www.sudzibas.lv Vino Rosso viesnīca Pakalpojumu kvalitāte zem nulles !

Vino Rosso viesnīca - Pakalpojumu kvalitāte zem nulles !

Nolēmu ka palutināšu sieviņu un uzdāvināšu atpūtu mums kopā! Piemaksāšu, lai jau iet ar dārgākie numuriņi - Queen Elizabeth (karalienes istaba ar lielu balkonu un skatu uz rožu dārzu), vai Vino Bianco (100 m2 istaba ar atsevišķu no pārējās viesnīcas ieeju, franču stila balkonu un lielu divguļamo gultu)!
Man brīžiem pa dienu strādājot nav iespējas tikt pie interneta tādēļ sazvanīju administratori un vaicaju par Vino Bianco numuriņa rezervēšanu uz konkrētu laiku. Man atbildēja ka šķiet esot brīvs, bet lai vakarā tomēr nosūtu savus kontaktus. Priecīgs sarunāju ar šefu lai iedod brīvu dienu, sievuks dabūja no savas priekšniecības brīvu, sarunāju ar vecākiem lai pieskata mazos, sarunāju aukli kas aizvedīs meitu pirmklasnieci uz skolu. Vakarā saņemu meilu ka tomēr numurs esot jau rezervēts citiem ! Zvanu atkal administratorei- diemžēl tie datumi kurus viņa mums piedāvā neder, tadēl vienojāmies par lētāku numuru (protams bez kompensacijas), bet kurš ir brīvs uz mums vajadzīgo laiku! Atbraucot mūs gaidija jauns pārsteigums – mums rezervētais numuriņs atkal jau vairs nav pieejams – šoreiz jau tehnisku iemeslu dēļ ! Uz mūsu jautājumu ko varat piedāvāt atbildēja – ir VIENS brīvs numuriņš .Mums citu variantu ar nebij ! Pirmais kas izbrinija bij vēsā istaba, un sliktais apgaismojums ( jo vienai lampai trūka vada, bet no otras bij palicis tikai stiprinajums plafonam.) Protams apgaismojums bij romantisks, bet tādā sakartot somu ir problemātiski. Priecēja ka mums numurā ir TV, tikai izradījās ka tam nav pultis! Administratore izlikās dikti izbrīnijusies, kā tā var būt - un no blakus numuriņa (kurš bija BRĪVS gan vakarā, gan nākošājā rītā, BET MUMS NETIKA PIEDĀVĀTS) iznesa citu pulti sakot ka tur jau esot divas. Kā sajuzdams cik šeit viss ir „uzpūsts” palūdzu lai man ieslēdz kādu programmu. Pēc vairākiem nevaiksmīgiem mēģinājumiem televizoru piedabūt pie rādīšanas tas beidzās tikpat nevaiksmīgi kā viss pārējais šajā viesnīcā . TV kalpoja kā dekoratīvs elements. Protams par izlasito viesnīcas mājaslapā ka : . Katrā istabā ir televizors, tālrunis, var izmantot bezvadu internetu. Patīkams sveiciens viesiem no viesnīcas īpašniekiem ir neliela šokolādīte uz spilvena . Jūs jau nojaušat ka neko no tā mēs nemanījām ! Cerot aizmirst šo visu skaistās vakariņās devāmies tās baudīt ar klusu cerību ka vismaz kafiju mums uzsauks par brīvu, kā atvainošanās zīmi sagādātajām neērtībām!
Nu pavāri gan šeit tiešām ir līmenī, bij gan estētiski, gan gardi, gan saņēmām no tiem slaveno sveicienu īpašās uzkodas veidā. Bet... tas viss bija jūtams arī saņemtajā rēķinā ! Kārtējais kuriozs sakās kad sieviņa vēlējās pasūtīt kādu vīnu kuru, citējam: Viesiem piedāvā ap 60 šķirņu vīnu, lielākoties no Itālijas un Francijas ! Kā izrādījās tieši pirms mums kāds bij iztukšojis visus deserta vīnus un visus pussaldos! Bet man pašam pasūtot otro glāzi ruma izrādījās ka arī es biju izdzēris visus šā ruma krājumus un tādēļ pie otras nemaz netiku.
Atlikušo vakara daļu dzērām līdzi paņemto Martini Asti ietinušies pledā un skatījāmies kā kamīnā deg tējas sveces jo kamīnu iekurot tikai īpaši – īpašos brīžos, līdz brīdim kad mūs palūdza aiziet . Ejot uz savu numuriņu konstatējām ka laikam arī citos numuros nestradā TV, jo no plauktiem bij pazudušas galda spēles  . Numuriņā ievēroju ka arī mums saliktās tējas sveces romantiskai noskaņai jau iepriekšējie apmeklētāji bija līdz pusei nodedzinājuši !
Sieviņai sapnis par izgulēšanos izgaisa līdz ar brīdi kad agri no rīta aiz viena numuriņa sākās lielie veļas mazgāšanas darbi. Veļasmašīnas rūkoņa mūs pavadīja arī ejot ēst – citēju ‘’Elegantas brokastis viesnīcas restorānā’’ . Ar sieviņu nolūkojam galdiņu restorānā, bet par pārsteigumu viesmīle-administratore mums norādīja galdiņu turpat pretī Reception. Laipni piedāvaja, kādu tēju vai kafiju mēs vēlamies. Sēžot pie tējas & kapučīno un gaidot ELEGANTĀS brokastis, spriedām ka vajadzēja laikam atnākt nedaudz vēlāk jo pa šo laiku jau varēja nezko pagatavot . Mūsu sapņus pārtrauca laipnā viesmīle apjautajoties kādēl mēs nebrokastojam un pamājot uz mazā zviedru galdiņa pusi mums aiz muguras ! Es biju šokā – ēdu eleganto omleti, ar eleganto sieru & desu šķēlītēs, skatījos uz elegantajām sausajām brokstīm, ar eleganto pienu un mazajām bet tikpat elegantajām jogurta paciņām un domāju cik bieži tomēr es mājās ēdu ELEGANTAS BROKASTIS!!!
Ejot atpakaļ uz numuriņu laipnā administratore smaidot apjautajās vai mūsu televizors strādā ? Es atbildēju ka pa nakti nemanīju nevienu kurš būtu atnācis un to saremontējis (protams ka no rīt arī pats mēģināju ar tām pultīm cīnīties, bet vaina bija signāla nepienākšanā !), saņemot šādu atbildi viņa palika domīga.
Vēl domīgāka viņa palika kad mēs ejot prom uz viņas jautājumu : ‘’Nu kā jums patika ? ‘’ atbildējām ‘’Tā ne pārāk!

V

Z Zane 30.11.2011

Super labi uzrakstīts, kā tāda humoreska. Vienīgi žēl, ka nodrošināts tik nekvalitatīvs pakalpojums. Iesaku prasīt daļu naudas atpakaļ par to, kas no solītā netika saņemts. Labi arī, ka te vismaz informējāt citus, lai neizvēlas šo viesnīcu, vadoties tikai no viņu pašu uzpūstās reklāmas, kas, izrādās, ne tuvu neatbilst patiesībai. Jā, daudz ir tādu biznesmeņu Latvijā, kas uzskata, ka pietiek ar to vien, ka viņi ir, un vēlāk ir dikti pārsteigti, ka tāda veida biznesi noiet pa burbuli.

S Sanita 30.11.2011

Nu nezinu izstāstīts jau skaisti, tikai tāds dīvains tas ka neko nedarīji, bet visu pieņēmi par pašsaprotamu un atļāvis sev kāpt uz galvas, īstenībā varu teikt ka nožēlojami uz tādiem arī turās tāda veida bizness, jo tādu Valdu ir daudz kas nevar paši par sevi parūpēties, bet tik vien kā ierakstīt šeit žēl ka Latvieši ir tik švaki un neko nevar izdarīt lai tā nebūtu :D Man būtu kauns te rakstīt ja mani šitā būtu piečakarējuši un es to būtu ļāvusi darīt .

V Valdis 30.11.2011

Nu no tā ka es tur būtu zemes spēris gaisā nez vai TV signāls parāditos un iedegtos neesošas lampas! Kas attiecas uz visu pārejo man labāk patikās kārtigi izsmieties viesnīcas restorānā par to kas esmu viņiem visus krājumus izdzēris - nekā bojāt sev, sievai un apkārtējiem garastāvokli !

Nu bija viņiem skābie vīni, nu saceltu trobeli un uzsauktu man tādu skābuli - vai man to gribējās ? Par brokastīm gan Sanitai taisnība - mēs jau bijām samierinājušies :) Teicu ka manai sieviņai ir traki ar mani paveicies, jo salīdzinot ar šīm ELEGANTAJĀM brokastīm mājās tagad izrādās tiek pasniegtas SUPERMEGAELEGANTĀS brokastis !

Tovakar sēžot pie ploškām kamīnā paanalizēju šo stulbo situāciju un man šķita ka sevišķas jēgas no trādi-rīdiem nebūs. Stresa pietiek jau darbā !
Jēga cīnīties un čakarēt citiem & sev garastāvokli ir tad ja iespējams ko dabūt atpakaļ ! Es naudu jau biju pārskaitījis iepriekš !

. ... 30.11.2011

Lūk, to es saprotu vīrietī - liekas brēkas necelšana! Turpretī mans vīrietis uzskata par vajadzīgu kur vien var paķīvēties...

V Vinnijs Pūks 01.12.2011

Paldies, Valdi, ka painformēji!
Es gan Tavā vietā aizrakstītu vēstuli viesnīcas vadībai un pateiktu, ka neesmu apmierināts ar sniegtajiem pakalpojumiem un pamēģinātu "izspiest" no viņiem kādu kompensāciju.
Bet prieks, ka Latvijā vēl ir cilvēki ar veselīgu humora izjūtu un prasmi pasmieties par ķibelēm :)

B buruberta 14.12.2011

Paldies Valdim, jo tagad dzivojam arpus LV sanak Riga meklet viesnicas kur palikt pa nakti.
Labi, ka sovasar neuzravamies uz to murgu.Uz nakosoreizi zinasim, ka nevajag uz turieni doties.
Starp citu LV cenas biezi ir ekskluzivakas par servisu.

B buruberta 14.12.2011

Bet tas ir AUZKRAUKLE.ok.
Sorry, es vairak pa Rigu.

B Boa 16.12.2011

Nu jā, man arī ir gadījies izbaudīt dažu Latvijas viesnīcu "romantiku":) Pareizi jau ir ko tur ālēties. Gadījās man kre''nķis Jelgavas viesnīcā, man kā kompensāciju piešķīra vienu nakti šīs pašas viesnīcas luksa numurā. Nu izsmiekls, ja viņi cer, ka braukšu otru reizi uz to viņu ūķi. Tāpat līdzīgi viesnīca mēģin;ātu dzēst arī šeit aprakstīto pārpratumu!

K kateK 09.05.2012

Šī ir tiešām padārga viesnīca un slavē jau sevi baigi, taču taisnība vien ir, zinu, cik tur maksā numuriņi, un ja netika saņemts solītais pakalpojums, vajadzēja cītīties par to kas pienākas vairāk, nevis sēdēt un čīkstēt - vot vīrietis!