Viesu Nams "Ieviņas" - Slikts serviss

Viesu namā svinējām dzimšanas dienu. Neskatoties uz to, ka viesu namā nav veikts remonts jau ļoti sen, tas pat nav kārtīgi iztīrīts - logi dažviet gandrīz necaurredzami, daudzās vietās redzams pelējums, ļoti daudz zirnekļu tīklu, duša tādā stāvoklī, ka izmantot to noteikti negribas.
Ēdienkarti izvēlējāmies pašu labāko no piedāvātajām, ēdiens gan ir gaumes lieta, taču ne pati, ne viesi nebija līdz galam apmierināti.
Darbinieki, kamēr dekorēju telpas, nepieklājīgi apspriež mūs, domājot, ka no virtuves neko nedzird.
Apkalpojošais personāls kavē silto ēdienu par to nepaziņojot un pasniedz silto ēdienu atvērtiem matiem, neatbilstošā apģērbā un nepaziņo par to, cik ilgi atradīsies virtuvē, lai zinātu vai ir kāds, kam iet pajautāt kaut ko, ja ir kas nepieciešams. Pasniedz mērci, sievietes pirksti mērces traukā, to tāpat uzliek uz galda.
Solīts istabas temperatūras ūdens baseinā, taču tas ir tik auksts, ka pat bērni (kuri parasti izmanto jebkuru iespēju iet peldēt) peldēt neiet.
Trauki visiem nepietiek - 00: 00 griežot kūku aptrūkās šķīvji un karotes, protams, neviens no apkalpojošā personāla uz vietas nebija jau sen. Brokastīs jāēd no plastmasas traukiem, ar plastmasas dakšām un lieki piebilst, ka par šie plastmasas trauki nav skaitam atbilstoši. Kafija visiem nepietiek, protams, atkal neviens nav uz vietas, lai palūgtu kafiju papildināt.
Kad braucām mājās - neviens uz vietas nav, neviens neapjautājas, kā mums gāja un vai viss apmierināja, ja šādi būtu - savas pretenzijas izteiktu klātienē.