www.sudzibas.lv Vilnis Paiders Neizmaksā naudu, izvairās-krāpnieks!

Vilnis Paiders - Neizmaksā naudu, izvairās-krāpnieks!

Bija sarunāts izšpaktelēt māju, un nokrāsot.
Sarunājām cenu.
Nokaulēja griestu špaktelēšanai no 6.50 uz 6 euro.
Sākām ar to vajadzēja izflīzēt kurtuvi.
Izflīzēju, vilcinājās ar naudas izmaksu par flīzēšanu, bet beigās ar strīdu samaksāja.
No sākuma viss patika, pēctam kautko sāka murgot par to ka viss esot slikti.
Citi meisteri tur neko sliktu nesaskatīja.

Špaktelēju visām telpām reğipša sietu iekšā, nožuva (sasēdās špaktele) sašpaktelēju 2. Kārtu. Citur kur bija nožuvusi špaktele sāku slīpēt.
Pēkšņi atnāk vilnis un saka ka viņš tomēr gribētu lai uztaisu 2 telpas gatavas līdz krāsošanai-lai viņš varētu redzēt kā izskatīsies.

Es sāku stāstīt ka mans nedēļas darbs kur iesāku visu kopā pakāpeniski būs iesaldēts. Viņš protams izlikās par muļķi.
Padomāju labi, pēctam būs lielāka nauda.

Divas norunātās telpas iet uz gatavību, sāku teikt lai gādā naudu, drīz būs gatavs. Pēkšņi tas umņiks saka ka pats krāsošot visu, es domāju labi, lai jau, mazāka, čakarēšanās" man, un cipars tāpat bija nieka 2 euro norunāts.

26. Decembrī-ziemassvētkos pabeidzu tās divas telpas.
Zvanu vilnim un saku-priecīgus ziemassvētkus, ka divas telpas gatavas, ka lai ņem prožektorus un iet pieņemt, ja patīk, tad noreiķinamies un strādājam tālāk.

Jā, jā, jā mārtiņ, tu tik neuztraucies nekur nepazudīšu.

Paiet pāris dienas-brīnos ka neviens nezvana man..

Paiet vēl dažas dienas zvana vilnis un prasa-sveiks mārtiņ!, es saku sveiks vilni. Vilnis: kur tu esi?
Es: kā kur-mājās gaidu ka pieņemsi darbu, un samaksāsi naudu!
Vilnis uzreiz paliek dusmīgs un sāk kliegt: kādu naudu-tu neesi objektā un nestrādā, darbi neiet uz priekšu. Es saku: tā jau ir tava problēma ka nevari pieņemt darbu un samaksāt naudu.

Šis sāka kliegt, un pateica: skaidrs, un nometa telefonu.
Zvanu atpakaļ;viņš man saka-es tev jau visu pateicu!
Es: ko tu visu man pateici?
Vilnis: skaidrs ar tevi viss-tu negribi strādāt.
Es paliku dusmīgs-es saku vilni, Ja tu būtu pieņēmis darbu, samaksājis-viss notiktu.

Viņš atkal nometa, zvanu atpakaļ-viņš met nost..
Zvanu vēl... Nomet..
Zvanu vēl.. Paceļ sieva-nu ko tu gribi mārtiņ?
Es: naudu!
Sieva: kādu naudu?
Es: sāku palikt nepieklājīgs jo viņi tēloja itkā nekas nebūtu bijis...

Pilnīgs vājprāts, tik profesionālus "uzmetējus" vēl nekad nebiju saticis...

Skatos ka es neesmu vienīgais uzmestais, un ka šai kretīnu paideru ğimenei tas ir bizness uzmest meistarus..

Uzmanaties veči no šitā glumā kraķa!
Maksāt naudu viņam nepatīk un izvairās no maksāšanas viņš kā kaķis no peldes...
Teikšu kā miegs-kā zeme tādu draņki spēj nest!
Mans gala zaudējums ir apreiķināms pāri pa tūkstoti euro noteikti.
Ganjau ka pakāsīs 10 tūkstošus-pasaule ir "apaļa".

Veiksmi jums!

C critical thinker 13.01.2017

līgumiņs, līgumiņš...

J jogijs17 15.01.2017

Kā critical teica - līgumiņš! Tāpēc tādus neoficiālos pamuļķus kā tevi var tik viegli apjāt. Rokas aug no pareizās vietas, bet smadzenes... Tā ir ar tiem latviešu celtnieciņiem (nicināma šķira ar stulbiem un alkāniem).

B Buvuzraugs 40 31.01.2017

Mārtin!
Kāpēc nestāsti visu kā bija?
Ko apmelo cilvēkus?
Tikies objektā ar būvuzraugu, tas ir ar mani! Parādiju Tev visus tavus brāķus, kuriem pats arī piekriti!Labot tos negribēji! Naudu par skībi iekiktām flīzēm saņēmi, parr nepabeeigtiem darbiem naudu saņēmi! Uz reģipša šuvēm biji uzklājis špahteļkārtu tādu, ka dzeki 2 dienas trijatā pēc tevis špahtelēja!

Nerunāsim jau par to, ka tavs Tēvs pirms tam arī tur strādājis esot un pabeidzot visus reģipšu darbus saņēma visu naudu! Ieteica Tervi kā afigeno meistaru, bet nekā, ne termiņi ne darbs kvalitatīvi izdarīts!Kad lūdza Tavu Tēvu lai tu atnāc pabeidz darbiņus (aptuveni 1-2 dienas) Tu arī viņu pasūtīji d...st! Tā kaa nav te ko rakstīt visādas muļķības, pats vien esi dundukd!

Un jā, ja ir laiks, aizbrauc un paskaties kā ir jāstrādā, kādai jābūt kvalitātei!

Tajā objektā ir bijuši daudz dažādu speciālistu un neviens nesūdzas, ka nebūtu saņēmis kādu naudu par kvalitatīvi izdarītiem darbiem!

Veiksmi tev un ceru, ka dzīve tevi iemācīs strādāt kvalitatīvi un nesūtīt savu tēvu d...! Viņš Tev viens!