Viesu nams "LĪVKALNS" - Krāpšana.

SVARĪGA INFORMĀCIJA - visiem kas vēlas doties atpūtā uz Siguldas pusi, kā arī GALVENAIS visiem kas šovasar plāno kāzas.

Viesu nams "LĪVKALNS" - pēc viņu vārdiem ir arestēti īpašumi no bankas puses, tātad tur nekas pašreiz nevar notikt un tur noteikti nevajadzētu mēģināt kaut ko rezrevēt uz vasaru vai tml. :), skumji, BET -
apšaubu ka šo iespējamību ka īpašumi tiks arestēti viņi nezināja kad ņēma no manis avansa maksājumu Kāzu svinību organizēšanai un telpu rezrevācijai.

Paldies par to ka vismaz paši piezvanīja un man pateica ka Kāzas nevarēs noritēt, taču tas nemaina to faktu ka tas bija vienīgais un pēdējais zvans, tālāk ir pilnīga izvairīšanās no savstarpējo saistību izpildes, visos veidos - zvani, sms, epasti, vēstules . . . viss vienalga.

Situācija vienkārša - Tu ilgi meklē vietu kur rīkot kāzas kādas vēlies, un tie kam jau ir bijušas kāzas, vai arī plāno tās pašreiz - spēj iedomāties cik grūti ir atrast piemērotu vietu un beidzot atrodi šo vietu - viss jauki, cilvēki atsaucīgi un tml. taču tad vienā dienā zvans - "Kāzas nevar notik, banka arestējusi īpašumu, taču iemaksātos 300 LVL par rezervāciju mēs jums protams atgriezīsim" . . .
Jā, jā protams! :) nekādu naudu viņi neplāno atgriezt labprātīgi, 4.nedēļas nevienas atbildes, vienīgais Nr. kas vēl nav atslēgts ir mājas lapā norādītais mobīlais tālrunis, taču to acīmredzot izmanto lai atbildētu tikai uz pazīstamiem Nr. , tas gan iespējams reģistrēts uz fizisku personu - kuru varētu atrast un naudiņu palūgt atgriezt personiski :)

Vārdu sakot tie "LIVKALNS" ir ļaunprātīgi krāpnieki, tā apgalvoju jo - ja tu (Līvkalns) apzinoties to ka tavas finansiālās iespējas nav pietiekamas lai īpašumi nenonāktu zem aresta (to nu gan var paredzēt, parēķināt kaut vai 5.klases skolnieks - naudas ir tik bet jāmaksā 3X tik cik ir . . .) un tātad tu nevarēsi izpīldīt savas saistības un tajā pat laikā uzņemies vēl saistības - tad tā jau ir ļaunprātīga mērķtiecīga darbība, lai nelikumīgi iegūtu naudu, tas protams jāpierāda, taču nu pie tā jau sāku strādāt :)

Ar visu iepriekšminēto saistītās personas no Viesu nams "LĪVKALNS" puses - Uldis Vite (valdes loceklis) un Karīna Priedulēna (izpilddirektore).

Lai viņiem veicas un naktīs salds miegs :)

Ar cieņu,

Sardele 19.04.2012

Kādas ir problēmas aizdoties pie viņiem ciemos? Kaut kur lasīju, ka Sigulda nav tālu no Rīgas. :P

M Marčiks84 19.04.2012

Nu aizbraukšu un ko? Sitīšu viņus, nav taču 90, viņa man pateiks to pasu ko eica toreiz pa telefon . . . tikai caur tiesu, citus vaiantus t neredzu :(

A archa3 26.04.2012

Labdien! Mēs, diemžēl, arī plānojam savas kāzas tajā vietā. 300 ls vēl nav saņēmuši. Atrast jaunu vietu bija ļoti problemātiski, un izskatās, ka vajadzēs maksāt vairāk par sliktāko, bet variantu vairs nav, jo visas vietas ir aizņemtas, bet kāzas mums ir diezgan lielas - 60 personas. Zvanījam uz Līvkalniem katru dienu, 3 dienas atpakaļ beidzot atbildēja, bet neko jaunu nepateica, ir jāgaida vel divas nedēļas, jo pēc viņa vārdiem, viņi gaida arī kaut kādu naudu no parādniekiem. Vot tāda ir situācija.

O Onka 15.06.2019

Uldis Vīte, ja kas, dzīvs un pat vesels - dzīvo Neretas ielā 2, Rīgā. Resns, indivīds - pilnīgs sociopāts. Nodarbojas ar sīkām un marginālām afērām, bet kopumā sēž un sievas kakla (budžeta).
Informācija ir pieejama no Lursoft (par dzīves vietas adresi). Vīte ir bijis amatpersona Līvkalnā, bet šobrīd ir valdes loceklis dzīvokļu īpašnieku biedrībā "Torņakalna pakavs" (Neretas iela 2, Rīga).
Vītes sieva strādā (2019.gadā) Rīgā, administratīvajā apgabaltiesā par tiesneses palīdzi (informācija no google.lv).
Pēc Līvkalna un citu uzņēmumu novešanas līdz bankrotam Vīte vairs nav mēģinājis pelnīt naudu.
2019.gadā Vīte mēģinājis pūderēt smadzenes cilvēkiem ar lozungu "es ceļu augšā kārtējo biznesu", bet faktiski darba laikā sēž mājās.
Vēl 2019.gada pavasarī Vīte mēģinājis aptīrīt kabatas viena Rīgas uzņēmuma īpašniekiem. Mēģinājums izrādījies neveiksmīgs. Apbrīnojamā kārtā Vīte ir saglabājis veselību - noskatītiem upuriem izrādījās ir spēcīga atbalsta grupa ar pārliecināšanas spējām:). Šajā epizodē interesants ir fakts, ka uzņēmuma, kam Vīte iecerējis aptīrīt kabatas, īpašnieki, pirms tam ir izrādījuši pretīmnakšanu Vītes ģimenei - sociāli to atbalstot. Vairāk stāstīt nevaru - informācija ir sensitīva.
Tā kā daži veci sīki blēži ir dzīvi un pat veseli; nemaina paradumus - uzmest upurus uz pārsimts euro, lai upuriem būtu slinkums sasieties ar policiju:).