Viesu māja Aivari - ieteikums

Sveicināti!Iesaku pirms īrēt viesu namu Aivari (kas atrodas Inčukalnā netālu no bijuša restorāna Sēnīte)Kārtīgi pārbaudīt visu mēbeļu,santehnikas,trepju uttt stāvokli,un piefiksēt visus defektus jau pirms līguma slēgšanas. Es to neizdarīju,jo par cik viesu mājas saimnieku labi pazinu,paļāvos ka viss ir kārtībā Pēc pasākuma saimnieks paturēja iemaksāto drošības naudu,jo redz esot trepēm dēlis pārlūzis(pirms tam bij redzams ka viņš ir jau saliecies)Un skapītim durvis izlauztas,ka ar vienam stikliņi izkrituši,piesolīju ka tuvāko dienu laikā visu saremontēšu,bet čomam redz neesot laika gaidīt redz bookingā cilvēki rindā stāvot uz viņu telpu īri!Tādēļ iesaku uzmanīties.

A AnvoyT 11.02.2018

Pagaidi, Jūs salaužat skapja durvis tā, ka izplīst stikls un vainīgs ir viesu nama saimnieks, ka paturēja drošības naudu? Drošības naudas princips ir materiālā drošība īpašniekiem gadījumos, ja tiek veikti kādi bojājumi vai apmaksa par pakalpojumu netiek saņemta. Tā tas notiek un tas ir pilnīgi likumsakarīgi. Jūs nodarāt materiālus zaudējumus un paši to sedzat ar drošības garantijas naudu.

LvLynx 11.02.2018

Principā, ja tu neesi salauzis to visu, raksti PTAC, lai izskata un pieaicina profesionāļus, kas noteikt apmēram kad tika kas salauzts un kā vaina.
Viesu mājas īpašniekam jau vajadzēja atbildēt par to ka kāpņu dēlis ir bojāts un ir nedrošā stāvoklī