārda Vladimirs un pēc tam jau nākošajā raksta, itkā, no Gunitas vārda: ''Es esmu ievērojusi'', jo domā, ka parādās Gunita. Kontu jānomaina aunapieres.

Nākošajā raksta ''Piekrītu Gunitai, kura ļoti pareizi atbildēja Vladimiram'', taču to publicē no sava Vladimira segvārda. Pilnīga izgāšanās. Somese krāpnieki cenšas uz Visas Loterijas rēķina savu viltus figņu iestūķēt, kaut reklamē to vēl neētiskāk. Visos četros viltus komentāros Sorbum iebāzts. Tas tikai parāda, kādai kompānijai uzticaties.