www.sudzibas.lv Viesu nams Upmaļi Zems serviss par super samaksu

Viesu nams Upmaļi - Zems serviss par super samaksu

Jaunlaulātie izvēlējās rīkot kāzas Upmaļos, bet tā bija vissliktākā izvēle. Attieksme riebīga, servisa nekāda, solīto teritorijas sakopšanu tā arī neizdevās piedzīvot, bez tā, ka maksājam ar visu viesu namu un pirti, saimnieki nekaunējās noplēst naudu par biljardu un pirtī paralēli kāzu ceremonijai ielaist vietējos tusētājus. Neiesaku nevienam šo vietu par kāzu vietu.

T

Mamma 19.11.2009

Upmaļos pavadījām lielisku nedēļas nogali, paldies par neaizmirstamiem mirkļiem un neticiet visiem skauģiem un nevīžām, tiem nebūs labi nekur un tie jau sūdzās visur un par visu.

G Garais 22.11.2009

Pirmajā reizē viesojoties Upmaļos, pavadījā tiešām lieliskas brivdienas, bet nu nākamajā reizē...sorry, vairs nebraukšu!!! attieksme vnk drausmīga bij...

S SSS 06.12.2009

Kur tad tie Upmaļi ir?

I Ina 01.05.2010

Esmu tur bijusi 2reizes un braukšu vēl! Vienreizēja vieta!

B Blm 15.05.2010

Esmu tur bijusi 2reizes un braukšu vēl! Vienreizēja vieta!
Komentēja: Ina 01-05-2010 [nosutit e-pastu]