www.sudzibas.lv Vipmode Nesaņemts sūtījums

Vipmode.lv - Nesaņemts sūtījums

12.augustā veicu pasūtījumu vipmode.lv aizrāva jauki zaļi zīmuļsvārki. 14.augustā saņēmu e-pastu ka 15-30 dienu laikā saņemšu sūtījumu. Bet nekā. Cenšos viņus sazvanīt telefons ir izslēgts un uz e-pastiem ar neatbild. Bet šajā uzņēmuma kāds strādā, jo draugos.lv tiek intensīvi likts viņu jaunais klāts. Vietvārd sakot KRĀPNIEKI. Tikai un vienīgi KRĀPNIEKI!

S sūdzība28 27.09.2015

Apskatījos viņu piedāvājumu, tā normāli sapirkuši visu no ķīniešiem un tagad tirgo kā ''vip'' preces.Gan jau neatbild, jo ķīnietis nav preci atsūtījis.;)

D Daina Bērziņa 10.01.2016

Vipmode-AFERISTI strādā.Vai tāda firma vispār ir reģistrēta?Kā var uzzināt?Labi,ka es tikai nelielu summu zaudēju.

S SvetlanaKa 23.02.2016

Firma ir reģistrēta, šeit ir viņu ieraksts lursoftā http://company.lursoft.lv/vipmode/45402020055

Bet tas neko nedos, ja vien nebraukt uz Jēkabpili uz norādīto adresi un runāt tet-a-tet!