Vinnijs privātā sākumskola - Slikta attieksme

Labdien, diemžēl arī man ir slikta pieredze ar šo bērnudārzu, "vinnijs".
Pieņem darbā, ar smaidu, laipni un viss ir kārtībā, kā arī es savu darbu veicu ar lielāko prieku un atbildības sajūtu pret bērniņiem. Bet tā nu bija sagadījies, ka pēc gandrīz 2 nostrādātām nedēļām nācās atvērt slimības lapu, muguras problēmu dēļ. Uz procedūrām bija jāiet piecas darba dienas. Pirmā procedūra piektdienā, un protams, ka brīvdienā neviens man to nedarīs, jo ambulance ir ciet. Tad pārējās 4 procedūras paliek uz nākamo nedēļu, kas ir pirmdiena, otrdiena, trešdiena un ceturtdiena. Pati sapratu, ka nav smuki tikko sākt darbu, un uzreiz atvērt slimības lapu, bet ko citu darīt, ja no gultas nevarēju izkāpt. Procedūras izgāju četras kopumā. Metu tam visam mieru, lai ātrāk varētu atgriezties darbā. Izlaižot pēdējo procedūru, kas paredzēta ceturtdien. Trešdien aizvēru slimības lapu, un ceturtdien jau ar prieku gāju uz darbu. Pēc divām nostrādātām stundām mani vadība lūdz uz sarunu. Es jau jutu, ka kaut kas nebūs labi. Un man bija taisnība. Nolika uz galda vienošanos par darba līguma izbeigšanu, un vienīgo paskaidrojumu ko es saņēmu - mums nāk atpakaļ no dekrēta aukles, mēs tevi diemžēl nevarēsim paturēt. Nu diezgan skumji, brīdī, kad parakstīju līgumu, sāku strādāt, nekādu runu par to, ka drīz kāds nāks atpakaļ no dekrēta.. Nebija!

12.03.2020

B benskiecasino 12.03.2020

mēs zinam šitos visus slimotājus ar visādām pasakām, un pēc tam skraida pa netu apdirsušies un grib kaut ko pierādīt,vai nu strādā vai nu nedirsies un viss!

N Nožēlojami 12.03.2020

Ārsta apmeklējumi katru dienu, čeku uzrādīša un sadurta mugura ar pretsāpju špricēm (pēc kurām paliek zilumi).. tiešām ir pasakas. Smieklīgs kantoris. Darba inspekcijai būs ko darīt.

E EkkkkkkB 12.03.2020

Ļoti atbilstoši Vinnija darbinieki vai pat augstākās personas runā,izsakās-apdirsušies.
Karma nav mazais bērns!
Cerams vecāki drīz uzzinās kā vedat bērnus ārā pastaigāties,pašas notinušās šallēs un cimdos bet mazajiem nekas kad aukstajā laikā cimdiņu nav rokās,stādīs tak!
Trakāk nekā šausmas!

Saivii 12.03.2020

Te veel chupa suudziibu par sho vietu, taapeec pasakieties,ka juus tikaat projaam!
Ja esiet tik atbildiiga kaa izklausaas -aatri vien atradiisiet labaaku vietu :)

N Nožēlojami 12.03.2020

Paldies! :)

T TeeM 13.03.2020

Ja būtu tik atbildīga kā izklausās - tik ātri neatlaistu...ar visu slimības lapu...
Manuprāt jau visi tie raksti, ko šī Sieviete sarakstīja pierāda ka Vinnija vadība pieņēma pareizo lēmumu.

E EkkkkkkB 16.03.2020

@TeeM tikko sāka cilvēks strādāt sanāca,ka,atver slimības lapu,vieglāk bija atlaist labu darbinieku ar ko bērns ikdienā jūtās “kā mājās” nekā uzgaidīt dažas dienas,veiksmi viņiem atrast tik pat bērnu mīlošu auklīt.

N Nožēlojami 16.03.2020

Izlasiet kārtīgāk, kurš ko raksta! Nepieklājīgās frāzes par to, ka (skraida pa netu ap*irsušies) rakstīja šī bērnudārza "Vinnijs" darbinieks!

N Nožēlojami 16.03.2020

Un ja es justos vainīga, vai būtu vainīga pie tā, ka mani atlaida no "Vinnija" vai tiešām es rakstītu sūdzību un pievērstu sev uzmanību?!... Tādi cilvēki aiziet klusējot. Domājam loģiski ! Cilvēki sūdzības raksta brīdī, kad tiek nepamatoti aizskarti, atlaisti, pazemoti.
Protams, vieglāk atlaist vienu godīgu un bērnu mīlošu auklīti, ne kā veselu baru "aitu", kas bērnus rausta aiz rokām, bļauj virsū, ārā laiž bez cimdiem.. u.t.t.