Viktorija Ažesole - Slikts darbinieks

Cienījamie darba devēji
ja vēlaties pieņemt darbā Viktoriju Ažesoli no Kauguriem , lūdzu prasiet iepriekšējo darbavietu rekomendācijas, esiet modri! Savus darbus neveic, izvirza prasības darba devējam un par savām neizdarībām nepamatoti sūta sūdzības visās valsts institūcijās! Esiet modri cienījamie darba devēji!

K Krutais Haralds 23.02.2020

Par publisku apmelošanu un neslavas celšanu ir piemērojams sods, Armand Skaberg no Ķemeriem! Meitene pati aizgāja no darba, jo tavs tēvs viņai seksuāli uzmācās darba vietā un tu to zini, jo pats arī esi palaidis savas tizlās, bālās roķeles un tagad baidies. Tu esi tik mīksts kā sūds un savos 45 gados pats nevari nopelnīt ne kapeiku, bet prasi mammai un tētim. Gļēva lupata kas neatklāj savu vārdu, bet aizmuguriski aprunā un melo. Tevi gan ar kāju pa di*** izmeta no darba bankā, jo tu neko neproti. Tavā vietā ir jālūdzās tai meitenei un jārāpo uz ceļiem, jo ja viņa iesūdzēs jūs tiesā un tavu tētiņu iesēdinās aiz restēm, kurš tad iedos maizes gabaliņu tev un tavai resnajai imigrantu cūkai, zem kuras tupeles un iespaida tu raksti šito figņu?