www.sudzibas.lv Vipmode Gribi pazaudet laiku un naudu?

Vipmode.lv - Gribi pazaudet laiku un naudu?

Draugos uzkēros uz vipmode.lv internetveikala reklamu, ieinteresēja un izdomāju kko pasutīt.Izvelējos preces ( apavus ar atlaidi, somu un cepuri) kopēja summa bij ap 45 ls. Uz e - pastu atnāca rekins ka jasamaksā visu uzreiz. Tā kā uz to brīdi nebij tadas summas uz konta, caur e - pastu saraksti sarunāju ka parskaitīšu 19 ls ( kuri uz to brīdi bij uz konta) un atlikušo summu pie sanemšanas. Jā, viss kartībā. Gaidu savu pasūtījumu jau 1 men un 9 dienas. ( tika pasūtīts 19 novembrī) Nekā slikta nedomājot, vakardien (29. 12. 2013) izdomāju viniem uzrakstīt uz kuru datumu apmeram gaidit preci? Atnak man atbilde:atvainojamies, par sagādātajām nērtībam. Mes atgriezīsim jums jusu naudu pec jauna gada nedeļas laikā.Es bez saprašanas rakstu viniem kas par problēmu? Gribu preci, nevis naudu atpakaļ.Shie man atpakaļ :jus nēsat apmaksajusi pilnu summu. Ja velaties preci, apmaksajiet, tad pec meneša sanemsiet preci.Es šokā, kas tas par kantori? Neviens pat nav zinu devis ka jasamaksa otra daļa, par nerunājot par to ka sarunājām ka apmaksāšu pie sanemšanas.Palūdzu atgriezt naudu, nu ja gandrīz sutku neatbild...Arprāts, nez ko darīt... Kā tā var

T

Dannii Disaster 29.01.2014

Ka vispar var ienakt prata iepirkties tada struntiga bode!? Nu bet pec majas lapas tacu uzreiz var redzet, ka kaut kada vecene izveidojusi "biznesu" = sez majas pie darota un suta tas smotkas no eBay-a, lai pec tam tos sudus kadam mulkim iesmeretu. Re kur vel viena, no tas pasas operas:

Tirgo vienas un tas pasas lupatas, kas nak taisni no Kinas konvejeriem.

Un, galvenais, visi sie "uznemeji" uzskata sevi par VIPiem... Bet, manuprat, labak sauktu lietas istajos vardos: "CCC" (Cheap Chinese Crap)!

Tev vel stipri paveicas, ka nedabuji izmeginat to "VIP" kvalitati... par to es vispar labak paklusesu!

A Amanda1122 21.02.2014

Drausmīgi! Pirms pāris minūtēm veicu pasūtījumu 34 Eur vērtībā pamanīju ka nebiju ielikusi ibankas parskaitīšanas rēķinā vienu lietu un gribēju sazvanīt bet pēkšņi booom! Numurs ar 7 cipariem jūs jokojat ? Zvanīju 1188 gribēju sazināties ar šo veikalu nosaucu uzrādīto adressi Zīlānu 4-20 Jēkabpils zināt ko man atbildēja ka šāds veikals nav nemaz reģistrēts ! Gribu atpakaļ naudu ! Bet kā to dabūt ? Esmu šokā taču lapā lasīju labās atsauksmes ! Tāda sajūta ka esmu uzrāvusies uz kārtējiem naudas izspiedējiem ko darīt ?

A atbildigs 17.03.2014

Konkrētais veikals pieder cilvēkam, par kuru arī iepriekš ir bijušas sūdzības . Neskatoties uz to, ka tiek dzēstas ārā neskaitāmās sūdzības no klientiem ir atstāta pēdējā viņu mājas lapā(skatīt pielikumu), kuras atbildē pats uzrakstījis ka uzņēmums reorganizējies. Cerams ka kaut kas mainīsies.

Starp citu impērija papildinās. Jaunākais šī cilvēka projekts saimniecem.lv

A atbildigs 17.03.2014

S sanitajansone1992 26.03.2014

aaaaaaaaaaa, arī es tur pasūtīju pirms trīs nedēļām puszābaciņus ar 37.izmēru un bikses, samaksāju 43eur..tā nu šodien gāju uz pastu pakaļ sūtījumam, atnāku mājās, priecīga plēšu vaļā visu un HOPS, puszābaciņi 38.izmērs, protams, krietni par lielu, nevilksi jau piecas zeķes un BIKSES VISPĀR LAIKAM BIJA AIZMIRSUŠI IELIKT. Redzēs ko atbildēs uz manu jauko e-pastu. Esmu patiešām ļoooti dusmīga, ja viss nenokārtosies man te veiksmīgi - zvanīšu bez tabu!! :/

M mincisdincis 04.05.2014

Cilvēki, neesiet muļķi, visu to, ko piedāvā VIPMODE var pasūtīt no ebay.com vismaz uz pusi lētāk, jo tieši no turienes arī preces ir! Viss, ko viņi izdara, - uzspiež 3 podziņas Jūsu vietā un par to patukšo Jūsu kabatiņas diezgan smuki. Pat, ja paši neprotiet pasūtīt no ebay, ticu, ka kāds draugs prot, labāk nopērciet draugam par pasūtīšanu šokolādi un šampi, kopā apēdiet un tāpat sanāks lētāk. Pasūtīt no reāli nereģistrēta uzņēmuma būtu vairāk kā stulbi.

M mincisdincis 04.05.2014

S sanita12345 13.07.2014

Es arī pasūtīju no Vipmode austiņas. Apmaksaju pasūtījumu 16.05.2014. Gaidu, gaidu un nevaru no viņiem neko sagaidīt. 01.07.2014. rakstu vēstuli uz e-pastu. Atkal gaidu atbildi. Un nekā. Nekur neredzu telefona numuru, vai arī jabkādu citu veidu kā sazināties ar viņiem . Esmu patiesi dusmīga un nezinu ko ieskt!

Z Zancis111 24.07.2014

Es arī uzķēros uz saimniecēm.lv un arī gaidu vairāk kā mēnesi prece nav un sazvanīt arī nevar telefonu neceļ 27189546.Un uz e-pastiem arī neatbild..Kur var sūdzēt?Patērētāju biedrība palīdz?

X XOX 25.07.2014

Viņš uz visa pelna un ne tik šādi, bet arī uz lapām kā šī http://www.draugiem.lv/vipmode/ un vel lērumā ar ntajaiem tūkstošiem sekotāju kurus novirza uz kurieni vajag ali izkrāptu naudu. Visur visus piečakarē

V VIPMODE.LV 04.08.2014

Sveicināti.
Neviens no klientiem netiek apšmaukts, tiem tiek piegādāta prece, vai arī pretējā gadījumā atgriezta nauda. Ja prece nav piegādāta laikā, tad lūdzam sazināties ar mums un mēs visu atrisināsim.
Diemžēl, retos gadījumos prece netiek piegādāta no mums neatkarīgu iemeslu dēļ, jo tiek sūtīta no izplatītāja ārzemēs, līdz ar to, citreiz gadās kāda aizkavēšanās, vai prece noklīst.

Gaidīsim no Jums ziņu e-pastā. :)

I Inga Babre 12.03.2016

Ja viss būtu ok tad celtu klausuli .

M Modris 13.10.2016

Sveiki! Nesaprotu, kas ir kas - pasūtīju preces caur Supermark.LV, bet apmaksas dokumentā kā maksājuma saņēmējs uzrādīts VIPMODE, bet tas savukārt ievietojis paziņojumu par savas darbības pārtraukšanu un pēc manas vēstules par naudas atgriešanu pāradresēja mani uz Supermark - it kā VIPMODE nav nekāds sakars ar manu pasūtījumu. Kaut gan viss beidzās labi - tikko saņēmu savu pasūtījumu un tas izpildīts perfekti - trīs nedēļu laikā un saņēmu precīzi tieši to, ko vēlējos. Tāpēc gribēju saprast, kas ir VIPMODE un kas Supermārk - manas domas, ka Supermark ir reklāmas platforma VIPMODEi.

R Rozite73 19.11.2015

Krāpnieki! Nav ne prece, ne nauda!!! Ome mazbērnam pasūtīja caur VIPMODE.LV somu. Tad, kad pagāja 40 dienas no pasūtījam brīža, sapratām, ka kaut kas nav labi. Arī mājaslapā norādītais tel.nr. nevar saņemt ienākošos zvanus. Sāku rakstīt uz emailu, atbildi nācās gaidīt vairāk kā 2 nedeļas. Saņēmu standarta atrakstīšanos - "Labdien!
Paldies, ka ar mums sazinājaties! Acīmredzot, pasūtījums būs nozaudēts, jo pēc piegādes termiņiem vajadzēja to saņemt, bet pēc sūtījuma numura uzrāda, ka tas vēl ir ceļā pie Jums. Diemžēl, sūtījumus izsūtām no ārzemēm, tāpēc nevaram šo procesu nekādīgi ietekmet.
Tuvākajā laikā grāmatvede būs ofisā un pārskaitīs Jums atpakaļ samaksāto naudiņu. Mēs vēl pa laikam pasekosim līdzi Jūsu sūtījumam, ja tomēr parādīsies tas LV, tad nosūtīsim ziņu. :)
Atvainojamies par radušos situāciju un ceram uz Jūsu sapratni.
Ar patiesu cieņu,
Vipmode.lv komanda!"
Vai tiešām grāmatvede tik reti ierodas ofisā un ir lēmēja par to, kam pārskaitīt naudu???? Nesmīdiniet!!!
Nekad nepasūtiet no Vipmode.lv un Saimniecem.lv = blēžu kantoris!!!

L Lolita Petkēviča 06.01.2016

Pasūtiju laicīgi 22.nov. ziemassvētku dāvaniņā baltu kreklu,5.janv.atnāca.
Izskatās vilkts - ne balts,bet ietonējies rozā,saburzīts,neatbilst izmēram,audums zem katras kritikas,pat pogas šķērsām iešūtas.....
Nekad vairs ,neko nepasūtīšu Vipmode.lv.,un citiem neiesaku!!!!!

C Cilvēks234 21.03.2016

Pasūtīju no šī interneta veikala preci, bet jau divus mēnešus nēesmu saņēmusi! Protams, prasīju naudu atpakaļ, bet uz manu vēstuli joprojām nav atbildes! Esmu ļoti neapmierināta un dusmīga, jo ši prece bija domātā kā dāvana!!! Esmu ļoti vīlusies!

I Inga Babre 23.03.2016

Tiešām šo firmu klopēt ciet un ietupināt cietumā un rokas nocirst par zakšanu .
ar manīm vismaz sarakstās - bet bezjēdzīgi tikai sola ka tiks nauda pārskaitīta atpakaļ bet to gaidu kā mēnesi jau .

C Cabigi 29.03.2016

Es arī pasūtīju preci. Kā jau ierasts pasūtot preci veucu apmaksu bet man pat nekāds apstiprinājums neatnāca vai nauda saņemta vai ne! Protams rakstīju ka 24. februārī sūtīju par preci naudiņu. Vaicāju kāpēc par to nekāds apstiprinājums nau atnācis! Man atbildēja apskatot pasūtījuma Nr. Ka prece ir veiksmīgi ceļa pie manis! Bet nu jau ir 30. Marts un preces nau :-( vēl man toreiz iestatīšana teikumu, ja man pasta likšot maksāt par pakalpojumu, lai zvanot viņiem, viņi visu nokartosot! :-(

I Inga Babre 30.03.2016

Katru dienu rakstīju, draudēju ar policīju , mēnesi cīnījos kamēr atgrieza naudu .