www.sudzibas.lv vīriēši geji un vīrieši

vīriēši - geji un vīrieši

man patiik viiriesi. Veelos pieraadiit to, ka tas ir normaali virietim milet otru virieti un virietim draudzeeties ar viirieti. Taapeec mees geji riikojam praidus, lai mums trlautu viriesiem sabiedriskaa vietaa skuupstiities ar jebkuru virieti. Taa kaa mees geji arii esam cilveeki. Daudz atraudijumus sanjemam no citiem viriesiem. Bet rikojot praidus, citi viriesi sapratiis, ka miileet citu virieti ir tikai normaali un par veseliigi.
Bet mani daudzi viiriesi ir atstuumushi. Gribu es viirietim tran vajaa iedot bushu, a shis man iedod pa purnu.
Tas jau nav normaali, ka viiriesi pret mani geju taa izturaas.
Man gejam ir tiesiibas uz ielas apskaut jebkuru viirieti, kas man iepatiikaas un nobuchot.

U Uģis riktigais 09.05.2009

Es laikam esmu lezbietis, jo man patīk sievietes :)
Bet sievietes, kam patīk vīrieši ir zilas :)

M mi 09.05.2009

Izskatās, ka šo ir rakstījis geju pretinieks, kurš cietis no kādas uzmākšanās... gygygy

N Neepraidam! 09.05.2009

Komon, mees geji esam minoritaates, kas juus kaadi iipashie, kas jums kaadi citi likumi nekaa citiem! Nevajga iedomaaties ka esat nezin kaadi iiapshie cilveeki kas var dariit ko grib! Ir jaabuut principiem ko var dariit ko nee! Taa juusu izlaidiiba un nepakljaushanaas sabiedriibai ir drausmiiga! Kas jums trauceeja dziivot ieprieksh, te peekshi vajag gaajienu un veel tur nezin kaadus ipashus uzmaniibas apliecinaajumus! Ja kaads iedot pa muti tad pats vainiigs, ej meklee savos klubos ko buchot un apskaut, pashi ziniet kur viens otru draaz utt. Ir tik daudz citas lielvalstis kuraas var dariit kas jums "ipashajiem", Latvija ir mazinja valts kas veel nav tam gatva!
Baac dziivojiet savos baros, un nahig jums vajag gaajienu, tad jau arii melnadaniem vajag gaajienu.
Beidzot nokaapiet no augstumiem neeesat nekaadi paraug cilveeki!

N 09.05.2009

Jus geji esat slimi cilveki, tikai to negribat atzit, bet gribat mums, normalai sabiedribas dalai, iestastit, ka tas ir ok. Cilveks, kadu dienu saprotot, ka vinam gribas iet slepkavot, nav pieskaitams un ir slims. Cilveks, kursh kadu dienu saprot, ka vinam patik sava dzimuma parstavji, ari ir slims. To jau pieradijushi profesori, dakteri, izpetot cilveka smadzenes un konstatejot, ka homishiem, viela, kas galva atbild par seksualitati, ir disbalansaa. Tas ir jaarstee, ja var, jameklee pret sho slimibu zales! Nevajaga taisit no prodesoriem stulbus cilvekus! Taa pat, kaa tas cilveks, kas maina dzimumu, ir slims! Vinam ar galvu nav ok taa pat kaa homoseksualiem! JUMS JAARSTEJAS!
Man nav pret slimiem cilvekiem iebildumu, . Man visus slimus un kroplus cilvekus ir no sirds zhel, bet laut "kapt uz gal;vu " veselai sabiedribas dalai ar homoseksualismu, nedrikst! Mes esam toleranti pret jums, jo, ja ta nebutum tad tikai zinas visu laiku raditu par grautiniem geju un lesbieshu klubos u.t.t. Jums tas vel nepielec?? Ta pat kaa mes esam toleranti pret jebkuriem citiem slimiem cilvekiem. Tikai, redz, dazhs labs var sadzivot ar to, ka vins ir slims, bet cits nevar! Jums jaatzist reiz, ka esat slimi, kaut gan tas nav viegli un jamekle sabiedribaa palidziba, nevis jadusmo taa! Es esmu gatavs ziedot klinikai, kura arstes cilvekus, kuriem ir slimiba, kas saucas "homoseksualitate". Mes esam pietiekoshi iecietigi pret jums, bet, ja jus gribat izraisit sabiedribas dusmas, jus tas dabusiet. Neko citu ar "praidiem" jus, nabaga slimie cilvecini, nepanaksiet!

G Gejs 09.05.2009

Normāli ir dzīvot kopā vīrietim ar vīrieti un adotpēt puiku un audzināt. Tā ir normāli. Sievietes vispār šajā pasaulē nav vajadzīgas.

G Gejs 09.05.2009

Mēs esam minoritātes. PAmēģiniet praida laikā mums mest ar kādu tomātu, izreiz jūs menti aizturēs. Mūs policisti aizsargā un mūs saprot.

D Daina 09.05.2009

CIEST NEVARU PIDARASUS VISUS NOšAUTU!!!ES NEGRIBU LAI MANI BēRNI REDZ VIņUS UZ IELAS, JO DIEVS RADīJA VīRIETI UN SIEVIETI NEVIS DIVUS VIENāDA DZIMUMA P'āRSTāVJUS.
PA SAVIEM BORDEļIEM TI PEDIKI VAR ņEMTIES CIK UZIET, BET JA UZ IELAS REDZēšU ACIS IZSKRāPēšU.

U Uģis riktigais 09.05.2009

Kādā forumā geji tika nosaukti par sūdu bīdītājiem-ļoti precīzs apzīmejums.

A Aleksai 09.05.2009

Pirmāmkārtām šī ir pretpolu, divdzimumu pasaule.Tā ka pret Dieva gribu neizdosies sievietes iznīdēt, viņām tāpat kā jums ir sava vieta uz šīs pasaules.To es adresēju tam gejam, kurš uzrakstīja, ka sievietes šajā pasaulē nav vajadzīgas.Šādi skaidri, atklātā veidā tiek pausta greizsirdība pret sievietēm.

Turklāt ar homoseksuālismu tāpat kā ar citām slimībām un atkarībām ir bijuši izdziedēšanās gadījumi.Kāda raidījumā redzēju vienu francūzieti, kura neatlaidīgi skaitīja lūgšanas par savu radinieku-jaunu geju puisi.Notika brīnums-viņš izdziedinājās.Viņa dzīvē viss sāka iet no rokas.Apdomājieties, cik patiesībā esat grēcīgi sabiedrības, vientuļo sieviešu vietā, jums nevis nevar, bet vienkārši nav bērnu.Bet kas ir sabiedrība bez pēcnācējiem?Tādai nav nākotnes.Protams, ne visi cilvēki ir paredzēti biologiskai atražošanai, tā teikt, katram savs uzdevums.Es nesaku, ka visiem ir jārada bērni, bet kāpēc tieši mēs, baltie cilvēki esam tie, kas bērnus pasaulē laiž mazāk? Baltie uz pasaules ir visjaunākā rase, bet kāpēc tieši mūsu rases eksistence ir tik apdraudēta?Bet šajā lauciņā es tomēr mazāk vainošu Latvijas gejus, jo mūsu mazajā dzimstībā galvenkārt vainīga ekonomiskā situācija valstī.Bet kāpēc jūs pārņemat no Rietumu pasaules tieši to sliktāko?Un galu galā, ja kāds tiešām nepakļaujās visām ārstēšanās metodēm vai nevēlās būt vesels, tad vismaz cieniet citus, neuzbāžieties virsū ar savām perversijām.

A Aleksai 09.05.2009

Aj, žēl, pasteidzos nepārlasot tekstu, cerams saprtāt domu.:)) Vienkārši geji nav tā tēma, kurā es pārlasu tekstu.:DDDDD

G Gejs 09.05.2009

Mēs, geju pāris, arī varam adoptēt bērnu, protams, ka tikai zēnu. Un audzināt. Un izaudzināt zēnu kā pilnvērtīgu sabiedrības locekli.

D D 09.05.2009

to Gejs
ok, adoptēsiet zēnu un audzināsiet par geju? un kas tad beigās sanāk- kas tad taisīs tos zēnus, ko adoptēt? Pagaidām nav dzirdēts, ka var izaudzēt bērnu puķupodā. Ja jau tās sievietes ir tik sliktas...

Prātiņ nāc mājās! Kādi vecāki tevi audzinājuši? Diez kas nav!:((

Nu puisi, pasaki atklāti, ko meitenes tev tādu nodarījušas?Ir jau arī starp sievietēm visādi brāķi, arī sliktas mātes, bet no kurienes tāds naids pert pretējo dzimumu? Pēc dzimuma taču vīriešu dzimums tev cik noprotu, vai ne tā?Ar meitenēm nekad nekad nav bijis?

Mamma 09.05.2009

Zilie ir tikai puscilveeki, nepilnveertiigi un neattiistiiti.

N ninja 09.05.2009

beidziet atsaukties uz tiem "geju" tekstiem!! tos raksta kkadi hormonu satracinati pusaudzi vai pieaugusie ar neattistitu domasanu! un tikai ar noluku, lai sanaidotu cilvekus!

U Uģis riktigais 10.05.2009

Arnolds Švarcnēgers jau arī dzemdēja zēnu, ko laikam viņam bija uzcirtis tas profesors...:D
"Juniors"

G Gejs 10.05.2009

Aicinu visus uz praidu

L Līga 10.05.2009

Man būtu pretīgi ja man kāds zilais iedotu buču un kur vēl kādam ok vīrietim. Varu iedomāties, ja kāds iedotu manam brālim buču. Viņš neieredz visus šos zilos, izsmērētu pa sienu un mazo draudziņu ...Tāk kā domājiet kam pielīst!!!

D Daisy 10.05.2009

Izskatās, ka raksta autors, izlasījis pēdējās diskusijas un neatradis tajās neko interesantu izdomāja izprovicēt tautu! :D

L Lepi 10.05.2009

Vispar, kam jūs gribat izrādīties un cilvekus tracinat!!! Noīrējiet kādu viesu namu un drāžat viens otru visos caurumos. Visi būs apmierināti neviens neapvainos jūs.