Viesu nams Iecupes - kāzu galds

Viesu nama Iecupes saimnieku klātais kāzu mielasts bija prastas ēdnīcas līmenī.Viss bija negaršīgs.Pie tam pa galdu vajadzēja maksāt 14 lati no cilvēka.Tas ir bez tortes un pīrāgiem.Ļoti liels sarūgtināums.Nebiju domājusi, ka šodien var uzklāt tik sliktu galdu.

K

I I............. 09.08.2010

Par 14 latiem var uzklāt pat ļoti pieklājīgu kāzu galdu un ēdienam vajadzētu pietikt arī brokastīm. Ēdienkartē nebūt nav jābūt tikai ikdienišķajām kotletēm, karbonādēm un rasolam. Ja cenā nav dzērieni(izņemot morsu) un kāzu tortes, tad par šo summu sūdzībām nedrīkstētu būt. Žēl, ka Jums tāda vilšanās.

ķ Ķazis 11.08.2010

Kas bija ēdienkartē? Gan jau kaut kas garšīgs arī bija.

M Madara 19.08.2010

Nekā tamlīdzīga. Mana draudzene pagaišgad svinēja kāzas tur un šogad vasarā vēl viens pazīstams pāris svinēja tur savas kāzas. Viss bija ļoti garšīgi, galdi pilni, gan vakarā, gan brokastīs. Ideāls un skaists viesu nams. Savas kāzas ar tur vēlētos svinēt.

M Maija 25.08.2011

Ēdiens tur ir svaigs, taisīts uz vietas, viss ir svaigi uzlikts un brīnišķigi izrotāts. No viesiem dzirdēju tikai labākās atsauksmes, kā arī viņi paši gāja pie "Iecupes" saimniecēm un pateicās par ēdienu un profesionāli skaisto galdu, vienvārdu sakot par visu. Mēs pat vēl paņēmām vizitkartes, jo esam tik apmierināti, lai iedotu draugiem, kuri arī taisās precēties. :))

T Tatjana 01.09.2011

У нас была свадьба этим летом, был хорошо накрыт стол, было много еды и она была очень вкусная! Я благодарна хозяйке - Вите - все было шикарно! Гости остались довольны ее гостеприимным домом: уютным, чистым и светлым! Если для торжества выберите этот гостевой дом, не пожалеете! Мы остались очень довольны, как первым, так и вторым днем! Свадьба удалась!

T tenso 29.07.2012

Svinējām kāzas pirms 4 gadiem, kad tikko atvērās - viss bija visaugstākajā līmenī, viesi bija pat gatavi piemaksāt, lai nav vēl vienu dienu jābrauc prom. Visu ko neapēdām vel sapakoja līdzi un pēdējos gados esmu bijusi daudzās kāzās un daudzi viesu nami pat blakus nestāv pat par augstākām cenām. Nākamajā gadā ārzemju viesu tur uzņemt nebija kauns!!! Visiem iesaku! A izmaksas noteica tas, cik un ko velies likt galdā...

J jubilare 04.05.2013

Pirms pāris dienām mums viesu namā Iecupes notika pasākums 50 cilvēkiem. Ēdienu paši izvēlējāmies no plašas ēdienkartes, tika ņemtas vērā arī mūsu īpašās vēlmes un receptes. Viss bija svaigs, garšīgs un interesants. Viesi bija patīkami pārsteigti, jo nebija "ikdienišķās kotletes un karbonādes". Galds bija pilns arī brokastīs. Paldies viesu nama saimniekiem un personālam par jauko attieksmi!

Z zuzeta 14.09.2013

Par edienu tiesam nevar sudzeties loti garsigi un bokastis ari.
Vienigi vareja but biku jaukaks jaunlaulato nr, bet ta nav beda dekoracijas visu izmaina.
Ta ka visu to labako viesu namam. Apmekleju ari citus viesu namus daudzi no tiem ir nolaisti. Bet iecupes viesu nams majigs un saulains.