www.sudzibas.lv Vija Ducmane Плохой стамотолог Vija Ducmane

Vija Ducmane - Плохой стамотолог Vija Ducmane

Хотел поделиться опытом хождения к стоматологу Vija Ducmane на Grebenščikova iela 1, 3 этаж, 350 каб. Так как кроме меня было у нее еще 4 знакомых/родственника, то могу сказать достаточно адекватную и полную информацию.
Первое что бросается что человек достаточно нервно-капризный и взбалмошный (думал может она только со мной такая или русских не любит, но все остальные подтвердили и даже больше меня ругали).
Второе - качество, учитывая что стоимость у нее обычная. Пломба, которую она поставила достаточно быстро развалилась. Что интересно - что после нее у меня уже были проблемы не столько с пломбой, сколько с каналом - другой врач сказал, что возможно не был удален до конца кариес и он развился в проблему с каналом.
Третье - никаких чеков и ведения карты клиента я также не получил (как и все мои знакомые).
В общем остался очень недоволен (как и все мои знакомые кто был у нее) и мы к ней больше ни на шаг.
Выводы делайте сами !

K

M MartaUber 05.02.2014

Nu galīgi negribās ticēt tam stāstam par šo dakteri! Pēc savas pieredzes varu teikt tikai to labāko: ļoti profesionāla, pragmatiska un godīga. Esmu jau viņas paciente vairākus gadu desmitus, bet palasot šo stāstu ir skaidrs, ka tas ir stipri pārspīlēts vai pat pilnīgas muļķības. Starp citu arī pakalpojuma cenas ir vairāk kā draudzīgas salīdzinājumā ar citiem n-tajiem uber modernajiem zobārstniecības kabinetiem Rīgā. Tā kā noteikti ieteikti arī citiem!

P.S. Ja jau iepriekšējais stāsts ir patiesība, tad cik lielam idiņam ir jābūt, lai piecas reizes apmeklētu vienu un to pašu dakteri - monstru, zinot ka Rīgā ir 100iem ja ne 1000šiem alternatīvu zobārstniecības kabinetu ... Turklāt, pēc šī stāsta var spriest, ka tāda ir visa ģimene un paziņas viņam apkārt :))

K Krong 20.02.2014

Я смотрю сама дуцмана или ее родственики стали защищать ? Что все уходят от вас ?:))) А за идиота можно ответить ! И ты сначала русский язык выучи и читать научись - а потом комментируй, там для таких как ты лохушек написано почему было столько посещений. а врач дуцмане реальный отстой ... только такие дуры как ты ходят к ней :)))))

E ELLIO 21.02.2014

Paklau, krong!
kāpēc krievu valoda būtu obligāta Latvijā?
Varbūt Tev vajadzētu runāt latviski, jo dzīvo Latvijā, nevis Krievijā.
Latvijā valsts valoda ir latviešu.Kāpēc Tu nerunā latviski?
RSU daudz jauno ārstu vispār krievu valodu nezin.Un pilnīgi pareizi.

K Krong 23.02.2014

Не важен язык на котором написана истина (c) !!!
Я не буду комментировать националистический предыдущий комментарий, если есть ад - то этот человек уже там или скоро будет там ... будет там говорить на латышском :)

E ELLIO 24.02.2014

Es Tavu valodu saprotu un runāju ļoti labi, žēl gan, ka Tu esi tik aprobežots, ka dzīvojot Latvijā zini tikai savu dzimto un domā, ka visiem Tavā priekšā ir jāizritinās kā paklājiem...

S smīkņa 24.02.2014

Tūlīt tirliņš par fašismu un rusofobiju ņerkstēt sāks.

A anonymous_ 23.09.2014

Krong просто из тех людей, которые вечно чем-то недовольны, посмотрите н аколичество жалоб,
человек куда ни пойдёт - ему везде плохо.
Есть такие дикие люди, самые провоцирующие к себе нежелательное отношение, своим хамским поведением, а потом удивляются, что к ним плохо относятся :D

L Leons Kimmelis 21.03.2019

Pie zobārstes Ducmanes zobus laboju laikam gadus 40, pat padomju laikā liktās plombas nav izkritušas,ja jau nav ko rakstīt tam antiņam, tad vispār būtu klusējis.bet šitādi kuri slēpjas zem nikiem var sarakstīt kas ienāk prātā.

A Ainars Jekabsons 09.06.2021

Ar DAKTERES kundzi esmu pazīstams vel no PSRS laikiem ,tad kad viņa vēl strādāja Kandavas radiorūpnīcā...varu pateikt visu to labāko vienmēr viņa mani ir glābusi pa šo laiku aizgāju pie citas zobārstes un tas beidzās ar vesela zoba sabojāšanu .zinot ka mani zobi ir problemātiski netaisos mainīt Zobārstu ka saka Suņi rej bet Karavāna iet Tālāk