www.sudzibas.lv vīriēši geji un vīrieši

vīriēši - geji un vīrieši

man patiik viiriesi. Veelos pieraadiit to, ka tas ir normaali virietim milet otru virieti un virietim draudzeeties ar viirieti. Taapeec mees geji riikojam praidus, lai mums trlautu viriesiem sabiedriskaa vietaa skuupstiities ar jebkuru virieti. Taa kaa mees geji arii esam cilveeki. Daudz atraudijumus sanjemam no citiem viriesiem. Bet rikojot praidus, citi viriesi sapratiis, ka miileet citu virieti ir tikai normaali un par veseliigi.
Bet mani daudzi viiriesi ir atstuumushi. Gribu es viirietim tran vajaa iedot bushu, a shis man iedod pa purnu.
Tas jau nav normaali, ka viiriesi pret mani geju taa izturaas.
Man gejam ir tiesiibas uz ielas apskaut jebkuru viirieti, kas man iepatiikaas un nobuchot.

R rojs2 10.05.2009

Vispār jau ieteikums arī raksta autoram mazliet pareizrakstību pamacīties! :)

A Aleksai 10.05.2009

Vai vispār esat paši savu māti apsveikuši šodien mātes dienā?Par jūsu misiju ir skaidrs-apturēt cilvēces virzību.Jūs esat tumsas apsēsti.

Un tam, kas šeit minēja ka kāds šeit vienkārši izklaidējas, savā veidā jā, bet geju tiešām ir ļoti, ļoti daudz.Es pati vien zinu ļoti daudzus, ir ne tikai klubs Purvs, bet arī XXL(kaut kā tā bija tas nosaukums), atrašanās netālu no dzelzceļa stacijas.Geju nopietni ir ļoti daudz, tikai īstenībā tie ir tādi pusvīrieši, par vīriešiem pat nenosauksi.Sabiedrībā pret sievietēm viņi izturās laipni, izturēti, nedaudz tā kā distancēti, bet īstā atklātība redzams tikai šeit izpaudās anonīmā veidā.Nekad nav dzirdētas kad kāds gejs acīs skatoties sievietei pateiktu-nevaru tevi ciest.

T toony 10.05.2009

es uzskatu, ka homoseksuālisms tā ir anomālija un jo mazāk tādu būs, jo labāk. Es neienīstu gejus, bet mani tracina tas, ka viņi bāžas sabiedrībā ar saviem praidiem... fuj. tas bija par gteju tēmu, jo autora tekstu nav vērts komentēt - tas nav nopietni.

A ak dievs 10.05.2009

Geji - Mirusi nākotne

H Harmonija 10.05.2009

to Gejs
Es ceru, ka tev tagad kāds cits gejs pa muti iemauks, jo tu to panāci.Iepriekš man nebija nekādu iebildumu pret gejiem, bet tagad pēc tā "sievietes ir raganas" un visām citām tām preteklībām es būtu gatava visiem tādiem kropļiem kā tu acis izskrāpēt, pimpi 9 līkumos saliekt un pie sienas pienaglot.
Tev vispār muskuļi kādi ir?Man ja godīgi šķiet, ka daža laba sieviete ir spēcīgāka par tevi gan fiziski, gan garīgi.
Kroplis tu esi!

U Urla 10.05.2009

харе блять тут хуйню разводить .
Президент России заявил в связи с этим: «Это уже совсем беспредел какой-то, мы этого так не оставим».
Это оскорбление русских традиций!!!

G Gejs 10.05.2009

Linda. Kas tev tāds par debīlu vārdu. Tu laikam nēesi vīrietis? Es kontaktēju tikai ar vīriešiem. Ikdienā apbrīnoju jaunu džeku augumus uz ielas. Manī tad pamostas seksuālas fantāzijas. Oj... Cits vīrietis kad atrodas manā tuvumā. Tas vienkārši kaifs.

H Harmonija 11.05.2009

Nu tad ej un paonanē kaut kur vienatnē, vēnas labāk pats pārgriez, jo agrāk vai vēlāk tevi kāds tāpat nositīs, tādus kā tu neviens necieš.
Būtu cienījis sievietes, pateicoties savai mātei, kura noteikti ir sieviete, tu te vispār atrodies.Kaunējies būtu teikt tādus vārdus pār tām kuras šo pasauli iz uzbūvējušas!Bez sievietēm pasaulē vispār nebūtu nevienas dzīvības.
Tu savai mātei arī saki, ka viņa nav normāla un viņai gaļas gabali krūtis ir, ar kurām tu tiki barots?Tu maz zini, ko sieviete pārcieš, lai laistu pasaulē un izaudzinātu tādu kā tu?Paveicās vēl, ja pēctam no tā bērna izaug kaut kas sakarīgs un sabiedrībai derīgs nevis kaut kāds morāls kroplis un izdimtenis.Izsaku līdzjūtību tavai mātei, kurai nācās tādu kā tevi auklēt un barot.

G Gejs 11.05.2009

Linda. Tu esi nelaimīga, ka esi sieviete. Māti gan cienu. Bet pārējās sievietes uzskatu par Dieva kļūdu. Jo sieviete nespēj to saprast, kā var vīrietis mīlēt vīrieti.

U Uģis riktigais 12.05.2009

Linda ir visskaistākais vards, kādu esmu jebkad dzirdejis.Un pagaidām no dzīvajam radībām uz šīs planētas nekas labaks par jauku sievieti vēl nav izdomats :)

J josivs 12.05.2009

Linda, aizej pakaries, pārgriez sev vēnas(teksts tavā stilā), vai arī kā citādi padari sev galu, citādi bojā te gaisu!

B BIGs 12.05.2009

Vai kāds zin cik Latvijā ir geju?

E elina 12.05.2009

KUR VAR TADU MURGU IZDOMAT.GALIGI PRATINJA NAV.SEDI MAJAS UN BUCHOJIES AR KO GRIBI, NE JAU SABIEDRIBA.TAS NAV PIEKLAJIGI UN NE VISIEM IR PATIKAMI UZ TO SKATITIES

U Uģis riktigais 12.05.2009

Kas tad ies šos gejus skaitīt?Ja nu vienīgi saeima nodibina kādu komisiju, kas ar viņiem nodarbojas...

L Laimīgāsieviete 12.05.2009

Kā pret jebkuru problēmu arī pret gejiem es izturos ar iecietību, sapratni, kā pret jebkuru kroplību vai patalogiju.Patiesībā man no šiem cilvēkiem šķebina dūšu, līdzīgi kā skatoties uz citām anomālijām, tāda ir mana organiskā reakcija.Bet iedomājaties kas būtu, ja tagad sāktu pieprasīt savas tiesības nekrofīli vai tamlīdzīgie, kāda būtu cilvēku reakcija.Tāpēc geji, neuzbāžaties citiem cilvēkiem virsū, tad jūs arī vairāk pieņems, rēķināsies ar jums, kad jūs beidzot to sapratīsiet.Visa problēma tieši tajā, ka jūs vēlaties sevi nodemonstrēt kā normu.Bet jūs neesiet norma, jo daudziem cilvēkiem, pat lielākajam sabiedrības pārsvaram skatoties uz jums nāk vēmiens, daudzi tikai to atklāti nepasaka.Pat uz cilvēku ar divām galvām viegli skatīties, jo tas ir neārstējami, bet jūs sat izlaidušies.

G Gejs 12.05.2009

Sievietes tiešām ir no Dievas pusew radīti brāķi. Tieši normāli ir tā, ka vīrieši kopojās ar vīriešiem .
Priekš kam tad ir vīriešu klosteri, kur vispār iekšā netiek laistas sievietes?
Armijā arī dienēja tikai vīrieši. Tā bija man laika, kad dienēju armijā, kad visapkārt bija smuki vīrieši ar seksīgiem augumiņiem.

Klosteros arī tā ir ikvienam klostera mūkam būt vīriešu sabiedrībā.
Jūs to nesaprotat.

H Harmonija 12.05.2009

Armijā sūta tikai vīriešus nevis tāpēc, ka viņi tur sievetes negrib, bet tāpēc, ka sievietes par vīriešiem ir svarīgākas.Ja sievietes sūtītu karā, kāda vājāka tauta izmirtu, jo nebūtu, kas dzemdē bērnus.Neesi ievērojis, ka visos negadījumos vispirms glābj sievietes un bērnus un pēctam vīriešus?Es gan nešaubos, ka, ja karotu sievietes, karš būtu daudz reiz skarbāks, jo sievietes ir atriebīgākas.Ar nepacietību gaidīšu kārtējo praidu, lai ietu ieriebt tādiem, ka tu iemestu kādam ar bruģi pa galvu, lai nemaitā sabiedrību.
Starpcitu ir arī tikai sieviešu klosteri un tam, ka viņus atdala ir tikai viens iemesls-mūki un mūķenes nedrīkst pārgulēt, ja viņi visu laiku būtu kopā agrāk vai vēlāk kāds sagrēkotu.Neredz kārdinājumu, negribās.
Un, jā, es esmu laimīga, ka esmu sieviete, man ir daudz priekšrocību, ka arī sievietes dzīvo vismaz 10 gadus ilgāk par vīriešiem ;)
Es par veseliem vīriešiem!
Uģi, paldies par komplimentu, vismaz kāds īsts vīrietis vēl mūsdienu sabiedrībā ir saglabājis savu jēgu.

G Gejs 12.05.2009

Tas ir labi, ka atdala abus dzimumus, jo tā tagad klosteros klostermūki var mīlēties savā starpā. Un viendzimuma laulības tiks legalizētas. Jo gejiem drīz būs iespēja adoptēt bērnus. Gejiem ir jācīnās par savām tiesībām. Kādu labumu sieviete dod vīrietim? Nekādu! Sieviete spēj tik smirdēt pēc sviedriem

H Harmonija 12.05.2009

Stulbs tu esi!Pirmkārt jau mūkiem ir aizliegtas jebkādas dzimumatiecības, kur nu vēl šādas.Dievs to ir aizliedzis un to sauc par grēku.
Īstenība sievietes vīrietim dod lielāku labumu nekā vīrietis sievietei-sieviete ir skaista un ejot blakus garkājainai modelei sajūta neapšaubāmi ir laba, jo cilvēki atskatās un daudzi šī vīrieša laimi apsakuž, mūsdienās dažās ģimenēs sieviete ir pelnītāja, daudzas sievietes vīriešus ir dabūjušas ārā no dziļa pagrimuma, piem., no alkoholisma un kā tad bez vecā labā orgasma un maigajiem lūpu pieskārieniem.
sievietei, kas no tā?Paveciās, ja vīrietis nemīl dzert un ir ģimenisks, ja nē, tad sievietei nākas savu lopu vilkt ārā no grāvjiem un vest mājās.
Un sievietes pēc sviedriem smirdēt nemēdz, tie ir vīrieši, kas mēdz smirdēt.Sievietes vienmēr ir bijušas tīrīgas un smaržojušas pēc ziediem, kokosriekstiem un vispār jaukām lietām.
Un vari nemaz nesatraukties, neļaus kaut kādiem kropļiem adoptēt bērnu, lai audzinātu viņu par kropli.Pats bērns par to nebūtu laimīgs, kāds kauns, kad skolā kāds uzzin, ka viņam ir divi tēti un nav mammas, tur ietu vaļā tāda "nodiršana", ka nabaga bērns vai nu pašnāvību uztaisītu vai pats uz bērnu namu atpakaļ aizietu.Bērnam ir jādzīvo normālā ģimenē, kur ir gan māte, gan tēvs, jo katram dzimuma ģimenē ir sava nozīme-māte ir tā bargā, kas bērnam māca visas dzīves gudrības, tēvs tas stutējās, kas bērnu bīda dzīvē uz priekšu un atbalsta.Ja ir tikai tas, kas stutē un lutina, tad pats vari iedomāties, kas no tāda cilvēkbērna izaug-nekam nederīgs nelga un čikstulis, kuram visi dara pāri un viņš par katru sīkumu raud.

Y You 12.05.2009

Kā tu domā, vai gejs gejam nevar sniegt orgasmu? Tu vēl neesi redzējusi, kā mīlējās geji, bet ja redzētu, tad noteikti padomātu. Domā ko raksti.