www.sudzibas.lv Viesu nams Strenči Šmaukšanās, iedzīvošanās uz klientu rēķina

Viesu nams Strenči - Šmaukšanās, iedzīvošanās uz klientu rēķina

Viesu nama vizuālais noformējums ir ok, bet tagad pie nepatīkamā. Tika samaksāta paprāva naudas summa par viesu nama teritoriju kāzu svinībām un galdu, kā rezultātā teritorijā "uzvārīšanās" nolūkā tika ielaisti pārīši, kas kāzu viesiem paredzētā baļļā pa pliko sarīkoja orģijas (ieskaitot seksu), turklāt kailajām meitenēm ar to nepietika un celiņu izmantoja kā modes skates platformu, dižojoties ar savām formām un sāka uzbāzties kāzu viesiem - vīriešiem. Kad viesi saprata, ka tie nav "mūsējie, " izraisījās konflikts. Arī viņi esot samaksājuši un esot "regulārie apmeklētāji." Protams, ka projām pa labam nedevās. Piedevām pievēma teritoriju.Saimnieks Raimonds Bondars uz telefona zvanu atbildēja pēc kāda 20.zvana un neticēja mūsu teiktajam, administrātore Elita izliekas neko nezinot un izvairās. Epopeja turpinājās 2h, atbildību neviens neuzņēmās. Tā kā visa nauda bija jau samaksāta gan par maigi izsakoties - pieticīgo galdu (ēdiens aptrūkās jau pēc pusnakts, neapēstie siltie pazuda līdz ar galiem, lāgā pat nebija no kā salasīt uzkodas muzikantiem, ēdieni miniatūrā daudzumā, uz galda izkārtojums - kādi 10-15 cm starp katru šķīvi - standarta galdam 1m platumā, blīvi apsēdētam utt.), gan viesu namu, atpakaļ mums neviens neko nevēlējās atgriezt. Arī svingeru izpriecu zona nebija savākta un kāzu viesiem bija jāiet uz netīru džakuzī, kaut gan tika solīts, ka tiks iztīrīts līdz rītam. Viesu nama personāls (vienkāršie strādnieciņi) atzina, ka par samaksāto summu citreiz tiek pabaroti pat 70 cilvēki (mūsu gadījumā bijām 44). Reāls piemērs - rīta zupa. 10 viesi tāpat jau pēc pusnakts bija devušies prom, tātad palikām34. Zupa (katrs šķīvs ap 1, 5 LVL) nepietika 5 cilvēkiem, kas ieradās vēlāk, tātad reāli 45 cilvēku (uz tādu skaitu tika klāts galds) zupa reāli pietika tikai 29 cilvēkiem. Saimnieks mūs uzskata par idiotiem, meļiem, tādiem, kas no mušas uzpūš ziloni, ir iemācījies "atmazgāties" un "pavīpsnāt", "atrunāties" (atstrādāts scenārijs). Visi ir vainīgi, izņemot viņu.Naudas lietās orientējamies, jo īpaši tāpēc, ka pati strādāju restorānā, klāju banketus no A līdz Z un zinu, kam kā ir jāizskatās par attiecīgu naudas summu. Rodās jautājums, vai tagadējos laikos saņemot naudu 450 LVL par viesu namu un 690 LVL par galdu (15 LVL/personai) kādam vēl ceļas roka šmaukties un gandēt sev reputāciju??? Darbinieki atzina, ka tā neesot pirmā reize (gan par galdu, gan par "pēkšņiem" viesiem papildus peļņas nolūkā. Jaunlaulāto numuriņš no viesu numuriem atšķīrās vienīgi ar to, ka tajā bija šampis 3 LVL vērtībā. Paldies vedējiem, kas vismaz novietoja tajā sveces.Kāzas bija tāpat lieliskas, bet šos aspektus atcerēsimies visu dzīvi, tāpēc nebojājiet sev un galvenais viesiem svētkus. Izskats, attieksme, solījumi var būt maldinoši.Katrā ziņā - viss agrāk vai vēlāk tāpat atnāk atpakaļ.

U

L Lasma 14.08.2010

Viesu nams tiek pārdots http://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/homes-summer-residences/valka-and-reg/strenci/jjnfi.html

V Viesu nams 16.08.2010

Vispirms par viesu namu „Strenči”. Viesu namā ir trīs atsevišķi ēku kompleksi: viesnīca ar kafejnīcu, viesu nams ar SPA kompleksu, mazā Tylarium pirts. Ja vēlaties, tad apskatiet mūsu mājas lapu: www.svinibas.lv
Kāzu viesiem kā standarts tiek piedāvāts viesu nams ar SPA kompleksu. Ja klients vēlas, tad varam piedāvāt papildus numurus viesnīcā.
Parasti kāzu svinībām mazo pirti un arktisko burbuļbaseinu standartā nepiedāvājam. Tas tāpēc, ka arktiskais burbuļbaseins ir paredzēts līdz 6 personām un grūti ir izkontrolēt baseina pārslodzi, kas noved pie ūdens izliešanās.
Savukārt šīs vasaras kāzu svinību akcijas ietvaros piedāvājām labāko numuriņu viesnīcā un burbuļbaseina 1 h apmeklējumu, kā dāvanu jaunajam pārim.
Klienti, kas uzrakstīja aukstāk minēto pretenziju, jeb Kristīnai Smirnovai (tagad Eglei) un Mārtiņam Eglem no Alūksnes puses, bija vēlēšanās visu taisīt pēc iespējas lētāk. Izprotot šī sākotnēji simpātiskā pāra ierobežoto rocību un uzstājību, bijām īpaši pretimnākoši. Diemžēl tas neattaisnojās.
Tomēr domāju, ka cilvēkam, kas kā rakstā minēts strādā ne tikai par nekustamā īpašuma vērtētāju, bet arī par oficiantu restorānā, būtu jānovērtē apkalpojošā personāla darbs. Tas, ka oficiantiem, trauku mazgātājiem, istabenēm un citiem, kas visu nakti apkalpo viņu svētkus ir jāsaņem atalgojums, viņiem likās nepieņemami. Piekritīsiet, ka šie papildpakalpojumi nav ietverami telpu īres cenā ?
Viņi raksta, ka ēdiens izmaksāja 15 Ls, bet tie ir meli, jo īstā cena bija tikai 10.00 Ls. Turklāt cenā bija iekļauta kafija, tēja un dzēriens.
Lūk, Kristīnas e-pasta vēstule:
„Labvakar, Raimond! Laiks iet uz priekšu un gribētos zināmu skaidrību par galdu uz 30.07., jo ir daudz citas darāmas lietas saistībā ar organizēšanu. Ja piemirsāt, atgādināšu – parediģējām ēdienkarti, lai iekļautos 10 LVL no cilvēka”.
Bet cenai nav nozīme, jo mēs nodrošinājām kvalitatīvu un bagātīgu ēdināšanu un apkalpošanu visu svinību laikā. Pārmetumi par to, ka ēdiens bija maz, nav pamatoti. Ēdiens tika papildināts pastāvīgi visas nakts garumā. To apliecinu es kā viesu nama saimnieks un reizē cilvēks, kas apkalpoja arī šo pasākumu. Es tur biju līdz plkst. 2 naktī un atvadoties no jaunā pāra, pretenziju nebija. Pat saņēmu dāvanā „Jameson” pudeli, ko tagad labprāt atdotu atpakaļ. Runājot par muzikantiem, tad šis pāris neuzskatīja par savu pienākumu nodrošināt muzikantu ēdināšanu un nemaksāja par to. Neuztraucieties, mēs muzikantus pabarojām ! Tāpat par rīta „soļanku” nav taisnība. Ja viesi atnāk pēc trīs stundām uz brokastīm, bet jaunais pāris neko vairāk par zupas katlu un salātiem brokastīs nav pasūtījis, tad saprotiet, ka pretenzijas nav pamatotas. Un arī šos piecus gulētājus mēs pabarojām.
Argumenti par viesnīcas numuru ir zem katras kritikas. Ko tad mums vajadzēja gultā ielikt ? Izprotu Krīstīnas pārmetumus, jo savu jauno vīru viņa gultā neieraudzīja. Viņam bija citi piedzīvojumi ! Īstens bruņinieks, tikai par sekām maksāt negrib.
Problēmas pamats ir mūsu kļūda un pārmērīga alkohola lietošana. Mēs nenovērtējām un neparedzējām situāciju, un no rīta pārdevām arktiskā baseina apmeklējumu Strenču pilsētas svētku dalībniekiem, kas dzīvoja viesnīcā. Šis pakalpojums neatrodas viesu namā un nebija paredzēts kāzu viesiem. Atzīstam, ka šī ir mūsu kļūda, jo bija jāparedz, ka manāmi iereibušie kāzu dalībnieki var sabojāt savu un blakus teritorijā esošo klientu atpūtu. Mēs to esam izvērtējuši...
Tālāk man būtu jātaisnojas un jāraksta par manāmi iereibušā jaunā vīra individuālajām kāzu nakts gaitām un piedzīvojumiem. Tāpat par jaunā vīra mātes histēriskajiem zvaniem plkst. 5 no rīta. Par viņas seksuālajām fantāzijām un lielajiem sakariem. Tāpat par jaunā vīra murgiem pa telefonu 2 stundu garumā. Par kāzu viesu apmierināto peldi „pievemtā baseinā !!!”. Par draudiem sabojāt reputāciju, ja prasīsim samaksu par papildpakalpojumiem. Par nesamaksātu naudu utt.
Ar aukstāk minēto pietiks. Cienītie, Kristīna un Mārtiņ Egles, padomājiet vai ir labi liet virsū dubļus cilvēkiem, kas Jūsu labā ir centušies pēc labākās sirdsapziņas, ja zem Jums ir „zemūdens akmeņi” ?

Viesu nama saimnieks, Raimonds

E Esseseseseseses 16.08.2010

eu, izklausaas, ka jums tur varen jautri gaajis, par ko suudzamies??? saveejie, ne-saveejie, kaada atskiriiba, tak jau interesantaak visiem balljaa kopaa sexot ...:))))

L Lelde 18.08.2010

Ir nācies sastapties ar Bondara kungu. Īsumā, ko es varu pateikt - negodīgs uzņēmējs. Izskatās, ka viņš ir iepraktizējies atbildēt uz sūdzībām, tēlojot nevainīgo un padarot klientus par idiotiem, t.i. apgriežot visu informāciju sev par labu. Vieta jau nu tiešām simpātiska, bet ir arī daudz citu simpātisku vietu, kur jūs taupīsiet savus nervus un naudu. Varu tikai ieteikt izvairīties no sadarbības ar Raimondu Bondaru!

E ES 18.08.2010

Es gribu zināt, kur nakti pavadīja jaunais vīrs??? :)

D Dīdī 18.08.2010

Izlasīju un sūdzību un īpašnieka tekstu-viss skaidrs tie jaunlaulātie ir skopuļi un neslavas cēlāji.

A AnneMarija 18.08.2010

Gribētos zināt, vai viesu nama saimnieks, Raimonds, ka apgalvoja, ka līgava savā kāzu naktī gultā ligavaini nesagaidīja! Vai tad viņš stāveja blakus gūltā, ka varēja tik droši to apgalvot???? :D

N niks 18.08.2010

Smieklīgi, viņiem jau vienmēr būs arko atrunāties, bet bizness ta grimst!

A "apreibusī"kāzuviese 18.08.2010

Raimonda kungs, vai ir labi liet dubļus cilvēkiem virsū un mācīt citus tā nedarīt?!
Problēma un pamatpretenzija ir tikai tur, ka Jūs izīrējāt arktisko burbuļbaseinu, kas atrodas 2 metrus no ēkas, kurā notika kāzu svinības. Mēs bijām svinīgās drēbēs, dažāda vecuma cilvēki, pacilātā garastāvoklī un blakus mums "tusējās" skaļa, apreibusi(mums ir video, kā viņi ar grūtībām apģērbjas un klemperē projām), izvirtusi 8 cilvēku kompānija, kas ne tikai sēdēja un mērijās ar ģenitālijām un apaļumiem, bet arī kaili bez aizspriedumiem pārvietojās pa teritoriju. Labākā aizstāvība taču ir UZBRUKUMS un līdzekļi- k-kādas atreferētas vēstules un apgalvojumi, nu, diezgan primitīvi... Raimonda kungs, atzīstiet!

E Esseseseseseses 18.08.2010

mani arii interesee, kur un ar ko kaazu nakti pavadija jaunais viirs...

H heh 19.08.2010

Raimond..

Ko liedzies pa visu rajonu tak Tev tāda slava, čakarēt čakarēt čakarēt

P Pičs 19.08.2010

Mani radi dzīvo Strenčos. Arī stāstīja, ka tajā viesu mājā saimnieki baigie nahali. Regulāri dzirdot stāstiņus par cilvēku čakarēšanu

L Lllaallla 19.08.2010

Nja saimnieks sev reputaciju pacela...
Domaju, ka daudzi tagad nevelesies saistities ar uznjemumu un cilveku kurs publice savu klientu vardus un epasta vestules...
Zemak vairs nevar nolaisties cien. Raimond!

K Krauklis 20.08.2010

Skaidrs nav tikai tas, kapec tad jataisa tas kazas tur, ja jums ir tagat tadas negacijas, Bijat ieprieks, redzejat kas un ka tur ir, varejat braukt citur svinet, sava Rezeknee. Par tiem, galdiem tak, laikam pasi ta piedzeraties, ka edat ka traki. un Vienmer ir izvele. nekad nevar lidzinat cenas ar citiem. katrs ka grib ta dara, vajadzeja iziret visu kompleksu, un nebutu stresa. Jaunais pari, ka jus dzivosiet talak, ja esat tik kaskigi un sikumaini. Pats esmu tur bijis vairakas reizes, un zinu ka ne pedejo reizi .

Saimniekam, tikai pacietibu, jo vienmer visiem ka jamaksa par kautko tad ir slikti viss,

Kauns par tadiem suda klientiem, kas rupji sakot tev velas cakaret pratu, bet atcerieties,

anti reklama, biezi vien ir ari reklama. labs Piers.

O Olga 20.08.2010

Krauklis ierunājies, ne? Vairākas reizes bijis un vaino šos klientus, kuriem nebija apkalpošana kādu solīja! ;)
Laikam vien esi tas pats Raimonds!

K Krauklis 20.08.2010

Olga, forward- Esmu bijis seit uz uz vienam kazam, un uz vienu citu pasakumu.Apkalposana apmierinosa. Pec kadiem kriterijiem jus te vertejat visu??? Vai tad namam ir pieskirtas 5 zvaigznes??? Es biju tikko latgale, un biju apmierinats, ka mus lidziga viesu nama izmitinaja siena skuni, un ko tad man, tagat aplamat to viesu namu, ka nebija mani sagaidijusi, ka Lux klases viesnica??? nepaliekat par apsmieklu. Ja tas ka divas grupas lustejas viena teritorija, tas ja, ir apstridams, bet globali jau viss ir japienem ka ir ta ir, galu gala, cilveki jus tak aiz rokas ieksa nevilka, bet tikai centas.

L Loreta 21.08.2010

kraukli, ja tāda situācija būtu Tavās kāzās? tikai apdomā un nemelo sev!?

L lola 21.08.2010

Šī diskusija neatstāja vienaldzīgu.
Varu teikt vienu, šis saimnieks Raimonds nav īsti gudrs savā rīcībā.
Saprātīgs viesu nama īpašnieks nepieļautu, ka šāds nesmukums nāk sabiedrībā.
Nu ko lai saka, nākotnē zināšu, ka ir viena forša nekustamā īpašuma vērtētāja, pie kuras griezties vērtēšanas gadījumā, bet šim viesu namam gan metīšu līkumu, saimnieks šķiet tāds psihopātisks radījums.

Paldies jaunajam pārim par komentāru.

Z zazzza 21.08.2010

vēlos komentārus par šīm trijām bildēm no viesu nama administrācjas!
Daži foto no "iereibušo" kāzu viesu arhīva:

Cik noprotu šāds gadījums priekš šī viesu nama ir pilnīgi normāls, ja blakus notiek kāzu svinības. (foto ar pilsētas viesiem nofotografēts no otrā stāva logiem kur atradās kāzu viesu guļamtelpas. Teritorijā kur redzamas "ēšanas atliekas" no "pilsētas viesiem" ir pieguļošā teritorija izīrētajam viesu namam, kura pēc kāda "Raimonda" vārdiem izrādās nav viesu nama teritorija!
Ja šāda situācija šķiet normāla viesu nama administrācijai- tad potenciālos kāzu rīkotājus iesaku pārdomāt visu šo starpgadījumu pirms rīkot šeit sev nozīmīgus pasākumus. ( citāts: "Šis pakalpojums ("arktiskā vanna") neatrodas viesu namā" -kaut gan tas viss atrodas vienā norobežotā teritorijā !!!- svinības "komunalkā"-ievērtējiet to potenciālie kāzinieki :)) )

P.S. Papildus tam ir apbŗinojams administrācijas viedoklis! :) Cilvēkus kas tiem ir maskājuši naudu tie apsauc par "skopiem, kašķīgiem, melīgiem utml" . viņu vaina tikai ka arktisko baseinu (kas atrodas tajā pašā norobežotā teritroijā) izīrējuši citiem, kas principā nav viņu vaina jo tas "tomēr izrādās ka neatrodas tajā teritorijā".
Un protams dzert- cik noprotu šeit nedrīkst citādi pie vārdiem skops, kašķīgs un melīgs jūs tiksiet nosaukti piedevām par dzērājiem- skatīt "raimonda" izteiciens.

Ta kā ieteiktu visus šos faktus izvērtēt pirms rīkojat šeit svinības.
Piedevām vēlētos pievērst uzmanību cik veikli administrācija šos pamata jautājumus atvirza otrā plānā "žēlojot" sevi cik viņi sūri grūti strādājuši (par samaksu)

K Klients 09.09.2010

Strādāju darbu, kurā esmu pakalpojumu sniedzējs. Darba devējs man vienmēr ir atkārtojis- lai kā arī nebūtu, klientam vienmēr ir taisnība. Tieši tāpēc, lai saglabātu uzņēmuma reputāciju jāatzīst savas kļūdas, pat, ja savā prātā uzskati, ka ne pie kā neesi vainojams. Tomēr šis nav tas gadījums, kad apsūdzība tiek celta nepamatoti. Viesu nama īpašnieka uzvedība man šķiet neattaisnojama vairākos aspektos: 1. ja reiz viesu māja ir izīrēta uz divām dienām, ar kādām tiesībām tur tika ielaisti citi klienti?
2. apsūdzēt savus klientus un apmētāt tos ar dubļiem, tajā pašā laikā ceļot sevi debesīs, man šķiet vispār nenormāli.
Raimond, izskatās, ka Jūs esiet ļoti neapdomīgs, vai arī vienkārši ne pārāk gudrs cilvēks, ja savu biznesu balstāt uz šādiem principiem. Pēc šādu komentāru izlasīšanas man ir skaidrs- viesu namu saviem svētkiem izvēlēšos daudz apdomīgāk nekā sākumā to biju ieplānojusi un šī viesu māja noteikti nebūs pat iespējamo variantu izskatīšanas vērta (neskatoties uz tās pievilcīgo ārieni).